Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 124 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (95% явки) 1 Так 0 Ні 14 Утрималися 4 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Геннадій Вацак Вінницька область Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Валерій Лунченко Закарпатська область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Владіслав Поляк Закарпатська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Так
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Сергій Вельможний Луганська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (73% явки) 0 Так 0 Ні 7 Утрималися 9 Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Сергій Мінько Запорізька область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анна Скороход Київська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Антон Кіссе Одеська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Позафракційні (85% явки) 3 Так 1 Ні 8 Утрималися 5 Не голосували
Андрій Аксьонов Донецька область Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Вадим Новинський Донецька область Утрималися
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Олександр Юрченко м. Київ Ні
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
фракція Батьківщина (64% явки) 13 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
фракція Голос (90% явки) 7 Так 0 Ні 7 Утрималися 4 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Не голосували
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (100% явки) 26 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Не голосували
фракція Опозиційна платформа - За життя (77% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 15 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мороз Донецька область Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пономарьов Запорізька область Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
фракція Слуга народу (90% явки) 0 Так 136 Ні 71 Утрималися 13 Не голосували
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Скрипка Сумська область Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Ні
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Ні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Ні
Мар'яна Безугла м. Київ Ні
Андрій Боблях Полтавська область Ні
Андрій Богданець Тернопільська область Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Божик Чернівецька область Ні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Василів Тернопільська область Ні
Ігор Васильєв Сумська область Ні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Ні
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Ні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Галушко Київська область Ні
Володимир Гевко Тернопільська область Ні
Ігор Герасименко Житомирська область Ні
Денис Герман Дніпропетровська область Ні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Ні
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Горенюк Одеська область Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Грищенко Житомирська область Ні
Роман Грищук м. Київ Ні
Максим Гузенко Сумська область Ні
Максим Дирдін Миколаївська область Ні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Драбовський Вінницька область Ні
Олег Дунда Київська область Ні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Ні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Задорожній Сумська область Ні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Ні
Максим Зуєв Чернігівська область Ні
Володимир Іванов Херсонська область Ні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Ні
Богдан Кицак Житомирська область Ні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Ні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ковальчук Рівненська область Ні
Олег Колєв Одеська область Ні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Копанчук Хмельницька область Ні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Копитін Миколаївська область Ні
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Ні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Костюк Житомирська область Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Красов Харківська область Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Ні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Ні
Олексій Кузнєцов Луганська область Ні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Олексій Леонов Одеська область Ні
Сергій Литвиненко Рівненська область Ні
Олександр Літвінов Харківська область Ні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Ні
Дмитро Любота Харківська область Ні
Георгій Мазурашу Чернівецька область Ні
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Марчук Хмельницька область Ні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Ні
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Ні
Марія Мезенцева Харківська область Ні
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Нагорняк Черкаська область Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Павліш Херсонська область Ні
Олександр Пасічний Миколаївська область Ні
Максим Пашковський Вінницька область Ні
Максим Перебийніс м. Київ Ні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Ні
Євген Пивоваров Харківська область Ні
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Ні
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Ні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Ні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Ні
Орест Саламаха Львівська область Ні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Семінський Чернігівська область Ні
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Стріхарський Черкаська область Ні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Ні
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Ні
Антон Швачко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Штепа Запорізька область Ні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Ні
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Яременко м. Київ Ні
Анатолій Гунько Чернігівська область Не голосували
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Дмитрук Одеська область Не голосували
Костянтин Касай Полтавська область Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Олександр Куницький Харківська область Не голосували
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Северин Дніпропетровська область Не голосували
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Не голосували
Олег Арсенюк Черкаська область Відсутні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ганна Бондар м. Київ Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Юрій Камельчук Львівська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Стефанчук Хмельницька область Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Олександр Ткаченко Одеська область Відсутні
Артем Чорноморов Миколаївська область Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (87% явки) 69 Так 137 Ні 107 Утрималися 54 Не голосували