Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 71 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (80% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Павло Бакунець Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Володимир Арешонков Житомирська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (62% явки) 4 Так 0 Ні 2 Утрималися 7 Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (52% явки) 3 Так 0 Ні 5 Утрималися 4 Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Аксьонов Донецька область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Вікторія Гриб Луганська область Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Артем Дмитрук Одеська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (68% явки) 8 Так 0 Ні 1 Утрималися 8 Не голосували
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (55% явки) 0 Так 0 Ні 8 Утрималися 3 Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Не голосували
Ярослав Рущишин Львівська область Не голосували
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (74% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 5 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький Львівська область Відсутні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (0,0% явки) Відсутні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Гнатенко Донецька область Відсутні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Лукашев Луганська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Мороз Донецька область Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (86% явки) 15 Так 1 Ні 166 Утрималися 28 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Арсенюк Черкаська область Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Андрій Богданець Тернопільська область Утрималися
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Борзова Вінницька область Утрималися
Владислав Бородін Дніпропетровська область Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Вагнєр Херсонська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Утрималися
Віталій Войцехівський Черкаська область Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Анатолій Гунько Чернігівська область Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Олег Дунда Київська область Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Задорожній Сумська область Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Камельчук Львівська область Утрималися
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Сергій Козир Херсонська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Кострійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Костюк Житомирська область Утрималися
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Любота Харківська область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Павло Мельник Запорізька область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Тетяна Скрипка Сумська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Тищенко м. Київ Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Чернявський Одеська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Антон Швачко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мар'яна Безугла м. Київ Не голосували
Сергій Бунін Київська область Не голосували
Денис Герман Дніпропетровська область Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Колебошин Одеська область Не голосували
Олена Копанчук Хмельницька область Не голосували
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Ляшенко Полтавська область Не голосували
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Не голосували
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Негулевський Миколаївська область Не голосували
Павло Павліш Херсонська область Не голосували
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вячеслав Рубльов Волинська область Не голосували
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Чорноморов Миколаївська область Не голосували
Сергій Швець м. Київ Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Заремський Чернівецька область Відсутні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Касай Полтавська область Відсутні
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (71% явки) 55 Так 1 Ні 182 Утрималися 61 Не голосували