Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 152 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (75% явки) 4 Так 0 Ні 7 Утрималися 4 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Валерій Лунченко Закарпатська область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Микола Бабенко Київська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
Олег Кулініч Полтавська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (48% явки) 4 Так 0 Ні 5 Утрималися 1 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Олександр Герега Хмельницька область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Анна Скороход Київська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Ігор Гузь Волинська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Віктор М'ялик Рівненська область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Ігор Палиця Волинська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (54% явки) 6 Так 2 Ні 2 Утрималися 3 Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Муса Магомедов Донецька область Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Юлія Світлична Харківська область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Андрій Аксьонов Донецька область Ні
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Артем Дмитрук Одеська область Не голосували
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Юрченко м. Київ Не голосували
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Магера Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Роман Соха Запорізька область Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
фракція Батьківщина (52% явки) 11 Так 0 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (75% явки) 8 Так 0 Ні 3 Утрималися 4 Не голосували
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Так
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 20 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Гончаренко Одеська область Не голосували
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (64% явки) 12 Так 0 Ні 2 Утрималися 14 Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Гнатенко Донецька область Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (86% явки) 3 Так 102 Ні 91 Утрималися 12 Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Утрималися
Ігор Василів Тернопільська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Роман Грищук м. Київ Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Забуранна м. Київ Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кострійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Кузбит Кіровоградська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Ганна Лічман Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Орест Саламаха Львівська область Утрималися
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Скрипка Сумська область Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Стефанчук Хмельницька область Утрималися
Андрій Стріхарський Черкаська область Утрималися
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Любов Шпак Черкаська область Утрималися
Сергій Штепа Запорізька область Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Аліксійчук Рівненська область Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Ні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Ні
Мар'яна Безугла м. Київ Ні
Максим Березін Полтавська область Ні
Андрій Богданець Тернопільська область Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Борзова Вінницька область Ні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Васильєв Сумська область Ні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Ні
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Ні
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Ні
Віталій Войцехівський Черкаська область Ні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Галушко Київська область Ні
Володимир Гевко Тернопільська область Ні
Денис Герман Дніпропетровська область Ні
Олександр Горенюк Одеська область Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Гунько Чернігівська область Ні
Анатолій Драбовський Вінницька область Ні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Задорожній Сумська область Ні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Здебський Харківська область Ні
Валерій Зуб Чернігівська область Ні
Максим Зуєв Чернігівська область Ні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Камельчук Львівська область Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Ні
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ковальчук Рівненська область Ні
Сергій Козир Херсонська область Ні
Олег Колєв Одеська область Ні
Валерій Колюх Київська область Ні
Олена Копанчук Хмельницька область Ні
Ігор Копитін Миколаївська область Ні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Ні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Костюк Житомирська область Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Ні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кузнєцов Луганська область Ні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Куницький Харківська область Ні
Михайло Лаба Закарпатська область Ні
Сергій Литвиненко Рівненська область Ні
Олександр Літвінов Харківська область Ні
Георгій Мазурашу Чернівецька область Ні
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Ні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Ні
Павло Мельник Запорізька область Ні
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Нальотов Полтавська область Ні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Марина Нікітіна Запорізька область Ні
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Одарченко Харківська область Ні
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Павліш Херсонська область Ні
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Пасічний Миколаївська область Ні
Максим Пашковський Вінницька область Ні
Максим Перебийніс м. Київ Ні
Євген Пивоваров Харківська область Ні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Семінський Чернігівська область Ні
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Тищенко м. Київ Ні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ткаченко Одеська область Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Ні
Степан Чернявський Одеська область Ні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Ні
Антон Швачко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Ні
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Ні
Богдан Яременко м. Київ Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Арсенюк Черкаська область Не голосували
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Божик Чернівецька область Не голосували
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Вагнєр Херсонська область Не голосували
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Ляшенко Полтавська область Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дануца Кіровоградська область Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Красов Харківська область Відсутні
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Дмитро Любота Харківська область Відсутні
Ігор Марчук Хмельницька область Відсутні
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Яцик Запорізька область Відсутні
Всього (77% явки) 68 Так 104 Ні 112 Утрималися 41 Не голосували