Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 26 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (55% явки) 4 Так 0 Ні 0 Утрималися 7 Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Відсутні
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Павло Бакунець Львівська область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Сергій Вельможний Луганська область Відсутні
Андрій Кіт Львівська область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Олександр Сухов Луганська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (57% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Сергій Мінько Запорізька область Так
Ігор Палиця Волинська область Так
Сергій Рудик Черкаська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Віктор Бондар Хмельницька область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Лабазюк Хмельницька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Іван Чайківський Тернопільська область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (38% явки) 8 Так 0 Ні 1 Утрималися 0 Не голосували
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Аксьонов Донецька область Так
Вікторія Гриб Луганська область Так
Олександр Дубінський Київська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Роман Соха Запорізька область Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Артем Дмитрук Одеська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Магера Донецька область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Юрченко м. Київ Відсутні
фракція Батьківщина (44% явки) 10 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
фракція Голос (45% явки) 0 Так 0 Ні 0 Утрималися 9 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Галина Васильченко Львівська область Не голосували
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Рущишин Львівська область Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Піпа Львівська область Відсутні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (81% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький Львівська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (34% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Гнатенко Донецька область Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Лукашев Луганська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Мороз Донецька область Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (21% явки) 36 Так 1 Ні 3 Утрималися 11 Не голосували
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Олександр Трухін Дніпропетровська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Так
Максим Березін Полтавська область Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Не голосували
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Не голосували
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Арсенюк Черкаська область Відсутні
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мар'яна Безугла м. Київ Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Ганна Бондар м. Київ Відсутні
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Борзова Вінницька область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Бунін Київська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Ігор Василів Тернопільська область Відсутні
Ігор Васильєв Сумська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Вірастюк Івано-Франківська область Відсутні
Віталій Войцехівський Черкаська область Відсутні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Воронько Кіровоградська область Відсутні
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Володимир Гевко Тернопільська область Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Денис Герман Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Горенюк Одеська область Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Грищенко Житомирська область Відсутні
Роман Грищук м. Київ Відсутні
Максим Гузенко Сумська область Відсутні
Анатолій Гунько Чернігівська область Відсутні
Дмитро Гурін м. Київ Відсутні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Відсутні
Максим Дирдін Миколаївська область Відсутні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Дубнов м. Київ Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Задорожній Сумська область Відсутні
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Здебський Харківська область Відсутні
Валерій Зуб Чернігівська область Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Володимир Іванов Херсонська область Відсутні
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Камельчук Львівська область Відсутні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Відсутні
Богдан Кицак Житомирська область Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Олександр Ковальчук Рівненська область Відсутні
Сергій Козир Херсонська область Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Колюх Київська область Відсутні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Копитін Миколаївська область Відсутні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кострійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Костюк Житомирська область Відсутні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Красов Харківська область Відсутні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Відсутні
Олексій Кузнєцов Луганська область Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Лаба Закарпатська область Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Сергій Литвиненко Рівненська область Відсутні
Олександр Літвінов Харківська область Відсутні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Відсутні
Дмитро Любота Харківська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Георгій Мазурашу Чернівецька область Відсутні
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Марчук Хмельницька область Відсутні
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Відсутні
Марія Мезенцева Харківська область Відсутні
Павло Мельник Запорізька область Відсутні
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Мовчан Полтавська область Відсутні
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Відсутні
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Дмитро Нальотов Полтавська область Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Негулевський Миколаївська область Відсутні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Одарченко Харківська область Відсутні
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Максим Пашковський Вінницька область Відсутні
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Євген Пивоваров Харківська область Відсутні
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Відсутні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Орест Саламаха Львівська область Відсутні
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Олег Семінський Чернігівська область Відсутні
Тетяна Скрипка Сумська область Відсутні
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Стефанчук Хмельницька область Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ткаченко Одеська область Відсутні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Відсутні
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Степан Чернявський Одеська область Відсутні
Антон Швачко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Сергій Штепа Запорізька область Відсутні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Відсутні
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (33% явки) 102 Так 1 Ні 4 Утрималися 33 Не голосували