Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 132 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (95% явки) 0 Так 6 Ні 7 Утрималися 6 Не голосували
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Максим Єфімов Донецька область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Ні
Роберт Горват Закарпатська область Ні
Олександр Ковальов Донецька область Ні
Олег Кулініч Полтавська область Ні
Валерій Лунченко Закарпатська область Ні
Василь Петьовка Закарпатська область Ні
Микола Бабенко Київська область Не голосували
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Не голосували
Борис Приходько Чернігівська область Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (71% явки) 0 Так 2 Ні 9 Утрималися 6 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Сергій Рудик Черкаська область Утрималися
Анна Скороход Київська область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Ні
Петро Юрчишин Вінницька область Ні
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Ігор Колихаєв Херсонська область Відсутні
Дмитро Лубінець Донецька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Антон Яценко Черкаська область Відсутні
Позафракційні (72% явки) 4 Так 0 Ні 7 Утрималися 2 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Руслан Требушкін Донецька область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Батьківщина (46% явки) 7 Так 1 Ні 3 Утрималися 0 Не голосували
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Ні
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (80% явки) 15 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (70% явки) 13 Так 0 Ні 5 Утрималися 1 Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Утрималися
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький Львівська область Відсутні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (73% явки) 0 Так 13 Ні 4 Утрималися 15 Не голосували
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Гнатенко Донецька область Ні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Лукашев Луганська область Ні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Мороз Донецька область Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (81% явки) 122 Так 9 Ні 59 Утрималися 10 Не голосували
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Гевко Тернопільська область Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Гузенко Сумська область Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Максим Дирдін Миколаївська область Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Максим Зуєв Чернігівська область Утрималися
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ковальчук Рівненська область Утрималися
Олена Копанчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олексій Леонов Одеська область Утрималися
Сергій Литвиненко Рівненська область Утрималися
Олександр Літвінов Харківська область Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Олександр Пасічний Миколаївська область Утрималися
Євген Пивоваров Харківська область Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Утрималися
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Євгеній Шевченко Запорізька область Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Березін Полтавська область Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ігор Васильковський Одеська область Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Галушко Київська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Анатолій Гунько Чернігівська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Ні
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Драбовський Вінницька область Ні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Колюх Київська область Ні
Олена Лис Чернівецька область Ні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Ні
Любов Шпак Черкаська область Ні
Олег Арсенюк Черкаська область Не голосували
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Не голосували
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Тищенко м. Київ Не голосували
Олександр Трухін Дніпропетровська область Не голосували
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Гайду Миколаївська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Микиша Харківська область Відсутні
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Одарченко Харківська область Відсутні
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Пашковський Вінницька область Відсутні
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Пуртова м. Київ Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (77% явки) 161 Так 31 Ні 94 Утрималися 41 Не голосували