Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
99% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
99% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
99% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
99% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
99% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
99% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
99% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
99% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
99% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
99% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
99% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Олексій Кучер Харківська область фракція Слуга народу
99% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
99% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
99% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
99% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
99% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
99% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
99% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
99% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
99% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
99% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
99% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
99% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
99% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
99% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
99% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
99% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
99% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
99% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
99% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
99% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
99% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
99% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
99% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
99% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
99% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
99% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
99% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
99% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
99% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
99% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
99% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
99% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
98% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
98% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
98% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
98% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
98% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
98% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
98% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
98% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
98% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
98% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
98% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
98% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
98% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
98% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
98% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
98% Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
98% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
98% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
98% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
98% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
98% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
98% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
98% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
98% Зіновій Андрійович Івано-Франківська область фракція Слуга народу
98% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
98% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
98% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
98% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
98% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
98% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
98% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
98% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
98% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
98% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
98% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
98% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
98% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
98% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Микола Кучер Вінницька область депутатська група За майбутнє
97% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
97% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
97% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
97% Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
97% Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
97% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
97% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
97% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
97% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
97% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
97% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
97% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
97% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
97% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
97% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Юрченко м. Київ фракція Слуга народу
97% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
97% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
97% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
96% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
96% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
96% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
96% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
96% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
96% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
95% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група За майбутнє
95% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
95% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
95% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
95% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
95% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
95% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
95% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
94% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
94% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
94% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
94% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
94% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
94% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Руслан Требушкін Донецька область Позафракційні
93% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
91% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
89% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
89% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
88% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група За майбутнє
88% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Ігор Колихаєв Херсонська область депутатська група За майбутнє
87% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Ігор Молоток Сумська область Позафракційні
85% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Олександр Дубінський Київська область фракція Слуга народу
85% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
85% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
85% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
85% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
84% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
83% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Сергій Лабазюк Хмельницька область Позафракційні
82% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група За майбутнє
81% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
80% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
80% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
80% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
77% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
77% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
77% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
76% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
76% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
74% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
74% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
73% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
73% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
73% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
72% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
72% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
71% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
71% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
71% Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
71% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
69% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
68% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
68% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
68% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
68% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
68% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
67% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
66% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
66% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
65% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
63% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
62% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
61% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
59% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
58% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Антон Яценко Черкаська область депутатська група За майбутнє
49% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя