Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
100% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
100% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
99% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
99% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
99% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
99% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
99% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
99% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
99% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
99% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
99% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
99% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
99% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
99% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
99% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
99% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
99% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
99% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
99% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
99% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
99% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
99% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
99% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
99% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
99% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
99% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
99% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
99% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
99% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
99% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
99% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
99% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
99% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
99% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
99% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
99% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
99% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
99% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
99% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
99% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
99% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
99% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
99% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
99% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
99% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Зіновій Андрійович Івано-Франківська область фракція Слуга народу
99% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
99% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
99% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
99% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
98% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
98% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
98% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
98% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
98% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
98% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
98% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
98% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
98% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
98% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
98% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
98% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
98% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
98% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
98% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
98% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
98% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
98% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
98% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
98% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
98% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
98% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
98% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
98% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
98% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
98% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
98% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
98% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
98% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
98% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
98% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
98% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
98% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
98% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
98% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
97% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
97% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
97% Олександр Юрченко м. Київ фракція Слуга народу
97% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
97% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
97% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
97% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
97% Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
97% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
97% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
97% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
97% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
97% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
97% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
97% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
97% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
97% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
96% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
96% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
96% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
96% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
96% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
96% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
96% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
96% Микола Кучер Вінницька область депутатська група За майбутнє
96% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
95% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
95% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
95% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
95% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
95% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група За майбутнє
95% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
95% Анна Скороход Київська область Позафракційні
95% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
95% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
95% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
95% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
94% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
94% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
93% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
93% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
93% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
93% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
93% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
92% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
92% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Руслан Требушкін Донецька область Позафракційні
92% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
91% Ігор Колихаєв Херсонська область депутатська група За майбутнє
91% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
91% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
91% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
91% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
90% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
90% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
89% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
88% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
88% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
87% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Ігор Молоток Сумська область Позафракційні
87% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група За майбутнє
86% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Сергій Лабазюк Хмельницька область Позафракційні
85% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
85% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Антон Поляков Чернігівська область Позафракційні
84% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
84% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
84% Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
83% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
83% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
83% Олександр Дубінський Київська область фракція Слуга народу
83% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
82% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
79% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
79% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
77% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
76% Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
76% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
76% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
76% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
75% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
74% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
73% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
73% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
72% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
72% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
72% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
71% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
70% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
70% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
68% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
68% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
67% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
67% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
66% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
64% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
64% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
63% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
63% Сергій Рудик Черкаська область Позафракційні
62% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
61% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
61% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
59% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Антон Яценко Черкаська область депутатська група За майбутнє
57% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
53% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
48% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
48% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
42% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя