Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
50% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
50% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Зіновій Андрійович Івано-Франківська область фракція Слуга народу
50% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Володимир Арешонков Житомирська область Позафракційні
50% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
50% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Микола Бабенко Київська область Позафракційні
50% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
50% Павло Бакунець Львівська область Позафракційні
50% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
50% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
50% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
50% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
50% Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група За майбутнє
50% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
50% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
50% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
50% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
50% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
50% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
50% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
50% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
50% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
50% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
50% Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
50% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
50% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
50% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
50% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
50% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група За майбутнє
50% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Сергій Вельможний Луганська область Позафракційні
50% Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
50% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
50% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
50% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
50% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
50% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
50% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
50% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Роберт Горват Закарпатська область Позафракційні
50% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
50% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
50% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
50% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
50% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
50% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
50% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
50% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
50% Валерій Давиденко Чернігівська область Позафракційні
50% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
50% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
50% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
50% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
50% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
50% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
50% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Олександр Дубінський Київська область фракція Слуга народу
50% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
50% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
50% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
50% Максим Єфімов Донецька область Позафракційні
50% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
50% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
50% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
50% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
50% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
50% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
50% Роман Іванісов Рівненська область фракція Слуга народу
50% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
50% Андрій Іванчук Івано-Франківська область Позафракційні
50% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
50% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
50% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
50% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
50% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
50% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
50% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
50% Андрій Кіт Львівська область Позафракційні
50% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
50% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Ковальов Донецька область Позафракційні
50% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
50% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
50% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
50% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
50% Ігор Колихаєв Херсонська область депутатська група За майбутнє
50% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
50% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
50% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
50% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
50% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
50% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
50% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Олександр Кубраков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
50% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
50% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
50% Олег Кулініч Полтавська область Позафракційні
50% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
50% Микола Кучер Вінницька область депутатська група За майбутнє
50% Олексій Кучер Харківська область фракція Слуга народу
50% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
50% Сергій Лабазюк Хмельницька область Позафракційні
50% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
50% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
50% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
50% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
50% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
50% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
50% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Валерій Лунченко Закарпатська область Позафракційні
50% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
50% Микола Люшняк Тернопільська область Позафракційні
50% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
50% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
50% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
50% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
50% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
50% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
50% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
50% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
50% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
50% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
50% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
50% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
50% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
50% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ігор Молоток Сумська область Позафракційні
50% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
50% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
50% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
50% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
50% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
50% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
50% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
50% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
50% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
50% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
50% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
50% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Василь Петьовка Закарпатська область Позафракційні
50% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
50% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
50% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група За майбутнє
50% Антон Поляков Чернігівська область фракція Слуга народу
50% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Борис Приходько Чернігівська область Позафракційні
50% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
50% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
50% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
50% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Сергій Рудик Черкаська область Позафракційні
50% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
50% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
50% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
50% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
50% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
50% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
50% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Анна Скороход Київська область фракція Слуга народу
50% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
50% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
50% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
50% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олександр Сухов Луганська область Позафракційні
50% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
50% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
50% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
50% Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Руслан Требушкін Донецька область Позафракційні
50% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
50% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
50% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
50% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
50% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
50% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
50% Сергій Шахов Луганська область Позафракційні
50% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
50% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
50% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
50% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
50% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
50% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
50% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
50% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Юрченко м. Київ фракція Слуга народу
50% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
50% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
50% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
50% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
50% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Антон Яценко Черкаська область депутатська група За майбутнє
50% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу