Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
97% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
97% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
97% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
97% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
97% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
97% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
97% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
97% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
96% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
96% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
96% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
96% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
96% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
96% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
95% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
95% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
95% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
95% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
94% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
94% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
94% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
93% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
92% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
92% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
92% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
91% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
91% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
91% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
91% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
91% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
91% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
91% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
91% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
90% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
90% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
90% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
90% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
90% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
90% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
90% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
90% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
90% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
90% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
90% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
90% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
89% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
89% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
89% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
89% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
89% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
89% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
88% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
88% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
88% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
88% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
88% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
88% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
88% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
88% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
87% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
87% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
86% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
86% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
86% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
86% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
85% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
85% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
84% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
84% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
84% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
84% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
84% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
83% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
83% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
83% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
83% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
83% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
82% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
82% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
82% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
82% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
82% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
82% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
82% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
82% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
82% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
82% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
82% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
82% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
82% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
81% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
81% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
81% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
81% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
81% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
81% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
81% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
81% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
81% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
81% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
80% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
80% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
80% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
80% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
80% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
80% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
80% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
80% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
80% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
80% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
80% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
79% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
79% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
79% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
79% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
79% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
79% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
79% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
79% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
79% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
79% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
79% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
79% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
79% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
79% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
79% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
79% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
79% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
79% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
78% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
78% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
78% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
78% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
78% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
78% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
78% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
78% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
78% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
78% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
78% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
78% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
78% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
78% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
78% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
78% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
77% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
77% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
77% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
77% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
77% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
77% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
77% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
77% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
77% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
77% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
77% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
76% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
76% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
76% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
76% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
76% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
76% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
76% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
76% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
76% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
76% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
76% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
76% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
76% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
76% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
76% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
76% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
76% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
75% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
75% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
75% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
75% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
75% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
75% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
75% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
75% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
74% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
74% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
74% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
74% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
74% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
73% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
73% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
73% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
72% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
72% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
71% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
71% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
71% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
71% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
70% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
70% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
70% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
70% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
70% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
70% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
70% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
70% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
70% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
69% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
68% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
68% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
68% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
68% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
67% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
67% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
67% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
65% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
63% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
60% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
57% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
56% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
56% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
54% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
52% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні