Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
94% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
94% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
94% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
94% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
94% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
92% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
90% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
89% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
89% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
89% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
89% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
89% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
89% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
89% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
88% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
88% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
88% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
88% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
88% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
88% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
88% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
88% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
88% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
87% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
87% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
87% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
87% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
87% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
87% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
86% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
86% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
86% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
86% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
86% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
86% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
86% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
85% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
85% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
85% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
85% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
85% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
85% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
84% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
84% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
84% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
84% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
84% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
84% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
83% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
83% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
83% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
83% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
82% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
82% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
82% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
81% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
81% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
80% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
80% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
80% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
80% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
79% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
78% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
78% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
78% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
77% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
77% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
77% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
77% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
77% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
77% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
77% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
77% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
77% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
77% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
76% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
76% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
76% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
76% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
76% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
76% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
76% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
76% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
76% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
76% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
76% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
76% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
76% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
76% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
76% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
76% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
76% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
76% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
76% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
75% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
75% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
75% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
75% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
75% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
75% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
75% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
75% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
75% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
75% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
75% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
75% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
74% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
74% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
74% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
74% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
74% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
74% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
74% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
74% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
74% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
74% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
74% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
74% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
73% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
73% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
73% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
73% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
73% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
73% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
73% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
73% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
73% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
73% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
73% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
73% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
73% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
73% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
73% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
73% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
73% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
72% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
72% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
72% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
72% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
72% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
72% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
72% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
72% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
72% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
72% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
72% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
72% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
71% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
71% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
71% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
71% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
71% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
71% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
71% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
71% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
70% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
70% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
70% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
70% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
70% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
70% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
70% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
70% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
70% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
69% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
69% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
69% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
69% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
69% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
68% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
68% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
68% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
68% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
68% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
67% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
67% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
66% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
66% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
66% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
66% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
65% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
65% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
65% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
65% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
65% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
64% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
64% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
64% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
63% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
63% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
63% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
63% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
62% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
62% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
61% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
61% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
60% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
59% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
58% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
58% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
57% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
56% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
56% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
54% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
53% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
49% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
45% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
44% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
44% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
43% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу