Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
98% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
98% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
98% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
97% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
97% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
97% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
97% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
97% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
97% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
97% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
97% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
97% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
97% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
97% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
97% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
97% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
97% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
97% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
97% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
97% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
97% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
97% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
97% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
97% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
97% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
97% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
97% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
97% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
97% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
97% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
97% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
97% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
97% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
97% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
97% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
97% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
97% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
96% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
96% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
96% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
96% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
96% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
96% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
96% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
96% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
96% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
96% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
96% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
96% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
96% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
96% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
96% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
96% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
96% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
95% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
95% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
95% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
95% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
95% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
95% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
95% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
95% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
95% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
95% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
95% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
95% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
95% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
95% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
95% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
95% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
95% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
95% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
95% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
95% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
95% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
95% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
95% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
94% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
94% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
94% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
94% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
94% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
94% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
94% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
94% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
94% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
94% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
94% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
94% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
94% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
93% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
93% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
93% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
93% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
93% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
92% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
92% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
92% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
92% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
92% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
92% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
92% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
91% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
91% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
91% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
91% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
91% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
91% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
91% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
91% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
90% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
90% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
90% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
90% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
90% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
90% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
90% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
90% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
90% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
89% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
89% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
89% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
89% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
89% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
89% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
89% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
88% Антон Яценко Черкаська область Позафракційні
88% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
87% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
87% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
87% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
86% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
86% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
86% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
85% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
85% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
85% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
85% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
84% Ігор Колихаєв Херсонська область депутатська група За майбутнє
84% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
83% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
83% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
82% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
82% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
82% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
82% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
82% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
80% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
80% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
80% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
78% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
78% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
78% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
78% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
77% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
77% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
77% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
77% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
76% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
76% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
74% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
74% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
73% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
72% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
72% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
71% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
71% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
71% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
70% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
69% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
69% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
69% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
68% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
68% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
68% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
67% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
67% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
67% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
65% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
63% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
61% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
59% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
59% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
58% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
56% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
55% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
55% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
54% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
53% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
48% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
48% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
47% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
47% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
42% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
41% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
40% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
39% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя