Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
100% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
100% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
100% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
100% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
100% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
100% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
100% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
100% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олексій Кучер Харківська область фракція Слуга народу
100% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
100% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
100% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
100% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
100% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
100% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
100% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
100% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
100% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
100% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
100% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
100% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
100% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
100% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
100% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
100% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
100% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
100% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
100% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
100% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
100% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
100% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
100% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
100% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
100% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
100% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
100% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
100% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
100% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
100% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
100% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
100% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
100% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
100% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
100% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
100% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
100% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
100% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
100% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
100% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
100% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
100% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
100% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
100% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
100% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
100% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
100% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
100% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
100% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
100% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
100% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
100% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
100% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
100% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
100% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
100% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
100% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
100% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
100% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
100% Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
100% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
100% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
100% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
100% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
100% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
99% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
99% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
99% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
99% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
99% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
99% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
99% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
99% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
99% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
99% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
99% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Зіновій Андрійович Івано-Франківська область фракція Слуга народу
99% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
99% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
99% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
99% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
99% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
99% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
99% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
99% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
99% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
99% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
99% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
99% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
99% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
99% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
99% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
99% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
99% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
99% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
99% Анастасія Красносільська обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
99% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
98% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
98% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
98% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
98% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
98% Олександр Юрченко м. Київ фракція Слуга народу
98% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
98% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
98% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
98% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
98% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
97% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
97% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
97% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
97% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
97% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
97% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
96% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
96% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
96% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
96% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
96% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
95% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
94% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Руслан Требушкін Донецька область Позафракційні
93% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
93% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
92% Микола Кучер Вінницька область депутатська група За майбутнє
92% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
92% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група За майбутнє
91% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
91% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група За майбутнє
91% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
89% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Ігор Молоток Сумська область Позафракційні
88% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
88% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
88% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
88% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
87% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
87% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
87% Олександр Дубінський Київська область фракція Слуга народу
87% Ігор Колихаєв Херсонська область депутатська група За майбутнє
87% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
84% Сергій Лабазюк Хмельницька область Позафракційні
83% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група За майбутнє
81% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
80% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
79% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
79% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
79% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
78% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
77% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
77% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
77% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
77% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
77% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
76% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
76% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
74% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
73% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
72% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
72% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
71% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
71% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
71% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
70% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
69% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
68% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
68% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
68% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
68% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
68% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
68% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
68% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
67% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
67% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
67% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
67% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
67% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
66% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
66% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
65% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
64% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
64% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
63% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
63% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
63% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
63% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
62% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
59% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
59% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
58% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
54% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Антон Яценко Черкаська область депутатська група За майбутнє
50% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
48% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
47% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
39% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя