Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
67% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
60% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
59% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
58% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
58% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
58% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
58% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
58% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
58% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
58% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
58% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
57% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
57% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
56% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
56% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
56% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
56% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
56% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
56% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
56% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
56% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
56% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
56% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
56% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
56% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
56% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
56% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
56% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
56% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
56% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
55% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
55% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
55% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
55% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
55% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
55% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
55% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
55% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
55% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
55% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
55% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
55% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
55% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
55% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
55% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
55% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
55% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
55% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
55% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
55% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
55% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
55% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
55% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
55% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
55% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
55% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
55% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
55% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
55% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
55% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
55% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
55% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
55% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
55% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
55% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
55% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
55% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
55% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
55% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
55% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
55% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
55% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
55% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
55% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
55% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
55% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
55% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
55% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
55% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
55% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
55% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
55% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
55% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
55% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
55% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
54% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
54% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
54% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
54% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
54% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
54% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
54% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Зіновій Андрійович Івано-Франківська область фракція Слуга народу
54% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
54% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
54% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
54% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
54% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
54% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
54% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
54% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
54% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
54% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
54% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
54% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
54% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
54% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
54% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
54% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
54% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
54% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
54% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
54% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
54% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
54% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
54% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
54% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
54% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
54% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
54% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
54% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
54% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
54% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
54% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
54% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
54% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
54% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
54% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
54% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
54% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
54% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
54% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
54% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
54% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
54% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
54% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
54% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
54% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
54% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
54% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
54% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
54% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
54% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
54% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
54% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
54% Руслан Требушкін Донецька область Позафракційні
54% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
54% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
54% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
54% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
54% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
54% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
54% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
54% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
54% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
54% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
53% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
53% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
53% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
53% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
53% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
53% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
53% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
53% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
53% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
53% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
53% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
53% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
53% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
53% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
53% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
53% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
53% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
53% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
53% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
53% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
53% Олександр Дубінський Київська область фракція Слуга народу
53% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
53% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
53% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
53% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
53% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
53% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
52% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
52% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
52% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
52% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
52% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
52% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
52% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
52% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
52% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
51% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
51% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
51% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
50% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
50% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
50% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА