Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
96% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
96% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
92% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
91% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
90% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
89% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
89% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
89% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
88% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
88% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
87% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
86% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
85% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
85% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
85% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
85% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
84% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
83% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
83% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
82% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
82% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
82% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
80% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
80% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
80% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
79% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
78% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
78% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
78% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
78% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
77% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
77% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
76% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
76% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
76% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
76% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
76% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
75% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
74% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
74% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
73% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
73% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
73% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
73% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
73% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
73% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
72% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
72% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
72% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
72% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
72% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
71% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
70% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
70% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
70% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
70% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
70% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
69% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
69% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
68% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
68% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
68% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
68% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
68% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
67% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
67% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
66% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
65% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
65% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
64% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
64% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
64% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
64% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
63% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
63% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
63% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
63% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
62% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
62% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
60% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
60% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
60% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
60% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
59% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
59% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
59% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
59% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
58% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
58% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
57% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
57% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
57% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
57% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
57% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
56% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
56% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
56% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
55% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
54% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
53% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
53% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
53% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
52% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
52% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
51% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
51% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
51% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
51% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
51% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
51% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
51% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
50% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
50% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
50% Антон Яценко Черкаська область Позафракційні
50% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
50% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
50% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
50% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
50% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
50% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
50% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
49% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
49% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
49% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
49% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
49% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
49% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
49% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
49% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
49% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
49% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
49% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
49% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
49% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
49% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
49% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
49% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
49% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
49% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
49% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
49% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
49% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
49% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
49% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
49% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
49% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
48% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
48% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
48% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
48% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
48% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
48% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
48% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
48% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
48% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
48% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
48% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
48% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
48% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
48% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
48% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
47% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
47% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
47% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
47% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
47% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
47% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
47% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
47% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
47% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
47% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
47% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
47% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
47% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
47% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
47% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
46% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
46% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
46% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
46% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
46% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
46% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
46% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
46% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
46% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
46% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
46% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
45% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
45% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
45% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
45% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
45% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
45% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
45% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
45% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
45% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
45% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
45% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
44% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
44% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
44% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
44% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
44% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
44% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
44% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
44% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
44% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
44% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
44% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
43% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
43% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
43% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
43% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
43% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
43% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
43% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
43% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
42% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
42% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
42% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
42% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
42% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
42% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
42% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
42% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
42% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
41% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
41% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
41% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
41% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
41% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
41% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
41% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
41% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
40% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
40% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
40% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
40% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
39% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
39% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
39% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
39% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
39% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
38% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
38% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
38% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
36% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
36% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
36% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
36% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
36% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
35% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
35% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
34% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
33% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
33% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
32% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
32% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
32% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
32% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
32% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
31% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
31% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
30% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
29% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
29% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
29% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
29% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
29% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
28% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
28% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
27% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
26% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
26% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
26% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
25% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
24% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
23% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
23% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
23% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
21% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу