Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
99% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
99% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
99% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
99% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
99% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
99% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
99% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
99% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
99% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
99% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
99% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
98% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
98% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
98% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
98% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
98% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
98% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
98% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
98% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
98% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
98% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
98% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
98% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
98% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
98% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
98% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
98% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
98% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
98% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
98% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
98% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
98% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
97% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
97% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
97% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
97% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
97% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
97% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
97% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
97% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
97% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
97% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
97% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
97% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
97% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
97% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
97% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
97% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
97% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
97% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
97% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
97% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
97% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
97% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
96% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
96% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
96% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
96% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
96% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
96% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
96% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
96% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
96% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
96% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
96% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
96% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
96% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
96% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
96% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
96% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
96% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
96% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
96% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
95% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
95% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
95% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
95% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
95% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
95% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
95% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
95% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
95% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
95% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
95% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
95% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
95% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
95% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
95% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
95% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
95% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
95% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
95% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
94% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
94% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
94% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
94% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
94% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
94% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
94% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
93% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
93% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
93% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
93% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
93% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
93% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
93% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
92% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
92% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
92% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
92% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
92% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
92% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
92% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
92% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
92% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
92% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
91% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
91% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
91% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
91% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
91% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
91% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
90% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
90% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
90% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
90% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
90% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
90% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
90% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
90% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
89% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
89% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
89% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
89% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
89% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
89% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
89% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
88% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
88% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
88% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
88% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
88% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
88% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
88% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
88% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
88% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
88% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
87% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
87% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
86% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
86% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
86% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
86% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
85% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
85% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
84% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
83% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
83% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
82% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
80% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
79% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
79% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
78% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
77% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
76% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
75% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
75% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
72% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
69% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
68% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
67% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
66% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
66% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
66% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
64% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
63% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
63% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
61% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Антон Яценко Черкаська область Позафракційні
55% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
53% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
53% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
50% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
50% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя