Опис

Редагувати

Що відомо про шокери для поліції

  • Ініціатором законопроєкту про використання шокерів №4375 є прем'єр-міністр Денис Шмигаль. У Раду його направили ще восени 2020 року.
  • Відповідний тендер на закупівлю шокерів на суму 33 мільйони гривень Нацполіція вже провела.
  • Відповідно до пункту закону "Про Національну поліцію" шокер є спеціальним засобом, який поліція має право використовувати під час затримання особи, яка чинить збройний опір; намагається втекти з-під варти; затримання озброєної особи, яка погрожує застосуванням зброї та інших предметів, що загрожують життю чи здоров'ю людей. Втім перелік випадків хочуть розширити.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 136 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (85% явки) 12 Так 0 Ні 2 Утрималися 3 Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Павло Бакунець Львівська область Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Микола Бабенко Київська область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (73% явки) 9 Так 1 Ні 1 Утрималися 5 Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Ігор Гузь Волинська область Ні
Тарас Батенко Львівська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Віктор М'ялик Рівненська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Позафракційні (53% явки) 3 Так 1 Ні 4 Утрималися 2 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Олександр Юрченко м. Київ Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Швець м. Київ Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Ні
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Сергій Магера Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (58% явки) 0 Так 0 Ні 11 Утрималися 3 Не голосували
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (95% явки) 0 Так 17 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Васильченко Львівська область Ні
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Піпа Львівська область Ні
Ярослав Рущишин Львівська область Ні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Ні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Ні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (78% явки) 0 Так 12 Ні 5 Утрималися 4 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Гончаренко Одеська область Ні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Ні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Ні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Ні
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Ні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Ні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Відсутні
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький Львівська область Відсутні
Андрій Лопушанський Львівська область Відсутні
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (4,5% явки) 0 Так 1 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Гнатенко Донецька область Відсутні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Лукашев Луганська область Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Відсутні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пономарьов Запорізька область Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Фельдман Харківська область Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (84% явки) 102 Так 9 Ні 77 Утрималися 18 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Боблях Полтавська область Утрималися
Андрій Богданець Тернопільська область Утрималися
Валерій Божик Чернівецька область Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Бужанський Дніпропетровська область Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Ігор Васильєв Сумська область Утрималися
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Горенюк Одеська область Утрималися
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Грищенко Житомирська область Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Утрималися
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Геннадій Касай Запорізька область Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Колебошин Одеська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Колюх Київська область Утрималися
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Утрималися
Олексій Красов Харківська область Утрималися
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Утрималися
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Кузнєцов Луганська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Марчук Хмельницька область Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Нальотов Полтавська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вячеслав Рубльов Волинська область Утрималися
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Анатолій Гунько Чернігівська область Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Березін Полтавська область Ні
Ігор Василів Тернопільська область Ні
Олег Дунда Київська область Ні
Олександр Куницький Харківська область Ні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Ні
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ткаченко Одеська область Ні
Сергій Штепа Запорізька область Ні
Олег Арсенюк Черкаська область Не голосували
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Денис Герман Дніпропетровська область Не голосували
Роман Грищук м. Київ Не голосували
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Костюк Житомирська область Не голосували
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Не голосували
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Трухін Дніпропетровська область Не голосували
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Не голосували
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Олег Воронько Кіровоградська область Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Олександр Горобець Київська область Відсутні
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Юрій Камельчук Львівська область Відсутні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Відсутні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Андрій Одарченко Харківська область Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Орест Саламаха Львівська область Відсутні
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Скрипка Сумська область Відсутні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (73% явки) 126 Так 41 Ні 100 Утрималися 38 Не голосували