Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
98% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
98% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
98% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
98% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
98% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
98% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
98% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
98% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
98% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
97% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
97% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
97% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
97% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
97% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
97% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
97% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
97% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
97% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
97% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
97% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
97% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
97% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
97% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
97% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
97% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
97% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
97% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
97% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
97% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
97% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
97% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
97% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
97% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
97% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
97% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
97% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
97% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
97% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
97% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
97% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
97% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
97% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
97% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
97% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
96% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
96% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
96% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
96% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
96% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
96% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
96% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
96% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
96% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
96% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
96% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
96% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
96% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
96% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
96% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
95% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
95% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
95% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
95% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
95% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
95% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
95% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
95% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
95% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
95% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
95% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
95% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
95% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
95% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
95% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
95% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
95% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
95% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
95% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
95% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
95% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
94% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
94% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
94% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
94% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
94% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
94% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
94% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
94% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
94% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
94% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
94% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
94% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
94% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
94% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
93% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
93% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
93% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
93% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
93% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
93% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
93% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
93% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
93% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
92% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
92% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
92% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
92% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
92% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
92% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
92% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Антон Яценко Черкаська область Позафракційні
92% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
91% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
91% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
91% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
91% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
91% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
91% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
91% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
90% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
90% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
90% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
90% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
90% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
90% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
89% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
89% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
89% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
88% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
88% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
88% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
88% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
87% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
87% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
87% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
86% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
86% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
86% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
86% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
86% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Ігор Колихаєв Херсонська область депутатська група За майбутнє
85% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
84% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
84% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
83% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
83% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
81% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
81% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
81% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
80% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
79% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
79% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
79% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
79% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
78% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
78% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
77% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
76% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
76% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
76% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
75% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
75% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
74% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
73% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
73% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
73% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
72% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
71% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
68% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
67% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
67% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
66% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
66% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
65% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
64% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
58% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
56% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
56% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
55% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
55% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
43% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя