Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
99% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
99% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
99% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
98% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
98% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
98% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
98% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
98% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
98% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
98% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
98% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
98% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
98% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
98% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
98% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
98% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
98% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
98% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
98% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
98% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
98% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
98% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
98% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
98% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
98% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
98% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
98% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
98% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
97% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
97% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
97% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
97% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
97% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
97% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
97% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
97% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
97% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
97% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
97% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
97% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
97% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
97% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
97% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
97% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
97% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
97% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
96% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
96% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
96% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
96% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
96% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
96% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
96% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
96% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
96% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
96% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
96% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
96% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
96% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
96% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
96% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
96% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
96% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
96% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
96% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
96% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
96% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
95% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
95% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
95% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
95% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
95% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
95% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
95% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
95% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
95% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
95% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
95% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
95% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
95% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
95% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
94% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
94% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
94% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
94% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
94% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
94% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
94% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
94% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
94% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
94% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
94% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
94% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
94% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
93% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
93% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
93% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
93% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
93% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
93% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
93% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
93% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
93% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
93% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
93% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
92% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
92% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
92% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
92% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
92% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
92% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
92% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
92% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
92% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
92% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
91% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
91% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
91% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
91% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
91% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
90% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
90% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
90% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
90% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
89% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
89% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
89% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
89% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
89% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
88% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
88% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
87% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
86% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
86% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
86% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
86% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
85% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
84% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
84% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
84% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
83% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
83% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
83% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
82% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
82% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
81% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
79% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
79% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
79% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
79% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
78% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
77% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
76% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
75% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
74% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
73% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
73% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
73% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
71% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
71% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
70% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
70% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
68% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
67% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
66% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
66% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
66% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
65% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
64% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
63% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
55% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
55% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
51% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
51% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
48% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя