Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 34 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (100% явки) 19 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
депутатська група За майбутнє (79% явки) 14 Так 0 Ні 1 Утрималися 4 Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Ярослав Дубневич Львівська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Ігор Палиця Волинська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Анатолій Урбанський Одеська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Віктор Балога Закарпатська область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Сергій Рудик Черкаська область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Ігор Колихаєв Херсонська область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Юрій Шаповалов Полтавська область Відсутні
Позафракційні (67% явки) 7 Так 2 Ні 2 Утрималися 1 Не голосували
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Євген Яковенко Донецька область Утрималися
Вікторія Гриб Луганська область Так
Роман Іванісов Рівненська область Так
Сергій Магера Донецька область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Требушкін Донецька область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Ні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
фракція Батьківщина (58% явки) 0 Так 11 Ні 2 Утрималися 1 Не голосували
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Мейдич Вінницька область Ні
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (75% явки) 0 Так 14 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Васильченко Львівська область Ні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Піпа Львівська область Ні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Ні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Рущишин Львівська область Ні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Ні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (96% явки) 23 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (82% явки) 25 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Так
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Гнатенко Донецька область Так
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Так
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Лукашев Луганська область Так
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Так
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Так
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Мороз Донецька область Так
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Так
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Так
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Так
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (89% явки) 214 Так 0 Ні 1 Утрималися 4 Не голосували
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Анатолій Гунько Чернігівська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Кузьміних Житомирська область Не голосували
Сергій Нагорняк Черкаська область Не голосували
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Березін Полтавська область Відсутні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Демченко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Мурдій Кіровоградська область Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Андрій Стріхарський Черкаська область Відсутні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Всього (85% явки) 302 Так 27 Ні 6 Утрималися 26 Не голосували