Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
100% Антон Яценко Черкаська область Позафракційні
99% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
99% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
99% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
99% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
99% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
99% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
98% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
98% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
98% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
98% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
98% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
98% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
98% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
98% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
98% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
98% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
98% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
98% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
98% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
98% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
98% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
98% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
98% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
98% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
98% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
98% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
98% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
98% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
98% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
98% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
98% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
98% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
98% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
98% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
98% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
98% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
98% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
98% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
98% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
97% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
97% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
97% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
97% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
97% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
97% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
97% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
97% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
97% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
97% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
97% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
97% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
97% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
97% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
97% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
97% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
96% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
96% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
96% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
96% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
96% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
96% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
96% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
96% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
96% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
96% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
96% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
96% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
96% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
96% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
96% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
96% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
96% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
96% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
96% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
96% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
96% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
96% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
96% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
95% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
95% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
95% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
95% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
95% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
95% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
95% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
95% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
95% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
95% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
95% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
95% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
95% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
95% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
94% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
94% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
94% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
94% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
94% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
94% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
94% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
94% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
93% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
93% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
93% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
93% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
93% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
93% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
92% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
92% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
92% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
92% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
92% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
92% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
91% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
91% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
91% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
91% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
91% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
91% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
90% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
90% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
90% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
90% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
90% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
90% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
90% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
89% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
89% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
89% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
89% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
89% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
88% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
88% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
88% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
88% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
86% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
85% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
85% Ігор Колихаєв Херсонська область депутатська група За майбутнє
85% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
85% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
85% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
84% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
83% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
82% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
80% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
80% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
80% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
78% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
77% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
77% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
77% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
77% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
76% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
75% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
75% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
74% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
73% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
73% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
73% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
72% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
72% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
72% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
71% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
70% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
70% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
70% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
70% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
69% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
69% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
68% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
68% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
68% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
67% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
67% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
67% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
66% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
66% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
66% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
65% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
65% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
64% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
64% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
63% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
60% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
60% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
59% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
59% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
59% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
58% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
58% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
56% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
56% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
56% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
54% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
52% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
47% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
44% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
43% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
43% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
43% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
41% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя