Опис

Редагувати

Законопроєкт передбачає відтермінування обов’язкових РРО для ФОПів, за винятком ризикових груп.

Результат голосування Не прийнятий

Відбулося 133 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (90% явки) 0 Так 14 Ні 2 Утрималися 2 Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Ні
Микола Бабенко Київська область Ні
Павло Бакунець Львівська область Ні
Геннадій Вацак Вінницька область Ні
Сергій Вельможний Луганська область Ні
Максим Єфімов Донецька область Ні
Андрій Кіт Львівська область Ні
Олег Кулініч Полтавська область Ні
Микола Кучер Вінницька область Ні
Микола Люшняк Тернопільська область Ні
Владіслав Поляк Закарпатська область Ні
Борис Приходько Чернігівська область Ні
Олександр Сухов Луганська область Ні
Сергій Шахов Луганська область Ні
Валерій Лунченко Закарпатська область Не голосували
Василь Петьовка Закарпатська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Відсутні
Олександр Ковальов Донецька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (79% явки) 0 Так 11 Ні 0 Утрималися 8 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Ні
Віктор Бондар Хмельницька область Ні
Олександр Герега Хмельницька область Ні
Ігор Гузь Волинська область Ні
Антон Кіссе Одеська область Ні
Віктор М'ялик Рівненська область Ні
Ігор Палиця Волинська область Ні
Сергій Рудик Черкаська область Ні
Анна Скороход Київська область Ні
Юрій Шаповалов Полтавська область Ні
Петро Юрчишин Вінницька область Ні
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Ірина Констанкевич Волинська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Дмитро Лубінець Донецька область Відсутні
Ігор Молоток Сумська область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Позафракційні (56% явки) 4 Так 3 Ні 2 Утрималися 1 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Так
Вадим Новинський Донецька область Так
Дмитро Шенцев Харківська область Так
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Ні
Оксана Савчук Івано-Франківська область Ні
Сергій Швець м. Київ Ні
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Андрій Деркач Сумська область Відсутні
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Муса Магомедов Донецька область Відсутні
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Світлична Харківська область Відсутні
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Юрченко м. Київ Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (88% явки) 0 Так 20 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Ні
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Мейдич Вінницька область Ні
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Ні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (95% явки) 0 Так 19 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Ні
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Васильченко Львівська область Ні
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Піпа Львівська область Ні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Ні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Ні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Ні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Ні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Рущишин Львівська область Відсутні
фракція Європейська солідарність (85% явки) 0 Так 19 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Бондар Львівська область Ні
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Гончаренко Одеська область Ні
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Ні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Ні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Ні
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Лопушанський Львівська область Ні
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Ні
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Ні
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Ні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Ні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький Львівська область Відсутні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (82% явки) 0 Так 21 Ні 0 Утрималися 15 Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Гнатенко Донецька область Ні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Лукашев Луганська область Ні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Мороз Донецька область Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Ні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Солод Донецька область Ні
Олександр Фельдман Харківська область Ні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Ні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Не голосували
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
фракція Слуга народу (87% явки) 13 Так 121 Ні 75 Утрималися 7 Не голосували
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ганна Бондар м. Київ Утрималися
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Васильковський Одеська область Утрималися
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Воронько Кіровоградська область Утрималися
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Гурін м. Київ Утрималися
Олександр Дануца Кіровоградська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Артем Дубнов м. Київ Утрималися
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Утрималися
Юрій Здебський Харківська область Утрималися
Валерій Зуб Чернігівська область Утрималися
Володимир Іванов Херсонська область Утрималися
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Костянтин Касай Полтавська область Утрималися
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Утрималися
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Ковальов Херсонська область Утрималися
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Лаба Закарпатська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Анастасія Ляшенко Полтавська область Утрималися
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Маслов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Марія Мезенцева Харківська область Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Олексій Мовчан Полтавська область Утрималися
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Утрималися
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Мурдій Кіровоградська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Марина Нікітіна Запорізька область Утрималися
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Перебийніс м. Київ Утрималися
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анна Пуртова м. Київ Утрималися
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Северин Дніпропетровська область Утрималися
Олег Семінський Чернігівська область Утрималися
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Соха Запорізька область Утрималися
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Утрималися
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артем Чорноморов Миколаївська область Утрималися
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Утрималися
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Дунда Київська область Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Олег Колєв Одеська область Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Аліксійчук Рівненська область Ні
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Ні
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Арсенюк Черкаська область Ні
Олександр Бакумов Харківська область Ні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Ні
Мар'яна Безугла м. Київ Ні
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Березін Полтавська область Ні
Андрій Боблях Полтавська область Ні
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Божик Чернівецька область Ні
Ірина Борзова Вінницька область Ні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Ні
Людмила Буймістер м. Київ Ні
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Бунін Київська область Ні
Ігор Василів Тернопільська область Ні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Ні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Гайду Миколаївська область Ні
Володимир Гевко Тернопільська область Ні
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Горенюк Одеська область Ні
Олександр Горобець Київська область Ні
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Грищенко Житомирська область Ні
Роман Грищук м. Київ Ні
Максим Гузенко Сумська область Ні
Максим Дирдін Миколаївська область Ні
Артем Дмитрук Одеська область Ні
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Ні
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Ні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Заремський Чернівецька область Ні
Максим Зуєв Чернігівська область Ні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Камельчук Львівська область Ні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Ні
Богдан Кицак Житомирська область Ні
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Ковальчук Рівненська область Ні
Сергій Колебошин Одеська область Ні
Ігор Копитін Миколаївська область Ні
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Ні
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Красов Харківська область Ні
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Ні
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Кузбит Кіровоградська область Ні
Олексій Кузнєцов Луганська область Ні
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Куницький Харківська область Ні
Олексій Леонов Одеська область Ні
Сергій Литвиненко Рівненська область Ні
Олександр Літвінов Харківська область Ні
Ганна Лічман Дніпропетровська область Ні
Дмитро Любота Харківська область Ні
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Марчук Хмельницька область Ні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Ні
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Ні
Павло Мельник Запорізька область Ні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Ні
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Нагорняк Черкаська область Ні
Дмитро Нальотов Полтавська область Ні
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Негулевський Миколаївська область Ні
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Одарченко Харківська область Ні
Олександр Пасічний Миколаївська область Ні
Максим Пашковський Вінницька область Ні
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Ні
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Ні
Едуард Прощук Івано-Франківська область Ні
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Ні
Вячеслав Рубльов Волинська область Ні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Ні
Орест Саламаха Львівська область Ні
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Скічко Черкаська область Ні
Тетяна Скрипка Сумська область Ні
Микола Стефанчук Хмельницька область Ні
Андрій Стріхарський Черкаська область Ні
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Ні
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Ні
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Ні
Микола Тищенко м. Київ Ні
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Трухін Дніпропетровська область Ні
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Ні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Ні
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Ні
Степан Чернявський Одеська область Ні
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Ні
Євгеній Шевченко Запорізька область Ні
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Любов Шпак Черкаська область Ні
Сергій Штепа Запорізька область Ні
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Ні
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Яцик Запорізька область Ні
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Валерій Колюх Київська область Не голосували
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Відсутні
Ігор Васильєв Сумська область Відсутні
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Ігор Герасименко Житомирська область Відсутні
Денис Герман Дніпропетровська область Відсутні
Анатолій Гунько Чернігівська область Відсутні
Леся Забуранна м. Київ Відсутні
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Копанчук Хмельницька область Відсутні
Дмитро Костюк Житомирська область Відсутні
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Павліш Херсонська область Відсутні
Євген Пивоваров Харківська область Відсутні
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (86% явки) 17 Так 228 Ні 79 Утрималися 38 Не голосували