Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
99% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
99% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
99% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
99% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
98% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
98% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
98% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
98% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
98% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
98% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
98% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
98% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
98% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
97% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
97% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
97% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
97% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
96% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
96% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
95% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
95% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
94% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
94% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
94% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
94% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
94% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
94% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
93% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
93% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
93% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
93% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
93% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
92% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
92% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
92% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
92% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
92% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
92% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
92% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
92% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
92% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
91% Анна Скороход Київська область Позафракційні
91% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
91% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
91% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
90% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
90% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
90% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
90% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
90% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
90% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
90% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
90% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
90% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
90% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
89% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
89% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
89% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
88% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
88% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
88% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
87% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
87% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
86% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
86% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
85% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
84% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
83% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
83% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
81% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
80% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Зіновій Андрійович Івано-Франківська область фракція Слуга народу
79% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
79% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
79% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
78% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
78% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
78% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Руслан Требушкін Донецька область Позафракційні
78% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
78% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
77% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
77% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
77% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
77% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
77% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
76% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
76% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
76% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
76% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
76% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
76% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
76% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
76% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
76% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
76% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
76% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
76% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
75% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
75% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
75% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
75% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
75% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
75% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
75% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
75% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
75% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
75% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
75% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
75% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
75% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
75% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
74% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
74% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
74% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
74% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
74% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
74% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
74% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
74% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
74% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
74% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
74% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
74% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
73% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
73% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
73% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
73% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
73% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
73% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
73% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
73% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
73% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
73% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
73% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
73% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
73% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
73% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
73% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
73% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
73% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
73% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
73% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
73% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
72% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
72% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
72% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
72% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
72% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
72% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
72% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
72% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
72% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
72% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
72% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
72% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
72% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
72% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
72% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
72% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
71% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
71% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
71% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
71% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
71% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
71% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
71% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
71% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Олександр Юрченко м. Київ фракція Слуга народу
71% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
71% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
71% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
71% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
71% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
71% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
71% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
71% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
71% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
71% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
71% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
71% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
70% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
69% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
69% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
69% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
69% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
69% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
69% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
68% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
68% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
68% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
68% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
67% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
67% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
67% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
66% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
66% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
66% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
66% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
65% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
64% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
63% Олександр Дубінський Київська область фракція Слуга народу
63% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
63% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
63% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
62% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
62% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
62% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
62% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
61% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
60% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
55% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
52% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
51% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
50% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
50% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
47% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
47% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу