Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
97% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
97% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
96% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
96% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
95% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
94% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
93% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
92% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
91% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
91% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
90% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
89% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
89% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
87% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
87% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
86% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
86% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
86% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
86% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
85% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
83% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
82% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
82% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
82% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
82% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
81% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
80% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
80% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
80% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
79% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
79% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
78% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
78% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
77% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
77% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
77% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
77% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
77% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
76% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
74% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
74% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
72% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
72% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
71% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
71% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
70% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
70% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
70% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
70% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
69% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
69% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
69% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
69% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
68% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
68% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
67% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
67% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
67% Руслан Требушкін Донецька область Позафракційні
67% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
67% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
67% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
67% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
66% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
66% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
66% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
66% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
66% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
66% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
66% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
66% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
66% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
66% Зіновій Андрійович Івано-Франківська область фракція Слуга народу
65% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
65% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
65% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
65% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
65% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
65% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
65% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
65% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
65% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
65% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
65% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
65% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
65% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
65% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
65% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
65% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
65% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
65% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
64% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
64% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
64% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
64% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
64% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
64% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
64% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
64% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
64% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
64% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
64% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
64% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
64% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
64% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
64% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
64% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
64% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
64% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
64% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
64% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
64% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
64% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
64% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
64% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
64% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
64% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
64% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
64% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
64% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
64% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
64% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
64% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
64% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
63% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
63% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
63% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
63% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
63% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
63% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
63% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
63% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
63% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
63% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
63% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
63% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
63% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
63% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
63% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
63% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
63% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
63% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
63% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
63% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
63% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
63% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
62% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
62% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
62% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
62% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
62% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
62% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
62% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
62% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
62% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
62% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
62% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
62% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
62% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
62% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
62% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
62% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
62% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
62% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
62% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
62% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
62% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
62% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
62% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
62% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
62% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
62% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
61% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
61% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
61% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
61% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
61% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
61% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
61% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
61% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
61% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
61% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
61% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
61% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
61% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
61% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
61% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
60% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
60% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
60% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
60% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
60% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
60% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
60% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
60% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
60% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
60% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
60% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
60% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
59% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
59% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
59% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
58% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
58% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
58% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
58% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
58% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
57% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
56% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
56% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
56% Олександр Дубінський Київська область фракція Слуга народу
56% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
55% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
55% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
55% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
54% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
52% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
52% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
50% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
49% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу