Опис

Редагувати

Відповідно до пояснювальної записки, проектом Закону визначено чіткі підстави для касаційного оскарження рішення суду першої інстанції та постанови суду апеляційної інстанції: 1) якщо суд апеляційної інстанції в оскаржуваному судовому рішенні застосував норму права без урахування висновку щодо застосування норми права у подібних правовідносинах, викладеного в раніше ухваленому рішенні Верховного Суду, крім випадку наявності постанови Верховного Суду про відступлення від такого висновку; 2) якщо скаржник вмотивовано обґрунтує необхідність відступлення від висновку щодо застосування норми права у подібних правовідносинах, викладеного в раніше ухваленому рішенні Верховного Суду та застосованого судом апеляційної інстанції в оскаржуваному судовому рішенні; 3) якщо відсутній висновок Верховного Суду щодо питання застосування норми права у подібних правовідносинах; 4) якщо судове рішення оскаржується з підстав, передбачених для обов'язкового скасування судового рішення; 5) у разі ухвалення органом, що здійснює дисциплінарне провадження щодо суддів, рішення про застосування дисциплінарного стягнення до суддів, які входили до складу колегії суддів апеляційної інстанції, яка переглядала справу, судове рішення у якій оскаржується, за дисциплінарний проступок, вчинений у зв'язку із розглядом такої справи. Також цим законопроектом передбачаються норми, якими нівелюється можливість зловживання учасниками справи своїми процесуальними правами, зокрема, спрощується порядок розгляду відводів судді у разі подання такого відводу напередодні або в день засідання; вилучаються деякі види забезпечення позову, натомість, забороняється вжиття заходів забезпечення позову, які мають своїм наслідком припинення, відкладення чи зупинення конкурсу, аукціону, торгів, тендера чи інших публічних процедур, які проводяться від імені держави (державного органу), територіальної громади (органу місцевого самоврядування) або за участю призначеного державним органом суб'єкта у складі комісії, що проводить конкурс, аукціон, торги, тендер чи іншу публічну процедуру; визначається, що у разі оскарження ухвал суду про відмову у прийнятті або повернення зустрічного позову, про відмову у прийнятті або повернення позову третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги щодо предмета спору, ухвал про зупинення провадження у справі, які подані з пропуском строку на їх оскарження, до апеляційної та касаційної інстанцій направляються матеріали оскарження (що значно зменшить строк розгляду таких справ по суті заявлених вимог).

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 50 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (100% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Максим Єфімов Донецька область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Сергій Шахов Луганська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
депутатська група За майбутнє (95% явки) 2 Так 1 Ні 12 Утрималися 6 Не голосували
Тарас Батенко Львівська область Утрималися
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Ігор Колихаєв Херсонська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Сергій Мінько Запорізька область Утрималися
Ігор Палиця Волинська область Утрималися
Анатолій Урбанський Одеська область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Лариса Білозір Вінницька область Так
Геннадій Вацак Вінницька область Так
Віктор Балога Закарпатська область Ні
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Микола Кучер Вінницька область Відсутні
Позафракційні (80% явки) 4 Так 1 Ні 9 Утрималися 6 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Вадим Новинський Донецька область Утрималися
Владіслав Поляк Закарпатська область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Оксана Савчук Івано-Франківська область Утрималися
Євген Яковенко Донецька область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Требушкін Донецька область Так
Анна Скороход Київська область Ні
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Ігор Молоток Сумська область Не голосували
Дмитро Шенцев Харківська область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
фракція Батьківщина (88% явки) 0 Так 20 Ні 1 Утрималися 0 Не голосували
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Ні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Ні
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Мейдич Вінницька область Ні
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Ні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Ні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Ні
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (85% явки) 0 Так 17 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Ні
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Ні
Галина Васильченко Львівська область Ні
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Ні
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Ні
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Піпа Львівська область Ні
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Ні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Рущишин Львівська область Ні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Ні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Ні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Ні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Ні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Ні
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (93% явки) 0 Так 23 Ні 0 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Ні
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Ні
Олексій Гончаренко Одеська область Ні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Ні
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Ні
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Княжицький Львівська область Ні
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Ні
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Лопушанський Львівська область Ні
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Ні
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Ні
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Ні
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Ні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Ні
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Ні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Михайло Бондар Львівська область Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (82% явки) 0 Так 26 Ні 3 Утрималися 7 Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пономарьов Запорізька область Утрималися
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Ні
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Ні
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Ні
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Ні
Валерій Гнатенко Донецька область Ні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Ні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Ні
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Ні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Лукашев Луганська область Ні
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Ні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Ні
Володимир Мороз Донецька область Ні
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Ні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Ні
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Ні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Ні
Федір Христенко Донецька область Ні
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Ні
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (94% явки) 217 Так 0 Ні 7 Утрималися 7 Не голосували
Вікторія Кінзбурська Харківська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Андрій Одарченко Харківська область Утрималися
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ігор Васильковський Одеська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Галушко Київська область Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Олександр Дубінський Київська область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Сергій Кузьміних Житомирська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Анастасія Ляшенко Полтавська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Вячеслав Рубльов Волинська область Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Северин Дніпропетровська область Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко Одеська область Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Демченко Дніпропетровська область Не голосували
Олексій Мовчан Полтавська область Не голосували
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Не голосували
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Відсутні
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олексій Ковальов Херсонська область Відсутні
Олексій Красов Харківська область Відсутні
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Лис Чернівецька область Відсутні
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Відсутні
Сергій Нагорняк Черкаська область Відсутні
Микола Стефанчук Хмельницька область Відсутні
Микола Тищенко м. Київ Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Всього (91% явки) 237 Так 88 Ні 32 Утрималися 31 Не голосували