Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 53 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (100% явки) 0 Так 0 Ні 16 Утрималися 1 Не голосували
Микола Бабенко Київська область Утрималися
Павло Бакунець Львівська область Утрималися
Сергій Вельможний Луганська область Утрималися
Роберт Горват Закарпатська область Утрималися
Валерій Давиденко Чернігівська область Утрималися
Максим Єфімов Донецька область Утрималися
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Утрималися
Андрій Кіт Львівська область Утрималися
Олександр Ковальов Донецька область Утрималися
Олег Кулініч Полтавська область Утрималися
Валерій Лунченко Закарпатська область Утрималися
Микола Люшняк Тернопільська область Утрималися
Василь Петьовка Закарпатська область Утрималися
Борис Приходько Чернігівська область Утрималися
Олександр Сухов Луганська область Утрималися
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Не голосували
депутатська група За майбутнє (86% явки) 10 Так 0 Ні 1 Утрималися 8 Не голосували
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Тарас Батенко Львівська область Так
Лариса Білозір Вінницька область Так
Віктор Бондар Хмельницька область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Іван Чайківський Тернопільська область Так
Юрій Шаповалов Полтавська область Так
Антон Яценко Черкаська область Так
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ігор Гузь Волинська область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Дмитро Лубінець Донецька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Петро Юрчишин Вінницька область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Геннадій Вацак Вінницька область Відсутні
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Позафракційні (54% явки) 5 Так 0 Ні 8 Утрималися 1 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Андрій Деркач Сумська область Утрималися
Сергій Лабазюк Хмельницька область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Ігор Молоток Сумська область Утрималися
Владіслав Поляк Закарпатська область Утрималися
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Требушкін Донецька область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Вадим Новинський Донецька область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (67% явки) 16 Так 0 Ні 0 Утрималися 0 Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (85% явки) 0 Так 0 Ні 16 Утрималися 1 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Галина Васильченко Львівська область Утрималися
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Піпа Львівська область Утрималися
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Рущишин Львівська область Утрималися
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (78% явки) 0 Так 0 Ні 16 Утрималися 5 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Гончаренко Одеська область Утрималися
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Лопушанський Львівська область Утрималися
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Утрималися
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Бондар Львівська область Не голосували
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Княжицький Львівська область Відсутні
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (93% явки) 0 Так 0 Ні 29 Утрималися 12 Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Утрималися
Федір Христенко Донецька область Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир Мороз Донецька область Не голосували
Олександр Пономарьов Запорізька область Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Юрій Солод Донецька область Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (93% явки) 212 Так 0 Ні 17 Утрималися 2 Не голосували
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Олександр Гайду Миколаївська область Утрималися
Ігор Герасименко Житомирська область Утрималися
Артем Дмитрук Одеська область Утрималися
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Утрималися
Богдан Кицак Житомирська область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Ігор Копитін Миколаївська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Ткаченко Одеська область Утрималися
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Березін Полтавська область Так
Андрій Боблях Полтавська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Максим Бужанський Дніпропетровська область Так
Людмила Буймістер м. Київ Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Ігор Васильковський Одеська область Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Галушко Київська область Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олег Дунда Київська область Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Максим Заремський Чернівецька область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Максим Зуєв Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Геннадій Касай Запорізька область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Вікторія Кінзбурська Харківська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Олексій Леонов Одеська область Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Анастасія Ляшенко Полтавська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Тетяна Скрипка Сумська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Олександр Горобець Київська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Вікторія Вагнєр Херсонська область Відсутні
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Ігор Фріс Івано-Франківська область Відсутні
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Артем Чорноморов Миколаївська область Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Богдан Яременко м. Київ Відсутні
Всього (88% явки) 243 Так 0 Ні 103 Утрималися 30 Не голосували