Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
100% Антон Яценко Черкаська область Позафракційні
100% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
99% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
99% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
99% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
99% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
99% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
99% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
99% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
99% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
99% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
99% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
98% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
98% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
98% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
98% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
98% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
98% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
98% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
98% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
98% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
98% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
98% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
98% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
98% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
98% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
98% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
98% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
98% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
98% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
98% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
98% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
98% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
98% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
98% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
98% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
98% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
98% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
98% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
98% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
98% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
98% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
98% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
98% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
98% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
98% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
97% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
97% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
97% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
97% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
97% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
97% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
97% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
97% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
97% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
97% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
97% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
97% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
97% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
97% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
97% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
96% Олександр Скічко Черкаська область фракція Слуга народу
96% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
96% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
96% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
96% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
96% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
96% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
96% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
96% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
96% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
96% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
96% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
96% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
96% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
96% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
96% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
95% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
95% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
95% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
95% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
95% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
95% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
95% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
95% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
95% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
95% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
95% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
95% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
95% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
95% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
95% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
95% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
94% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
94% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
94% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
94% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
94% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
94% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
94% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
94% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
94% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
93% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
93% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
93% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
93% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
93% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
93% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
93% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
93% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
93% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
93% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
93% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
92% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
92% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
92% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
92% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
92% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
92% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
92% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
92% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
91% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
91% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
90% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
90% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
90% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
90% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
90% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
89% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
89% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
89% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
89% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
88% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
88% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
88% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
87% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
86% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
86% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
86% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
86% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
86% Ігор Колихаєв Херсонська область депутатська група За майбутнє
86% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
85% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
84% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
84% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
84% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
83% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
82% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
81% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
81% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
80% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
80% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
79% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
79% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
79% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
78% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
78% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
78% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
78% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
77% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
76% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
76% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
76% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
76% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
76% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
75% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
74% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
73% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
73% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
73% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
71% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
71% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
71% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
71% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
71% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
70% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
70% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
68% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
67% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
66% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
66% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
66% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
65% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
63% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
61% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
60% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
60% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
60% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
59% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
59% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
56% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
54% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
54% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
52% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
48% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
46% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
44% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
44% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
42% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя