Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
100% Антон Швачко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
98% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
98% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
98% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
98% Василь Вірастюк Івано-Франківська область фракція Слуга народу
98% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
97% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
97% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
97% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
97% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
97% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
97% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
97% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
97% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
97% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
97% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
97% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
97% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
97% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
97% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
97% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
97% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
97% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
97% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
97% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
97% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
97% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
97% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
97% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
97% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
97% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
97% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
97% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
97% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
97% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
96% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
96% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
96% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
96% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
96% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
96% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
96% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
96% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
96% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
96% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
96% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
96% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
96% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
96% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
96% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
96% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
95% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
95% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
95% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
95% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
95% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
95% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
95% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
95% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
95% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
95% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
95% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
95% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
95% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
95% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
95% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
95% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
95% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
95% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
95% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
94% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
94% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
94% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
94% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
94% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
94% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
94% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
94% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
94% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
94% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
94% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
94% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
94% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
94% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
93% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
93% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
93% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
93% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
93% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
92% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
92% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
92% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
92% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
92% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
92% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
92% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
92% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
92% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
92% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
91% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
91% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
90% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
90% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
90% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
90% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
89% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
89% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
88% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
88% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
88% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
88% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
87% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
86% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
86% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
86% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
85% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
85% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
85% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
85% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
85% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
84% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
84% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
84% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
84% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
84% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
84% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
84% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
83% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
82% Євгеній Шевченко Запорізька область Позафракційні
82% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
81% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
81% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
81% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
80% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
80% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
78% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
78% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
77% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
77% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
77% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
77% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
77% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
76% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
76% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
74% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
74% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
74% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
74% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
74% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
74% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
74% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
74% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
73% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
73% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
72% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
72% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
72% Андрій Аксьонов Донецька область Позафракційні
72% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
71% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
70% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
69% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
68% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
68% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
67% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
67% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
67% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
67% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
67% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
66% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
65% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
64% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
64% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
63% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
63% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
62% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
61% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
61% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
60% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
60% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
60% Антон Яценко Черкаська область фракція Батьківщина
59% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
59% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
59% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
59% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
59% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
58% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
58% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
57% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
56% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
56% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
55% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
54% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
54% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
54% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
53% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
53% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
53% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
53% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
53% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
53% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
53% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
52% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
52% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
51% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
51% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
51% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
50% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
48% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
47% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
45% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
45% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
45% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
45% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
44% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
44% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
44% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
44% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
44% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
44% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
43% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
43% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
43% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
43% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
42% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
42% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
42% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
42% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
41% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
41% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
41% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
41% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
41% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
41% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
40% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
40% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
39% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
39% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
39% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
38% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
38% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
38% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
38% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
37% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
36% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
36% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
34% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
33% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
33% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
31% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя