Опис

Редагувати

Проєктом Закону пропонується: внести зміни до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” в частині встановлення нових назв військових звань вищого офіцерського складу відповідно до військових звань, прийнятих у провідних країнах-членах НАТО; внести зміни до Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, Дисциплінарного статуту Збройних Сил України, Стройового статуту Збройних Сил України, Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України та Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” стосовно встановлення нових назв військових звань вищого офіцерського складу відповідно до військових звань, прийнятих у провідних країнах-членах НАТО

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 76 голосувань проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (76% явки) 6 Так 0 Ні 1 Утрималися 6 Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Олександр Ковальов Донецька область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Не голосували
Андрій Кіт Львівська область Не голосували
Олег Кулініч Полтавська область Не голосували
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Борис Приходько Чернігівська область Не голосували
Роберт Горват Закарпатська область Відсутні
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Відсутні
Валерій Лунченко Закарпатська область Відсутні
Василь Петьовка Закарпатська область Відсутні
депутатська група За майбутнє (96% явки) 11 Так 0 Ні 0 Утрималися 11 Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Так
Тарас Батенко Львівська область Так
Ігор Гузь Волинська область Так
Антон Кіссе Одеська область Так
Ігор Колихаєв Херсонська область Так
Ірина Констанкевич Волинська область Так
Микола Кучер Вінницька область Так
Дмитро Лубінець Донецька область Так
Віктор М'ялик Рівненська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Петро Юрчишин Вінницька область Так
Лариса Білозір Вінницька область Не голосували
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ярослав Дубневич Львівська область Не голосували
Степан Івахів Волинська область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Іван Чайківський Тернопільська область Не голосували
Юрій Шаповалов Полтавська область Не голосували
Антон Яценко Черкаська область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Відсутні
Позафракційні (74% явки) 9 Так 0 Ні 4 Утрималися 4 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Муса Магомедов Донецька область Утрималися
Вадим Новинський Донецька область Утрималися
Олесь Довгий Кіровоградська область Так
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Антон Поляков Чернігівська область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Анна Скороход Київська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Євген Яковенко Донецька область Так
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Сергій Лабазюк Хмельницька область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Роман Іванісов Рівненська область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
фракція Батьківщина (83% явки) 17 Так 0 Ні 2 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Мейдич Вінницька область Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Так
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (90% явки) 14 Так 0 Ні 0 Утрималися 4 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (89% явки) 21 Так 0 Ні 0 Утрималися 3 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Лопушанський Львівська область Не голосували
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (84% явки) 0 Так 5 Ні 21 Утрималися 11 Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Лукашев Луганська область Утрималися
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Утрималися
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Олександр Пономарьов Запорізька область Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Юрій Солод Донецька область Утрималися
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Ні
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Федір Христенко Донецька область Не голосували
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Відсутні
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Слуга народу (93% явки) 189 Так 1 Ні 0 Утрималися 41 Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Так
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Так
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Олександр Бакумов Харківська область Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Березін Полтавська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Божик Чернівецька область Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Владислав Бородін Дніпропетровська область Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бунін Київська область Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Венедіктова обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Микола Галушко Київська область Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Олександр Горобець Київська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Роман Грищук м. Київ Так
Максим Гузенко Сумська область Так
Дмитро Гурін м. Київ Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Сергій Демченко Дніпропетровська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Драбовський Вінницька область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Сергій Колебошин Одеська область Так
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Красов Харківська область Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Куницький Харківська область Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Олена Лис Чернівецька область Так
Сергій Литвиненко Рівненська область Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Анастасія Ляшенко Полтавська область Так
Георгій Мазурашу Чернівецька область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Так
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Марчук Хмельницька область Так
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Микиша Харківська область Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Мовчан Полтавська область Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Нальотов Полтавська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Так
Максим Пашковський Вінницька область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Едуард Прощук Івано-Франківська область Так
Анна Пуртова м. Київ Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Рябуха Сумська область Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Фріс Івано-Франківська область Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Сергій Швець м. Київ Так
Євгеній Шевченко Запорізька область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Яременко м. Київ Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Яцик Запорізька область Так
Олег Колєв Одеська область Ні
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Боблях Полтавська область Не голосували
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Бужанський Дніпропетровська область Не голосували
Ігор Васильєв Сумська область Не голосували
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Не голосували
Артем Дмитрук Одеська область Не голосували
Олександр Дубінський Київська область Не голосували
Олег Дунда Київська область Не голосували
Максим Заремський Чернівецька область Не голосували
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вікторія Кінзбурська Харківська область Не голосували
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Ковальов Херсонська область Не голосували
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олена Копанчук Хмельницька область Не голосували
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Не голосували
Олексій Леонов Одеська область Не голосували
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ігор Негулевський Миколаївська область Не голосували
Андрій Одарченко Харківська область Не голосували
Олександр Пасічний Миколаївська область Не голосували
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Вячеслав Рубльов Волинська область Не голосували
Сергій Северин Дніпропетровська область Не голосували
Олег Семінський Чернігівська область Не голосували
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Микола Стефанчук Хмельницька область Не голосували
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко Одеська область Не голосували
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Не голосували
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Штепа Запорізька область Не голосували
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Богданець Тернопільська область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тетяна Грищенко Житомирська область Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Кузьміних Житомирська область Відсутні
Марія Мезенцева Харківська область Відсутні
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Любов Шпак Черкаська область Відсутні
Всього (90% явки) 267 Так 6 Ні 28 Утрималися 81 Не голосували