Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
96% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
95% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
95% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
95% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
95% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
95% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
95% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
94% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
94% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
94% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
94% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
94% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
94% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
94% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
94% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
94% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
94% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
94% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
94% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
94% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
94% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
94% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
94% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
94% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
93% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
93% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
93% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
93% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
93% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
93% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
93% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
93% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
93% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
93% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
93% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
93% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
93% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
93% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
93% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
93% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
93% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
93% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
93% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
93% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
93% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
92% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
92% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
92% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
92% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
92% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
92% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
92% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
92% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
92% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
92% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
92% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
92% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
92% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
92% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
92% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
92% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
92% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
92% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
91% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
91% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
91% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
91% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
91% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
91% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
91% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
91% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
91% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
91% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
91% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
91% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
91% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
91% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
91% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
91% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
91% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
91% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
91% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
91% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
91% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
91% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
90% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
90% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
90% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
90% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
90% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
90% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
90% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
90% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
90% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
90% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
90% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
90% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
90% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
90% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
90% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
90% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
90% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
90% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
90% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
90% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
90% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
90% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
89% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
89% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
89% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
89% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
89% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
89% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
89% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
89% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
89% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
89% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
89% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
89% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
89% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
89% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
89% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
89% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
89% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
89% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
89% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
88% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
88% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
88% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
88% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
88% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
88% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
88% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
88% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
88% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
88% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
88% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
88% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
88% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
88% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
88% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
88% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
88% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
88% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
88% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
87% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
87% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
87% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
87% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
87% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
86% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
86% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
86% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
86% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
86% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
85% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
85% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
85% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
85% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
85% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
85% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
85% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
85% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
85% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
84% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
84% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
84% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
84% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
84% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
84% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
84% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
84% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
84% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
83% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
83% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
83% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
83% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
82% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
82% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
82% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
81% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
81% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
81% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
80% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
80% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
80% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
79% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
79% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
79% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
79% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
77% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
77% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
77% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
76% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
76% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
75% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
71% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
68% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
67% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
67% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
67% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
65% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
64% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
64% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
64% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
63% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
59% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
55% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
54% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
52% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
52% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя