Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
94% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
93% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
93% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
92% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
91% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
91% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
91% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
91% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
91% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
91% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
90% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
90% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
90% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
89% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
89% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
89% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
89% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
89% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
89% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
88% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
88% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
88% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
88% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
88% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
88% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
87% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
87% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
87% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
87% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
87% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
87% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
87% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
86% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
86% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
86% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
85% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
85% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
85% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
85% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
85% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
85% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
84% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
84% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
84% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
84% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
84% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
83% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
83% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
83% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
82% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
82% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
82% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
82% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
82% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
82% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
82% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
82% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
81% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
81% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
81% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
81% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
81% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
81% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
81% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
81% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
81% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
81% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
81% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
81% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
81% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
81% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
80% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
80% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
80% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
80% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
80% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
80% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
80% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
80% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
80% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
80% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
80% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
80% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
80% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
80% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
80% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
80% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
80% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
80% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
80% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
80% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
80% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
80% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
80% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
80% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
79% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
79% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
79% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
79% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
79% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
79% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
79% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
79% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
79% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
79% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
79% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
79% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
79% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
79% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
79% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
79% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
79% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
79% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
79% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
78% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
78% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
78% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
78% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
78% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
78% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
78% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
78% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
78% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
78% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
78% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
78% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
78% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
78% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
78% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
78% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
78% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
78% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
78% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
78% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
78% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
78% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
78% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
77% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
77% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
77% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
77% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
77% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
77% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
77% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
77% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
77% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
77% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
77% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
77% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
77% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
77% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
77% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
77% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
77% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
77% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
77% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
77% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
76% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
76% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
76% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
76% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
76% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
76% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
76% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
75% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
75% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
75% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
75% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
75% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
75% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
75% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
75% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
74% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
74% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
74% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
74% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
74% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
74% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
73% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
73% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
73% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
73% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
73% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
73% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
73% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
73% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
73% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
72% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
72% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
72% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
72% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
72% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
71% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
71% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
71% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
71% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
70% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
70% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
69% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
69% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
69% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
68% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
67% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
67% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
67% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
67% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
66% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
65% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
65% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
65% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
64% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
64% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
64% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
64% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
63% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
63% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
60% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
59% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
58% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
57% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
57% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
56% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
56% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
55% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
54% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
53% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
53% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
53% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
52% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
50% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
47% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу