Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
97% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
97% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Роман Соха Запорізька область фракція Слуга народу
97% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
97% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
97% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
97% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
97% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
97% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
96% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
96% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
96% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
96% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
96% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
96% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
96% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
96% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
96% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
96% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
96% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
96% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
96% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
96% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
96% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
96% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
96% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
96% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
96% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
96% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
96% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
96% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
95% Тетяна Рябуха Сумська область фракція Слуга народу
95% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
95% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
95% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
95% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
95% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
95% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
95% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
95% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
95% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
95% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Юлія Яцик Запорізька область фракція Слуга народу
95% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
95% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
95% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
95% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
95% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
95% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
95% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
95% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
95% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
94% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
94% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
94% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
94% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
94% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
94% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
94% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
94% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
94% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
94% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
94% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
94% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
94% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
94% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
94% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
94% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
94% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
93% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
93% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
93% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
93% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
93% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
93% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Артем Дмитрук Одеська область фракція Слуга народу
93% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
93% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
93% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
93% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
93% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
93% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
93% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
93% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
92% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
92% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
92% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
92% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
92% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
92% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
92% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
92% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
92% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
92% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
92% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
92% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
92% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
92% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
92% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Антон Поляков Чернігівська область депутатська група За майбутнє
92% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
92% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
92% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
91% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
91% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
91% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
91% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
91% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
91% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
91% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
90% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
90% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
90% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
90% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
90% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
90% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
90% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
90% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
90% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
90% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
90% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
90% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
89% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
89% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
89% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
89% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
89% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
89% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
89% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
89% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
89% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
89% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
89% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
89% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
89% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
89% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
88% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
88% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
88% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
88% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
88% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
88% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
87% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
87% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
87% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
87% Євгеній Шевченко Запорізька область фракція Слуга народу
87% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
87% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
87% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
86% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
86% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
86% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
86% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
86% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
85% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
85% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Людмила Буймістер м. Київ фракція Слуга народу
85% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
85% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
85% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
85% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
85% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
84% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
84% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
84% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
83% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
83% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
82% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
82% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
82% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
82% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
82% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
81% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
81% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
81% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
80% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
80% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
80% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
79% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
79% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
79% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
78% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
78% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
77% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
77% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
77% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
75% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
75% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
74% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
73% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
73% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
72% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
70% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
70% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
70% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
68% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
67% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
66% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
65% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
64% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
63% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
62% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
62% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
61% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
59% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
58% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
58% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
55% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Антон Яценко Черкаська область Позафракційні
54% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
54% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
53% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
53% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
53% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
52% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
52% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
50% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
50% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
49% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя