Пояснення цього голосування ще не готове. Вірте або ні, це нелегка справа проаналізувати кожен законопроект та пояснити особливості кожного голосування у нашому Парламенті. Якщо Ти хочеш дізнатися більше про це голосування, Тобі допоможе Електронний протокол: читай стенограму, слухай звукові файли, дивись відео із сесійного засідання. Ти можеш покращити наш сайт та допомогти іншим зрозуміти, про що йдеться - напиши своє резюме і поясни, про що було це голосування.

Результат голосування Прийнятий

Відбулося 91 голосування проти лінії фракції.

Фракція Голоси
депутатська група ДОВІРА (94% явки) 13 Так 0 Ні 1 Утрималися 2 Не голосували
Олександр Ковальов Донецька область Утрималися
Володимир Арешонков Житомирська область Так
Микола Бабенко Київська область Так
Павло Бакунець Львівська область Так
Сергій Вельможний Луганська область Так
Роберт Горват Закарпатська область Так
Валерій Давиденко Чернігівська область Так
Андрій Іванчук Івано-Франківська область Так
Андрій Кіт Львівська область Так
Олег Кулініч Полтавська область Так
Валерій Лунченко Закарпатська область Так
Василь Петьовка Закарпатська область Так
Борис Приходько Чернігівська область Так
Олександр Сухов Луганська область Так
Микола Люшняк Тернопільська область Не голосували
Сергій Шахов Луганська область Не голосували
Максим Єфімов Донецька область Відсутні
депутатська група За майбутнє (86% явки) 1 Так 1 Ні 10 Утрималися 7 Не голосували
Лариса Білозір Вінницька область Утрималися
Ігор Гузь Волинська область Утрималися
Антон Кіссе Одеська область Утрималися
Ірина Констанкевич Волинська область Утрималися
Микола Кучер Вінницька область Утрималися
Дмитро Лубінець Донецька область Утрималися
Віктор М'ялик Рівненська область Утрималися
Іван Чайківський Тернопільська область Утрималися
Юрій Шаповалов Полтавська область Утрималися
Петро Юрчишин Вінницька область Утрималися
Антон Яценко Черкаська область Так
Тарас Батенко Львівська область Ні
Віктор Бондар Хмельницька область Не голосували
Геннадій Вацак Вінницька область Не голосували
Олександр Герега Хмельницька область Не голосували
Ігор Колихаєв Херсонська область Не голосували
Сергій Мінько Запорізька область Не голосували
Ігор Палиця Волинська область Не голосували
Анатолій Урбанський Одеська область Не голосували
Віктор Балога Закарпатська область Відсутні
Ярослав Дубневич Львівська область Відсутні
Степан Івахів Волинська область Відсутні
Позафракційні (73% явки) 8 Так 0 Ні 6 Утрималися 5 Не голосували
Вікторія Гриб Луганська область Утрималися
Роман Іванісов Рівненська область Утрималися
Сергій Магера Донецька область Утрималися
Антон Поляков Чернігівська область Утрималися
Юлія Світлична Харківська область Утрималися
Анна Скороход Київська область Утрималися
Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Лабазюк Хмельницька область Так
Ігор Молоток Сумська область Так
Владіслав Поляк Закарпатська область Так
Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Так
Оксана Савчук Івано-Франківська область Так
Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Швець м. Київ Так
Андрій Деркач Сумська область Не голосували
Муса Магомедов Донецька область Не голосували
Вадим Новинський Донецька область Не голосували
Руслан Требушкін Донецька область Не голосували
Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Не голосували
Олесь Довгий Кіровоградська область Відсутні
Владіслав Поляк Закарпатська область Відсутні
Антон Поляков Чернігівська область Відсутні
Сергій Рудик Черкаська область Відсутні
Анна Скороход Київська область Відсутні
Дмитро Шенцев Харківська область Відсутні
Євген Яковенко Донецька область Відсутні
фракція Батьківщина (63% явки) 9 Так 0 Ні 0 Утрималися 6 Не голосували
Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії Так
Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії Так
Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії Так
Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Іван Крулько обрано в Раду за списком партії Не голосували
Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ольга Бєлькова обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олег Мейдич Вінницька область Відсутні
Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії Відсутні
Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Голос (65% явки) 12 Так 0 Ні 0 Утрималися 1 Не голосували
Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Вакарчук обрано в Раду за списком партії Так
Галина Васильченко Львівська область Так
Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії Так
Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії Так
Наталія Піпа Львівська область Так
Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії Так
Ярослав Рущишин Львівська область Так
Інна Совсун обрано в Раду за списком партії Так
Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії Так
Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії Так
Олег Макаров обрано в Раду за списком партії Не голосували
Леся Василенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії Відсутні
Роман Костенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії Відсутні
Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Європейська солідарність (89% явки) 22 Так 0 Ні 1 Утрималися 1 Не голосували
Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Бондар Львівська область Так
Микола Величкович обрано в Раду за списком партії Так
Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Гончаренко Одеська область Так
Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії Так
Марія Іонова обрано в Раду за списком партії Так
Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії Так
Микола Княжицький Львівська область Так
Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії Так
Степан Кубів обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Лопушанський Львівська область Так
Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії Так
Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Синютка обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії Так
Софія Федина обрано в Раду за списком партії Так
Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії Так
Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії Не голосували
Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії Відсутні
Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії Відсутні
фракція Опозиційна платформа - За життя (82% явки) 0 Так 9 Ні 13 Утрималися 14 Не голосували
Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії Утрималися
Валерій Гнатенко Донецька область Утрималися
Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії Утрималися
Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії Утрималися
Володимир Мороз Донецька область Утрималися
Василь Німченко обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олександр Пономарьов Запорізька область Утрималися
Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії Утрималися
Микола Скорик обрано в Раду за списком партії Утрималися
Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії Утрималися
Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії Утрималися
Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії Утрималися
Олег Волошин обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії Ні
Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії Ні
Олександр Качний обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії Ні
Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії Ні
Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії Ні
Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії Ні
Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії Не голосували
Віталій Борт обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Ілля Кива обрано в Раду за списком партії Не голосували
Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії Не голосували
Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Лукашев Луганська область Не голосували
Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії Не голосували
Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії Не голосували
Юрій Солод Донецька область Не голосували
Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Фельдман Харківська область Не голосували
Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Тарас Козак обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії Відсутні
Вадим Столар обрано в Раду за списком партії Відсутні
Федір Христенко Донецька область Відсутні
фракція Слуга народу (84% явки) 172 Так 0 Ні 23 Утрималися 14 Не голосували
Зіновій Андрійович Івано-Франківська область Утрималися
Олександр Бакумов Харківська область Утрималися
Максим Березін Полтавська область Утрималися
Сергій Бунін Київська область Утрималися
Ольга Василевська-Смаглюк Київська область Утрималися
Сергій Демченко Дніпропетровська область Утрималися
Анатолій Драбовський Вінницька область Утрималися
Максим Заремський Чернівецька область Утрималися
Олег Колєв Одеська область Утрималися
Сергій Кузьміних Житомирська область Утрималися
Олександр Куницький Харківська область Утрималися
Олена Лис Чернівецька область Утрималися
Георгій Мазурашу Чернівецька область Утрималися
Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Дмитро Микиша Харківська область Утрималися
Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії Утрималися
Максим Пашковський Вінницька область Утрималися
Едуард Прощук Івано-Франківська область Утрималися
Ігор Фріс Івано-Франківська область Утрималися
Дмитро Чорний Дніпропетровська область Утрималися
Богдан Яременко м. Київ Утрималися
Юлія Яцик Запорізька область Утрималися
Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії Так
Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Арсенюк Черкаська область Так
Роман Бабій обрано в Раду за списком партії Так
Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії Так
Мар'яна Безугла м. Київ Так
Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Богданець Тернопільська область Так
Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії Так
Ганна Бондар м. Київ Так
Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Борзова Вінницька область Так
Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії Так
Лада Булах обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Вагнєр Херсонська область Так
Ігор Василів Тернопільська область Так
Ігор Васильєв Сумська область Так
Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії Так
Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії Так
Ірина Верещук обрано в Раду за списком партії Так
Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії Так
Олег Воронько Кіровоградська область Так
Олександр Гайду Миколаївська область Так
Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Гевко Тернопільська область Так
Ігор Герасименко Житомирська область Так
Денис Герман Дніпропетровська область Так
Андрій Герус обрано в Раду за списком партії Так
Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Горенюк Одеська область Так
Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Грищенко Житомирська область Так
Роман Грищук м. Київ Так
Олександр Дануца Кіровоградська область Так
Максим Дирдін Миколаївська область Так
Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії Так
Артем Дмитрук Одеська область Так
Артем Дубнов м. Київ Так
Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії Так
Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії Так
Леся Забуранна м. Київ Так
Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії Так
Микола Задорожній Сумська область Так
Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Захарченко Дніпропетровська область Так
Юрій Здебський Харківська область Так
Валерій Зуб Чернігівська область Так
Володимир Іванов Херсонська область Так
Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії Так
Іван Калаур обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Камельчук Львівська область Так
Костянтин Касай Полтавська область Так
Олександр Качура обрано в Раду за списком партії Так
Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область Так
Богдан Кицак Житомирська область Так
Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії Так
Олексій Ковальов Херсонська область Так
Олександр Ковальчук Рівненська область Так
Володимир Козак обрано в Раду за списком партії Так
Валерій Колюх Київська область Так
Олена Копанчук Хмельницька область Так
Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Копитін Миколаївська область Так
Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Костін обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Костюк Житомирська область Так
Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії Так
Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії Так
Олена Криворучкіна Дніпропетровська область Так
Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Кузбит Кіровоградська область Так
Олексій Кузнєцов Луганська область Так
Артем Культенко обрано в Раду за списком партії Так
Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Лаба Закарпатська область Так
Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Літвінов Харківська область Так
Ганна Лічман Дніпропетровська область Так
Дмитро Любота Харківська область Так
Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії Так
В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область Так
Марія Мезенцева Харківська область Так
Павло Мельник Запорізька область Так
Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії Так
Юрій Мисягін Дніпропетровська область Так
Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії Так
Василь Мокан обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії Так
Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії Так
Роман Мулик обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Мурдій Кіровоградська область Так
Сергій Нагорняк Черкаська область Так
Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії Так
Ігор Негулевський Миколаївська область Так
Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії Так
Марина Нікітіна Запорізька область Так
Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії Так
Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Одарченко Харківська область Так
Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Павліш Херсонська область Так
Петро Павловський обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Пасічний Миколаївська область Так
Максим Перебийніс м. Київ Так
Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії Так
Євген Пивоваров Харківська область Так
Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії Так
Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії Так
Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії Так
Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії Так
Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії Так
Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії Так
Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії Так
Орест Саламаха Львівська область Так
Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Семінський Чернігівська область Так
Олександр Скічко Черкаська область Так
Тетяна Скрипка Сумська область Так
Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії Так
Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії Так
Роман Соха Запорізька область Так
Микола Стефанчук Хмельницька область Так
Андрій Стріхарський Черкаська область Так
Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії Так
Павло Сушко обрано в Раду за списком партії Так
Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії Так
Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії Так
Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область Так
Микола Тищенко м. Київ Так
Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії Так
Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії Так
Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії Так
Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Трухін Дніпропетровська область Так
Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії Так
Павло Фролов обрано в Раду за списком партії Так
Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії Так
Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії Так
Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії Так
Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії Так
Степан Чернявський Одеська область Так
Артем Чорноморов Миколаївська область Так
Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії Так
Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії Так
Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії Так
Любов Шпак Черкаська область Так
Сергій Штепа Запорізька область Так
Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії Так
Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії Так
Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії Так
Олександр Юрченко м. Київ Так
Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії Так
Галина Янченко обрано в Раду за списком партії Так
Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії Так
Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії Не голосували
Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Горобець Київська область Не голосували
Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Дмитро Гурін м. Київ Не голосували
Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Жмеренецький Хмельницька область Не голосували
Анна Колісник обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олексій Леонов Одеська область Не голосували
Денис Монастирський обрано в Раду за списком партії Не голосували
Анна Пуртова м. Київ Не голосували
Олександр Сова обрано в Раду за списком партії Не голосували
Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії Не голосували
Олександр Ткаченко Одеська область Не голосували
Олександр Аліксійчук Рівненська область Відсутні
Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії Відсутні
Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії Відсутні
Андрій Боблях Полтавська область Відсутні
Валерій Божик Чернівецька область Відсутні
Владислав Бородін Дніпропетровська область Відсутні
Максим Бужанський Дніпропетровська область Відсутні
Людмила Буймістер м. Київ Відсутні
Ігор Васильковський Одеська область Відсутні
Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії Відсутні
Микола Галушко Київська область Відсутні
Максим Гузенко Сумська область Відсутні
Олександр Дубінський Київська область Відсутні
Олег Дунда Київська область Відсутні
Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Максим Зуєв Чернігівська область Відсутні
Роман Каптєлов Дніпропетровська область Відсутні
Геннадій Касай Запорізька область Відсутні
Вікторія Кінзбурська Харківська область Відсутні
Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Колебошин Одеська область Відсутні
Юрій Корявченков Дніпропетровська область Відсутні
Олексій Красов Харківська область Відсутні
Сергій Литвиненко Рівненська область Відсутні
Анастасія Ляшенко Полтавська область Відсутні
Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Ігор Марчук Хмельницька область Відсутні
Олександр Матусевич Івано-Франківська область Відсутні
Олексій Мовчан Полтавська область Відсутні
Дмитро Нальотов Полтавська область Відсутні
Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область Відсутні
Вячеслав Рубльов Волинська область Відсутні
Сергій Северин Дніпропетровська область Відсутні
Микола Сольський обрано в Раду за списком партії Відсутні
Олександр Ткаченко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Павло Халімон обрано в Раду за списком партії Відсутні
Сергій Швець м. Київ Відсутні
Євгеній Шевченко Запорізька область Відсутні
Павло Якименко обрано в Раду за списком партії Відсутні
Всього (82% явки) 237 Так 10 Ні 54 Утрималися 50 Не голосували