Відповідно до пояснювальної записки метою законопроекту є спрощення процедури розрахунків платників податків з бюджетами через запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний соціальний внесок), крім сплати податку на додану вартість та акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового. Законопроект передбачає запровадження системи сплати податків і зборів, передбачених Податковим кодексом України (крім ПДВ та акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового), єдиного соціального внеску через Електронний кабінет платника податків на єдиний рахунок, який буде відкрито для платника за його згодою (бажанням) на центральному рівні Державної казначейської служби. Перевагами запровадження єдиного рахунку є: спрощення сплати платниками податкових платежів; зменшення кількості помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань платником; підвищення рівня відкритості, прозорості та довіри платників податків до державних органів
Вадим Рабінович ніколи не голосував За економічну дерегуляцію
Як Вадим Рабінович голосував у порівнянні з тими, хто вважає, що Лібералізація контролюючих та наглядових функцій державних органів, дозвільної системи, прозорість у діяльності Антимонопольного комітету сприятиме розвитку економіки (законопроекти, визначені такими, що сприяють дерегуляції, відповідно до рекомендацій Реанімаційного пакету реформ, група "Дерегуляція").
Що означає "ніколи не голосував/ла"
Щоб визначити позицію депутата щодо тієї або іншої політики, ми враховуємо його/її голосування за/проти/утримався під час проведення відповідних голосувань. Однак у цьому випадку, Вадим Рабінович був/була відсутній/ня або не голосував/ла за жодну зі складових відповідної політики. Таким чином, неможливо сказати що-небудь більш конкретне, окрім того, що депутат/ка ніколи "не голосував" за цю політику.