Усі друзі по голосуванню

Тут перераховані депутати, що голосують подібно. Вимірюється від 0% (ніколи так не голосував) до 100% (завжди голосував так само). Враховані лише ті голосування, на яких були присутніми обидва депутати. Таким чином, можна виявити неочікуваний зв’язок між політичними позиціями депутатів.

% Спільних голосувань Депутат Обраний по Фракція
99% Сергій Кострійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
99% Сергій Козир Херсонська область фракція Слуга народу
99% Віталій Войцехівський Черкаська область фракція Слуга народу
98% Роман Соха Запорізька область Позафракційні
97% Петро Павловський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ганна Лічман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
97% Олена Мошенець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
97% Ігор Копитін Миколаївська область фракція Слуга народу
96% Оксана Гринчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Пасічний Миколаївська область фракція Слуга народу
96% В'ячеслав Медяник Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Володимир Козак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Валерій Колюх Київська область фракція Слуга народу
96% Володимир Гевко Тернопільська область фракція Слуга народу
96% Олександр Федієнко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Елла Рєпіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олексій Леонов Одеська область фракція Слуга народу
96% Ольга Коваль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Володимир Тимофійчук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
96% Георгій Мазурашу Чернівецька область фракція Слуга народу
96% Олександр Бакумов Харківська область фракція Слуга народу
96% Володимир Ватрас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Іонушас обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Павло Мельник Запорізька область фракція Слуга народу
96% Анатолій Костюх обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олександр Гайду Миколаївська область фракція Слуга народу
96% Галина Михайлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Маргарита Шол обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Анатолій Остапенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Іван Шинкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Орест Саламаха Львівська область фракція Слуга народу
96% Ірина Борзова Вінницька область фракція Слуга народу
96% Владлен Неклюдов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Штепа Запорізька область фракція Слуга народу
96% Олена Криворучкіна Дніпропетровська область фракція Слуга народу
96% Артем Кунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Сергій Колебошин Одеська область фракція Слуга народу
96% Роман Грищук м. Київ фракція Слуга народу
96% Лариса Білозір Вінницька область депутатська група ДОВІРА
96% Олександр Салійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Олексій Жмеренецький Хмельницька область фракція Слуга народу
96% Неллі Яковлєва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Юлія Овчинникова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Василь Петьовка Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
96% Денис Маслов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
96% Мар'яна Безугла м. Київ фракція Слуга народу
96% Валерій Зуб Чернігівська область фракція Слуга народу
96% Дмитро Припутень обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Юрій Здебський Харківська область фракція Слуга народу
95% Максим Дирдін Миколаївська область фракція Слуга народу
95% Дмитро Кисилевський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Дмитро Разумков обрано в Раду за списком партії Позафракційні
95% Юрій Арістов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Святослав Юраш обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Артем Нагаєвський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ростислав Тістик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Мандзій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Дмитро Чорний Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Юрій Кузбит Кіровоградська область фракція Слуга народу
95% Вікторія Подгорна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олексій Кузнєцов Луганська область фракція Слуга народу
95% Олександр Копиленко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Євген Пивоваров Харківська область фракція Слуга народу
95% Сергій Демченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Віталій Безгін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Володимир Захарченко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Олег Марусяк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Вадим Галайчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ольга Руденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Микола Стефанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
95% Роксолана Підласа обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Дмитро Нальотов Полтавська область фракція Слуга народу
95% Тетяна Циба обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Володимир Іванов Херсонська область фракція Слуга народу
95% Микола Люшняк Тернопільська область депутатська група ДОВІРА
95% Руслан Стефанчук обрано в Раду за списком партії Позафракційні
95% Олег Арсенюк Черкаська область фракція Слуга народу
95% Олександр Ковальчук Рівненська область фракція Слуга народу
95% Анатолій Гунько Чернігівська область фракція Слуга народу
95% Олег Кулініч Полтавська область депутатська група ДОВІРА
95% Ігор Васильєв Сумська область фракція Слуга народу
95% Ігор Мурдій Кіровоградська область фракція Слуга народу
95% Павло Сушко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Павло Фролов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Олександр Мережко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Сергій Северин Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Максим Заремський Чернівецька область фракція Слуга народу
95% Дмитро Любота Харківська область фракція Слуга народу
95% Роберт Горват Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
95% Володимир Арешонков Житомирська область депутатська група ДОВІРА
95% Тетяна Грищенко Житомирська область фракція Слуга народу
95% Роман Бабій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Юрій Корявченков Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Василь Мокан обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Михайло Ананченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Ігор Кривошеєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Федір Веніславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Максим Павлюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Максим Пашковський Вінницька область фракція Слуга народу
95% Петро Юрчишин Вінницька область депутатська група За майбутнє
95% Денис Герман Дніпропетровська область фракція Слуга народу
95% Олександр Матусевич Івано-Франківська область фракція Слуга народу
95% Андрій Задорожний обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Володимир Крейденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
95% Богдан Кицак Житомирська область фракція Слуга народу
94% Кирилл Нестеренко Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Остап Шипайло обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Степан Чернявський Одеська область фракція Слуга народу
94% Ігор Марчук Хмельницька область фракція Слуга народу
94% Максим Бужанський Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Оксана Дмитрієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ольга Совгиря обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Максим Ткаченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Руслан Горбенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Ганна Бондар м. Київ фракція Слуга народу
94% Андрій Стріхарський Черкаська область фракція Слуга народу
94% Олена Лис Чернівецька область фракція Слуга народу
94% Анатолій Драбовський Вінницька область фракція Слуга народу
94% Володимир Воронов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Вікторія Кінзбурська Харківська область фракція Слуга народу
94% Артем Ковальов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Сова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Андрій Клочко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Максим Перебийніс м. Київ фракція Слуга народу
94% Олександр Санченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Борис Приходько Чернігівська область депутатська група ДОВІРА
94% Костянтин Касай Полтавська область фракція Слуга народу
94% Павло Бакунець Львівська область депутатська група ДОВІРА
94% Юлія Діденко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Дмитро Соломчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Богдан Торохтій обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Валерій Стернійчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олексій Красов Харківська область фракція Слуга народу
94% Юрій Мисягін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
94% Олена Кондратюк обрано в Раду за списком партії Позафракційні
94% Єгор Чернєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Артем Чорноморов Миколаївська область фракція Слуга народу
94% Андрій Жупанин обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олена Шуляк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Андрій Боблях Полтавська область фракція Слуга народу
94% Юлія Гришина обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Максим Гузенко Сумська область фракція Слуга народу
94% Олександр Куницький Харківська область фракція Слуга народу
94% Тарас Тарасенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Марія Мезенцева Харківська область фракція Слуга народу
94% Михайло Лаба Закарпатська область фракція Слуга народу
94% Олег Колєв Одеська область фракція Слуга народу
94% Арсеній Пушкаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Павло Якименко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Валерій Лунченко Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Михайло Новіков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олександр Дануца Кіровоградська область фракція Слуга народу
94% Микола Кириченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Олег Воронько Кіровоградська область фракція Слуга народу
94% Олександр Кабанов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Тарас Батенко Львівська область депутатська група За майбутнє
94% Юрій Кісєль обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Андрій Одарченко Харківська область фракція Слуга народу
94% Микола Задорожній Сумська область фракція Слуга народу
94% Ірина Констанкевич Волинська область депутатська група За майбутнє
94% Владіслав Поляк Закарпатська область депутатська група ДОВІРА
94% Лада Булах обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
94% Іван Юнаков обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Артем Дубнов м. Київ фракція Слуга народу
93% Дмитро Наталуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Сергій Шахов Луганська область депутатська група ДОВІРА
93% Людмила Марченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Ткаченко Одеська область фракція Слуга народу
93% Максим Березін Полтавська область фракція Слуга народу
93% Анна Пуртова м. Київ фракція Слуга народу
93% Олена Копанчук Хмельницька область фракція Слуга народу
93% Юрій Камельчук Львівська область фракція Слуга народу
93% Василь Вірастюк Івано-Франківська область фракція Слуга народу
93% Вадим Струневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Євгенія Кравчук обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Тетяна Скрипка Сумська область фракція Слуга народу
93% Анна Колісник обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Горобець Київська область фракція Слуга народу
93% Ігор Фріс Івано-Франківська область фракція Слуга народу
93% Роман Мулик обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Едуард Прощук Івано-Франківська область фракція Слуга народу
93% Олексій Мовчан Полтавська область фракція Слуга народу
93% Олександр Аліксійчук Рівненська область фракція Слуга народу
93% Антон Швачко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Валерій Божик Чернівецька область фракція Слуга народу
93% Олександр Літвінов Харківська область фракція Слуга народу
93% Сергій Кузьміних Житомирська область фракція Слуга народу
93% Олександр Юрченко м. Київ Позафракційні
93% Аліна Загоруйко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Горенюк Одеська область фракція Слуга народу
93% Олена Хоменко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олексій Ковальов Херсонська область фракція Слуга народу
93% Галина Янченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Мар'ян Заблоцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
93% Олександр Ковальов Донецька область депутатська група ДОВІРА
93% Віктор М'ялик Рівненська область депутатська група За майбутнє
93% Іван Чайківський Тернопільська область депутатська група За майбутнє
93% Сергій Литвиненко Рівненська область фракція Слуга народу
93% Олена Вінтоняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Андрій Герус обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Олександр Завітневич обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Андрій Холодов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Єлизавета Ясько обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Микола Тищенко м. Київ фракція Слуга народу
92% Микола Сольський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Анастасія Радіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Марина Бардіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Ольга Саладуха обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Вікторія Вагнєр Херсонська область фракція Слуга народу
92% Олег Дунда Київська область фракція Слуга народу
92% Данило Гетманцев обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Сергій Бабак обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Сергій Гривко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Артем Культенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Іван Калаур обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Олександр Маріковський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Роман Іванісов Рівненська область Позафракційні
92% Дмитро Костюк Житомирська область фракція Слуга народу
92% Микола Кучер Вінницька область депутатська група ДОВІРА
92% Марина Нікітіна Запорізька область фракція Слуга народу
92% Євгеній Брагар обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Любов Шпак Черкаська область фракція Слуга народу
92% Олег Семінський Чернігівська область фракція Слуга народу
92% Антон Кіссе Одеська область депутатська група За майбутнє
92% Олександр Качура обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
92% Анатолій Урбанський Одеська область депутатська група За майбутнє
92% Сергій Нагорняк Черкаська область фракція Слуга народу
92% Ольга Василевська-Смаглюк Київська область фракція Слуга народу
92% Андрій Іванчук Івано-Франківська область депутатська група ДОВІРА
92% Олександр Корнієнко обрано в Раду за списком партії Позафракційні
91% Геннадій Касай Запорізька область фракція Слуга народу
91% Анна Скороход Київська область депутатська група За майбутнє
91% Вячеслав Рубльов Волинська область фракція Слуга народу
91% Дмитро Гурін м. Київ фракція Слуга народу
91% Дмитро Микиша Харківська область фракція Слуга народу
91% Сергій Кальченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Леся Забуранна м. Київ фракція Слуга народу
91% Владислав Бородін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
91% Давид Арахамія обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Юрій Шаповалов Полтавська область депутатська група За майбутнє
91% Євген Петруняк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Ольга Савченко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Ігор Василів Тернопільська область фракція Слуга народу
91% Олег Тарасов обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
91% Дмитро Лубінець Донецька область депутатська група За майбутнє
90% Олександр Трухін Дніпропетровська область фракція Слуга народу
90% Максим Зуєв Чернігівська область фракція Слуга народу
90% Андрій Кіт Львівська область депутатська група ДОВІРА
90% Олександр Сухов Луганська область депутатська група ДОВІРА
90% Ірина Аллахвердієва обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Андрій Костін обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Олег Бондаренко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Олексій Устенко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Сергій Вельможний Луганська область депутатська група ДОВІРА
90% Юрій Заславський обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Микита Потураєв обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
90% Андрій Богданець Тернопільська область фракція Слуга народу
90% Павло Павліш Херсонська область фракція Слуга народу
90% Євгеній Шевченко Запорізька область Позафракційні
90% Богдан Яременко м. Київ фракція Слуга народу
90% Михайло Радуцький обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Дар'я Володіна обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Єлізавета Богуцька обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Михайло Крячко обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
89% Ігор Герасименко Житомирська область фракція Слуга народу
89% Сергій Бунін Київська область фракція Слуга народу
88% Ігор Гузь Волинська область депутатська група За майбутнє
88% Вікторія Гриб Луганська область Позафракційні
88% Жан Беленюк обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Роман Каптєлов Дніпропетровська область фракція Слуга народу
88% Микола Бабенко Київська область депутатська група ДОВІРА
88% Ігор Негулевський Миколаївська область фракція Слуга народу
88% Андрій Мотовиловець обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
88% Геннадій Вацак Вінницька область депутатська група ДОВІРА
87% Микола Галушко Київська область фракція Слуга народу
87% Павло Халімон обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Оксана Савчук Івано-Франківська область Позафракційні
87% Сергій Магера Донецька область Позафракційні
87% Степан Кубів обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
87% Ігор Молоток Сумська область депутатська група За майбутнє
87% Галина Третьякова обрано в Раду за списком партії фракція Слуга народу
87% Ярослав Железняк обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Ігор Васильковський Одеська область фракція Слуга народу
86% Євген Яковенко Донецька область Позафракційні
86% Сергій Рахманін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
86% Юлія Світлична Харківська область Позафракційні
86% Ольга Стефанишина обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Юлія Клименко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Максим Єфімов Донецька область депутатська група ДОВІРА
85% Роман Костенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
85% Анастасія Ляшенко Полтавська область фракція Слуга народу
85% Муса Магомедов Донецька область Позафракційні
84% Галина Васильченко Львівська область фракція Голос
84% Руслан Князевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Сергій Мінько Запорізька область депутатська група За майбутнє
84% Михайло Бондар Львівська область фракція Європейська солідарність
84% Микола Величкович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Роман Лозинський обрано в Раду за списком партії фракція Голос
84% Андрій Парубій обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
84% Вікторія Сюмар обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Сергій Алєксєєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Соломія Бобровська обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Ахтем Чийгоз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Володимир Цабаль обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Микола Княжицький Львівська область фракція Європейська солідарність
83% Наталія Піпа Львівська область фракція Голос
83% Інна Совсун обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Володимир В'ятрович обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
83% Олександра Устінова обрано в Раду за списком партії фракція Голос
83% Олег Синютка обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Вадим Івченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Ярослав Юрчишин обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Олексій Гончаренко Одеська область фракція Європейська солідарність
82% Ірина Геращенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
82% Михайло Цимбалюк обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Андрій Осадчук обрано в Раду за списком партії фракція Голос
82% Михайло Волинець обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Ярослав Дубневич Львівська область депутатська група За майбутнє
82% Іван Кириленко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
82% Віктор Бондар Хмельницька область депутатська група За майбутнє
81% Максим Саврасов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Яна Зінкевич обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Михайло Забродський обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
81% Андрій Шараськін обрано в Раду за списком партії фракція Голос
81% Сергій Рудик Черкаська область депутатська група За майбутнє
80% Валентин Наливайченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Сергій Лабазюк Хмельницька область депутатська група За майбутнє
80% Артур Герасимов обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Іванна Климпуш-Цинцадзе обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Сергій Євтушок обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Володимир Кальцев обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
80% Ірина Фріз обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Альона Шкрум обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Мустафа Джемілєв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Софія Федина обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
80% Іван Крулько обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
80% Володимир Кабаченко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
79% Ніна Южаніна обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
79% Костянтин Бондарєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
79% Олег Макаров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
79% Володимир Ар'єв обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
79% Ростислав Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
79% Олександр Пономарьов Запорізька область фракція Опозиційна платформа - За життя
79% Олександр Абдуллін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
78% Тетяна Плачкова обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
78% Рустем Умєров обрано в Раду за списком партії фракція Голос
78% Сергій Соболєв обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Олексій Кучеренко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Андрій Пузійчук обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Артем Дмитрук Одеська область Позафракційні
77% Андрій Ніколаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Григорій Немиря обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
77% Віктор Балога Закарпатська область депутатська група За майбутнє
76% Григорій Мамка обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
76% Олег Мейдич Вінницька область фракція Батьківщина
76% Марія Іонова обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
76% Кіра Рудик обрано в Раду за списком партії фракція Голос
75% Леся Василенко обрано в Раду за списком партії фракція Голос
74% Наталія Приходько обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Антоніна Славицька обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
74% Андрій Лопушанський Львівська область фракція Європейська солідарність
74% Михайло Макаренко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Валерій Гнатенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Нестор Шуфрич обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
73% Юлій Іоффе обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
72% Ярослав Рущишин Львівська область фракція Голос
72% Сергій Тарута обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
72% Юрій Павленко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
72% Сергій Швець м. Київ фракція Слуга народу
71% Григорій Суркіс обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Володимир Мороз Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Суто Мамоян обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
71% Олесь Довгий Кіровоградська область Позафракційні
71% Валерій Дубіль обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
71% Віктор Чорний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Юрій Загородній обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Олександр Лукашев Луганська область фракція Опозиційна платформа - За життя
69% Сергій Власенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
68% Гео Лерос обрано в Раду за списком партії Позафракційні
68% Федір Христенко Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Анатолій Бурміч обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
67% Олександр Герега Хмельницька область депутатська група За майбутнє
67% Антон Яценко Черкаська область фракція Батьківщина
67% Андрій Аксьонов Донецька область Позафракційні
67% Ігор Палиця Волинська область депутатська група За майбутнє
66% Віталій Данілов обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
66% Вадим Новинський Донецька область Позафракційні
66% Микола Скорик обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Андрій Кожем'якін обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
65% Олександр Качний обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
65% Дмитро Шпенов Дніпропетровська область Позафракційні
64% Віталій Борт обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
64% Олег Волошин обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Ілля Кива обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Олександр Пузанов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Олександр Колтунович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Сергій Льовочкін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
63% Анжеліка Лабунська обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Віктор Медведчук обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Юлія Тимошенко обрано в Раду за списком партії фракція Батьківщина
62% Юрій Бойко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
62% Олександр Фельдман Харківська область фракція Опозиційна платформа - За життя
61% Дмитро Ісаєнко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
60% Петро Порошенко обрано в Раду за списком партії фракція Європейська солідарність
60% Сергій Дунаєв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Наталія Королевська обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Ігор Абрамович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Ренат Кузьмін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
59% Ігор Кісільов обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Михайло Папієв обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Сергій Ларін обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Тарас Козак обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
57% Юрій Солод Донецька область фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Юлія Льовочкіна обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
56% Степан Івахів Волинська область депутатська група За майбутнє
56% Василь Німченко обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
55% Дмитро Шенцев Харківська область Позафракційні
55% Андрій Деркач Сумська область Позафракційні
52% Олександр Дубінський Київська область Позафракційні
52% Вадим Столар обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
51% Вадим Рабінович обрано в Раду за списком партії фракція Опозиційна платформа - За життя
33% Людмила Буймістер м. Київ Позафракційні