Відповідно до пояснювальної записки метою і завданнями прийняття цього законопроекту є скасування державної монополії на виробництво спирту та сприяння детінізації ринку спирту та лікеро-горілчаної продукції. Проектом Закону вносяться зміни до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального", які передбачають, зокрема: – скасування державної монополії на виробництво спирту починаючи з 1 січня 2020 року; – надання можливості суб'єктам господарювання будь-якої форми здійснювати провадження діяльності з виробництва спирту за умови одержання відповідної ліцензії; – повну лібералізацію експорту спирту з України. Для захисту вітчизняного товаровиробника проектом Закону передбачено, що імпорт спирту до 1 січня 2022 року зможуть здійснювати лише уповноважені Кабінетом Міністрів України державні підприємства
Андрій Деркач ніколи не голосував За антимонопольну реформу
Як Андрій Деркач голосував у порівнянні з тими, хто вважає, що реформування законодавства про діяльність Антимонопольного комітету задля покращення умов ведення бізнесу та залучення інвестицій (економічна конкуренція, концентрація, прозорість діяльності АМКУ)
Що означає "ніколи не голосував/ла"
Щоб визначити позицію депутата щодо тієї або іншої політики, ми враховуємо його/її голосування за/проти/утримався під час проведення відповідних голосувань. Однак у цьому випадку, Андрій Деркач був/була відсутній/ня або не голосував/ла за жодну зі складових відповідної політики. Таким чином, неможливо сказати що-небудь більш конкретне, окрім того, що депутат/ка ніколи "не голосував" за цю політику.