113 депутатів

  1. Фото Ігор Насалик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  2. Фото Ігор Фріс

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 13% випадків 82% Присутність

  3. Фото Ігор Абрамович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 67% випадків 72% Присутність

  4. Фото Ігор Алексєєв

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  5. Фото Ігор Артюшенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  6. Фото Ігор Бриченко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  7. Фото Ігор Василів

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 25% випадків 94% Присутність

  8. Фото Ігор Васильєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 9,6% випадків 97% Присутність

  9. Фото Ігор Васильковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  10. Фото Ігор Васюник

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  11. Фото Ігор Герасименко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 20% випадків 81% Присутність

  12. Фото Ігор Гринів

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  13. Фото Ігор Гузь

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 37% випадків 87% Присутність

  14. Фото Ігор Діденко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  15. Фото Ігор Єремеєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  16. Фото Ігор Жданов

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  17. Фото Ігор Кісільов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 47% випадків 66% Присутність

  18. Фото Ігор Колихаєв

    Член фракції Former депутатська група За майбутнє, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 35% випадків 78% Присутність

  19. Фото Ігор Кононенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  20. Фото Ігор Копитін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 2,9% випадків 99% Присутність

  21. Фото Ігор Котвіцький

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  22. Фото Ігор Кривошеєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,8% випадків 93% Присутність

  23. Фото Ігор Лапін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Волинська область

  24. Фото Ігор Луценко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  25. Фото Ігор Марчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 8,3% випадків 90% Присутність

  26. Фото Ігор Молоток

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 33% випадків 84% Присутність

  27. Фото Ігор Мосійчук

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  28. Фото Ігор Мурдій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 13% випадків 91% Присутність

  29. Фото Ігор Негулевський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 40% випадків 96% Присутність

  30. Фото Ігор Палиця

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 58% випадків 61% Присутність

  31. Фото Ігор Побер

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  32. Фото Ігор Попов

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  33. Фото Ігор Шкіря

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Донецька область

  34. Фото Ігор Шурма

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  35. Фото Ірина Аллахвердієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 76% Присутність

  36. Фото Іван Балога

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Закарпатська область

  37. Фото Яків Безбах

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  38. Фото Ірина Борзова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  39. Фото Ірина Венедіктова

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 96% Присутність

  40. Фото Ірина Верещук

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 94% Присутність

  41. Фото Іван Вінник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  42. Фото Ірина Геращенко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 16% випадків 93% Присутність

  43. Фото Ярослав Дубневич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 38% випадків 68% Присутність

  44. Фото Ярослав Єдаков

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  45. Фото Ірина Єфремова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  46. Фото Ярослав Железняк

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 20% випадків 92% Присутність

  47. Фото Яна Зінкевич

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 16% випадків 85% Присутність

  48. Фото Іван Калаур

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,4% випадків 82% Присутність

  49. Фото Ілля Кива

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 43% випадків 62% Присутність

  50. Фото Іван Кириленко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 6,1% випадків 91% Присутність

  51. Фото Іванна Климпуш-Цинцадзе

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 89% Присутність

  52. Фото Ірина Констанкевич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 28% випадків 93% Присутність

  53. Фото Іван Крулько

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 22% випадків 83% Присутність

  54. Фото Іван Куліченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  55. Фото Ярослав Лесюк

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  56. Фото Ірина Луценко

    Член фракції Former фракція Європейська солідарність, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 27% Присутність

  57. Фото Ярослав Маркевич

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  58. Фото Іван Мельничук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  59. Фото Іван Мирний

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  60. Фото Іван Мірошніченко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  61. Фото Ярослав Москаленко

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Київська область

  62. Фото Ірина Подоляк

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано по Львівська область

  63. Фото Іван Рибак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернівецька область

  64. Фото Ярослав Рущишин

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 21% випадків 84% Присутність

  65. Фото Іван Савка

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  66. Фото Ірина Сисоєнко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  67. Фото Інна Совсун

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 16% випадків 84% Присутність

  68. Фото Іван Спориш

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  69. Фото Ірина Суслова

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  70. Фото Ірина Фріз

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 26% випадків 82% Присутність

  71. Фото Іван Фурсін

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Одеська область

  72. Фото Іван Чайківський

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 38% випадків 88% Присутність

  73. Фото Іван Шинкаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,8% випадків 95% Присутність

  74. Фото Іван Юнаков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 88% Присутність

  75. Фото Ярослав Юрчишин

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 92% Присутність

  76. Фото Зіновій Андрійович

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 16% випадків 83% Присутність

  77. Фото Василь Вірастюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 3,1% випадків 99% Присутність

  78. Фото Юрій Дерев'янко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  79. Фото Анатолій Дирів

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Івано-Франківська область

  80. Фото Михайло Довбенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  81. Фото Олександр Матусевич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 10% випадків 91% Присутність

  82. Фото Едуард Прощук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 8,4% випадків 80% Присутність

  83. Фото Оксана Савчук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 32% випадків 87% Присутність

  84. Фото Юрій Соловей

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  85. Фото Володимир Тимофійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 7,8% випадків 98% Присутність

  86. Фото Юрій Тимошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  87. Фото Олександр Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  88. Фото Віктор Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  89. Фото Роман Іванісов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 32% випадків 84% Присутність

  90. Фото Володимир Іванов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 14% випадків 89% Присутність

  91. Фото Андрій Іванчук

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 35% випадків 79% Присутність

  92. Фото Степан Івахів

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 59% випадків 53% Присутність

  93. Фото Вадим Івченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 93% Присутність

  94. Фото Андрій Іллєнко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  95. Фото Артем Ільюк

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Миколаївська область

  96. Фото Марія Іонова

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 20% випадків 83% Присутність

  97. Фото Сергій Іонушас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 96% Присутність

  98. Фото Юлій Іоффе

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 25% випадків 91% Присутність

  99. Фото Дмитро Ісаєнко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 44% випадків 65% Присутність

  100. Фото Костянтин Іщейкін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Полтавська область

  101. Фото Валерій Іщенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  102. Фото Павло Якименко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 85% Присутність

  103. Фото Євген Яковенко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 33% випадків 62% Присутність

  104. Фото Неллі Яковлєва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 97% Присутність

  105. Фото Василь Яніцький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  106. Фото Галина Янченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 83% Присутність

  107. Фото Богдан Яременко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 26% випадків 93% Присутність

  108. Фото Костянтин Яриніч

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Кіровоградська область

  109. Фото Дмитро Ярош

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  110. Фото Єлизавета Ясько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 75% Присутність

  111. Фото Антон Яценко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 66% випадків 72% Присутність

  112. Фото Арсеній Яценюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  113. Фото Юлія Яцик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 15% випадків 89% Присутність

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.