278 депутатів

  1. Фото Андрій Одарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 80% Присутність

  2. Фото Олександр Горенюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 7,6% випадків 82% Присутність

  3. Фото Артем Дмитрук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 18% випадків 89% Присутність

  4. Фото Антон Кіссе

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 32% випадків 90% Присутність

  5. Фото Олег Колєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 14% випадків 99% Присутність

  6. Фото Олексій Леонов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 8,7% випадків 96% Присутність

  7. Фото Олександр Пресман

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  8. Фото Анатолій Урбанський

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 33% випадків 93% Присутність

  9. Фото Олександр Урбанський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  10. Фото Андрій Аксьонов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 49% випадків 61% Присутність

  11. Фото Андрій Антонищак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  12. Фото Андрій Артеменко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  13. Фото Андрій Осадчук

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 16% випадків 88% Присутність

  14. Фото Олександр Абдуллін

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 18% випадків 78% Присутність

  15. Фото Арсен Аваков

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  16. Фото Олександр Аліксійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 12% випадків 84% Присутність

  17. Фото Олег Арсенюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 14% випадків 94% Присутність

  18. Фото Олександр Онищенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  19. Фото Олександр Опанасенко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  20. Фото Олексій Оржель

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 60% Присутність

  21. Фото Анатолій Остапенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 97% Присутність

  22. Фото Олег Осуховський

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Рівненська область

  23. Фото Андрій Білецький

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  24. Фото Андрій Боблях

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 6,6% випадків 87% Присутність

  25. Фото Андрій Богданець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 27% випадків 82% Присутність

  26. Фото Андрій Вадатурський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  27. Фото Андрій Гальченко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

  28. Фото Андрій Герус

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,5% випадків 80% Присутність

  29. Фото Андрій Гордєєв

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  30. Фото Андрій Денисенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  31. Фото Андрій Деркач

    Член фракції Позафракційні, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 70% випадків 27% Присутність

  32. Фото Андрій Жупанин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 95% Присутність

  33. Фото Андрій Журжій

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  34. Фото Андрій Задорожний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,2% випадків 93% Присутність

  35. Фото Андрій Іванчук

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 35% випадків 79% Присутність

  36. Фото Андрій Іллєнко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  37. Фото Андрій Кісельов

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  38. Фото Андрій Кіт

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 35% випадків 86% Присутність

  39. Фото Андрій Клочко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,6% випадків 98% Присутність

  40. Фото Андрій Кожем'якін

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 57% випадків 43% Присутність

  41. Фото Андрій Костін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 91% Присутність

  42. Фото Андрій Левус

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  43. Фото Андрій Лозовой

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  44. Фото Андрій Лопушанський

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  45. Фото Андрій Мірошник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  46. Фото Андрій Мотовиловець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 33% випадків 95% Присутність

  47. Фото Андрій Немировський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  48. Фото Андрій Ніколаєнко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 26% випадків 72% Присутність

  49. Фото Андрій Павелко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  50. Фото Андрій Парубій

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 14% випадків 95% Присутність

  51. Фото Андрій Помазанов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  52. Фото Андрій Пузійчук

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 15% випадків 68% Присутність

  53. Фото Андрій Река

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Полтавська область

  54. Фото Андрій Стріхарський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 7,9% випадків 83% Присутність

  55. Фото Андрій Тетерук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  56. Фото Андрій Холодов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 77% Присутність

  57. Фото Андрій Шараськін

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 18% випадків 86% Присутність

  58. Фото Андрій Шинькович

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  59. Фото Андрій Шипко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Дніпропетровська область

  60. Фото Зіновій Андрійович

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 16% випадків 83% Присутність

  61. Фото Альона Бабак

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  62. Фото Олександр Бакуменко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  63. Фото Олександр Бакумов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 10% випадків 100% Присутність

  64. Фото Олег Барна

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Тернопільська область

  65. Фото Олег Березюк

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  66. Фото Ольга Бєлькова

    Член фракції Former фракція Батьківщина, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 23% випадків 76% Присутність

  67. Фото Олексій Білий

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  68. Фото Олександр Біловол

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  69. Фото Оксана Білозір

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  70. Фото Ольга Богомолець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  71. Фото Олена Бойко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  72. Фото Олег Бондаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 89% Присутність

  73. Фото Олександр Бригинець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  74. Фото Анатолій Бурміч

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 94% Присутність

  75. Фото Ольга Василевська-Смаглюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 27% випадків 84% Присутність

  76. Фото Олег Велікін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  77. Фото Олександр Вілкул

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  78. Фото Олена Вінтоняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,1% випадків 83% Присутність

  79. Фото Артем Вітко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  80. Фото Олег Волошин

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 68% Присутність

  81. Фото Олег Воронько

    Член фракції Позафракційні, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  82. Фото Олександр Гайду

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 4,0% випадків 93% Присутність

  83. Фото Артур Герасимов

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 8,4% випадків 86% Присутність

  84. Фото Антон Геращенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  85. Фото Олександр Герега

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 56% випадків 45% Присутність

  86. Фото Анатолій Гіршфельд

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Харківська область

  87. Фото Олексій Гончаренко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 34% випадків 88% Присутність

  88. Фото Олександр Горбунов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  89. Фото Олександр Горобець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 16% випадків 92% Присутність

  90. Фото Олександр Грановський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  91. Фото Оксана Гринчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,4% випадків 98% Присутність

  92. Фото Олександр Гулак

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  93. Фото Анатолій Гунько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 21% випадків 82% Присутність

  94. Фото Олександр Дануца

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 10% випадків 82% Присутність

  95. Фото Олександр Данченко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  96. Фото Анатолій Денисенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Харківська область

  97. Фото Олександр Дехтярчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  98. Фото Анатолій Дирів

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Івано-Франківська область

  99. Фото Олег Дмитренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  100. Фото Оксана Дмитрієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 91% Присутність

  101. Фото Олесь Довгий

    Член фракції Позафракційні, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 38% випадків 33% Присутність

  102. Фото Олександр Долженков

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  103. Фото Олександр Домбровський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  104. Фото Анатолій Драбовський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 6,9% випадків 89% Присутність

  105. Фото Олександр Дроздик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  106. Фото Олександр Дубінін

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  107. Фото Олександр Дубінський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Київська область

    Проти фракції у 79% випадків 32% Присутність

  108. Фото Артем Дубнов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  109. Фото Олег Дунда

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 14% випадків 79% Присутність

  110. Фото Анатолій Євлахов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  111. Фото Остап Єднак

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  112. Фото Олексій Жмеренецький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 6,6% випадків 96% Присутність

  113. Фото Олександр Жолобецький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  114. Фото Олександр Завітневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  115. Фото Аліна Загоруйко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 91% Присутність

  116. Фото Артем Ільюк

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Миколаївська область

  117. Фото Олександр Кабанов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 93% Присутність

  118. Фото Олександр Качний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 27% випадків 91% Присутність

  119. Фото Олександр Качура

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 90% Присутність

  120. Фото Олексій Кириченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  121. Фото Олександр Кірш

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Харківська область

  122. Фото Анна Коваленко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 3,7% випадків 80% Присутність

  123. Фото Ольга Коваль

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,7% випадків 98% Присутність

  124. Фото Олександр Ковальов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 28% випадків 88% Присутність

  125. Фото Олексій Ковальов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 16% випадків 88% Присутність

  126. Фото Артем Ковальов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 90% Присутність

  127. Фото Олександр Ковальчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 13% випадків 95% Присутність

  128. Фото Олександр Кодола

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Чернігівська область

  129. Фото Олена Колганова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  130. Фото Анна Колісник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 84% Присутність

  131. Фото Олександр Колтунович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 90% Присутність

  132. Фото Олена Кондратюк

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 42% випадків 99% Присутність

  133. Фото Олена Копанчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 6,6% випадків 84% Присутність

  134. Фото Олександр Копиленко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  135. Фото Аркадій Корнацький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  136. Фото Олександр Корнієнко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  137. Фото Оксана Корчинська

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  138. Фото Анатолій Костюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,2% випадків 96% Присутність

  139. Фото Альона Кошелєва

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  140. Фото Олексій Красов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 10% випадків 87% Присутність

  141. Фото Олена Криворучкіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 3,5% випадків 98% Присутність

  142. Фото Олег Кришин

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Дніпропетровська область

  143. Фото Олександр Ксенжук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  144. Фото Олександр Кубраков

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,0% випадків 82% Присутність

  145. Фото Олександра Кужель

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  146. Фото Олексій Кузнєцов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 5,6% випадків 97% Присутність

  147. Фото Анатолій Кузьменко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Кіровоградська область

  148. Фото Олег Кулініч

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 26% випадків 94% Присутність

  149. Фото Артем Культенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  150. Фото Артем Кунаєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 93% Присутність

  151. Фото Олександр Куницький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  152. Фото Олег Купрієнко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  153. Фото Олексій Кучер

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 6,2% випадків 83% Присутність

  154. Фото Олексій Кучеренко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 17% випадків 87% Присутність

  155. Фото Анжеліка Лабунська

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 15% випадків 25% Присутність

  156. Фото Олег Лаврик

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  157. Фото Олена Ледовських

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  158. Фото Олексій Ленський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  159. Фото Олена Лис

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 6,5% випадків 89% Присутність

  160. Фото Олександр Лівік

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  161. Фото Олександр Літвінов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 21% випадків 99% Присутність

  162. Фото Олександр Лукашев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 27% випадків 89% Присутність

  163. Фото Анастасія Ляшенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 22% випадків 54% Присутність

  164. Фото Олег Ляшко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  165. Фото Олег Макаров

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 71% Присутність

  166. Фото Олександр Маріковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 80% Присутність

  167. Фото Артур Мартовицький

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

  168. Фото Олег Марусяк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 95% Присутність

  169. Фото Олександр Марченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  170. Фото Олена Масоріна

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  171. Фото Анатолій Матвієнко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  172. Фото Олена Матузко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  173. Фото Олександр Матусевич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 10% випадків 91% Присутність

  174. Фото Олег Медуниця

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Сумська область

  175. Фото Олег Мейдич

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 11% випадків 64% Присутність

  176. Фото Олександр Мережко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,5% випадків 92% Присутність

  177. Фото Олексій Мовчан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 21% випадків 93% Присутність

  178. Фото Олена Мошенець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  179. Фото Олег Мусій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  180. Фото Олексій Мушак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  181. Фото Артем Нагаєвський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,8% випадків 93% Присутність

  182. Фото Олег Недава

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Донецька область

  183. Фото Олександр Нечаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  184. Фото Юрій Одарченко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Херсонська область

  185. Фото Артур Палатний

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  186. Фото Олександр Пасічний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 7,0% випадків 99% Присутність

  187. Фото Олег Петренко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  188. Фото Антон Поляков

    Член фракції Former депутатська група За майбутнє, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 34% випадків 65% Присутність

  189. Фото Олександр Пономарьов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 32% випадків 86% Присутність

  190. Фото Олексій Порошенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  191. Фото Олександр Присяжнюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  192. Фото Оксана Продан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  193. Фото Олександр Пузанов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 54% випадків 80% Присутність

  194. Фото Анна Пуртова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 7,2% випадків 82% Присутність

  195. Фото Арсеній Пушкаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,2% випадків 83% Присутність

  196. Фото Анастасія Радіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 80% Присутність

  197. Фото Олександр Ревега

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Житомирська область

  198. Фото Анна Романова

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  199. Фото Олександр Романовський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  200. Фото Ольга Руденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,5% випадків 84% Присутність

  201. Фото Олексій Рябчин

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  202. Фото Ольга Савченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 33% випадків 69% Присутність

  203. Фото Олексій Савченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  204. Фото Оксана Савчук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 41% випадків 86% Присутність

  205. Фото Ольга Саладуха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,6% випадків 83% Присутність

  206. Фото Орест Саламаха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 8,8% випадків 92% Присутність

  207. Фото Олександр Салійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 97% Присутність

  208. Фото Олександр Санченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 10% випадків 90% Присутність

  209. Фото Остап Семерак

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  210. Фото Олег Семінський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 17% випадків 94% Присутність

  211. Фото Олег Синютка

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 15% випадків 93% Присутність

  212. Фото Оксана Сироїд

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  213. Фото Олександр Скічко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 11% випадків 80% Присутність

  214. Фото Анна Скороход

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Київська область

    Проти фракції у 29% випадків 53% Присутність

  215. Фото Олексій Скрипник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  216. Фото Антоніна Славицька

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 89% Присутність

  217. Фото Олександр Сова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 93% Присутність

  218. Фото Ольга Совгиря

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  219. Фото Олена Сотник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  220. Фото Олександр Сочка

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  221. Фото Олександр Співаковський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  222. Фото Ольга Стефанишина

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 8,9% випадків 88% Присутність

  223. Фото Олександр Сугоняко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Сумська область

  224. Фото Олександр Супруненко

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по м. Київ

  225. Фото Олександр Сухов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 32% випадків 97% Присутність

  226. Фото Олег Тарасов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 84% Присутність

  227. Фото Олександр Ткаченко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 48% випадків 77% Присутність

  228. Фото Олександр Третьяков

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по м. Київ

  229. Фото Олександр Трухін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 23% випадків 73% Присутність

  230. Фото Олександр Турчинов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  231. Фото Олексій Устенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 94% Присутність

  232. Фото Олександра Устінова

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 15% випадків 78% Присутність

  233. Фото Олександр Федієнко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,8% випадків 96% Присутність

  234. Фото Олександр Фельдман

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 55% випадків 48% Присутність

  235. Фото Олена Хоменко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,3% випадків 82% Присутність

  236. Фото Ольга Червакова

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  237. Фото Олександр Черненко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  238. Фото Ахтем Чийгоз

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 21% випадків 95% Присутність

  239. Фото Артем Чорноморов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 15% випадків 92% Присутність

  240. Фото Антон Швачко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  241. Фото Олександр Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  242. Фото Остап Шипайло

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 30% випадків 89% Присутність

  243. Фото Альона Шкрум

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 22% випадків 59% Присутність

  244. Фото Олена Шуляк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 87% Присутність

  245. Фото Оксана Юринець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  246. Фото Олександр Юрченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 26% випадків 88% Присутність

  247. Фото Антон Яценко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 68% випадків 71% Присутність

  248. Фото Арсеній Яценюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  249. Фото Віталій Барвіненко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  250. Фото Ігор Васильковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  251. Фото Дмитро Голубов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  252. Фото Василь Гуляєв

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  253. Фото Сергій Ківалов

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Одеська область

  254. Фото Леонід Клімов

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  255. Фото Сергій Колебошин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 9,5% випадків 95% Присутність

  256. Фото Едуард Матвійчук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Одеська область

  257. Фото Іван Фурсін

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Одеська область

  258. Фото Геннадій Чекіта

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  259. Фото Степан Чернявський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 11% випадків 93% Присутність

  260. Фото Ігор Абрамович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 66% випадків 71% Присутність

  261. Фото Ігор Алексєєв

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  262. Фото Сергій Алєксєєв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 31% випадків 91% Присутність

  263. Фото Ірина Аллахвердієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 76% Присутність

  264. Фото Василь Амельченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  265. Фото Михайло Ананченко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 22% випадків 93% Присутність

  266. Фото Дмитро Андрієвський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по м. Київ

  267. Фото Володимир Ар'єв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 85% Присутність

  268. Фото Давид Арахамія

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 67% Присутність

  269. Фото Володимир Арешонков

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 23% випадків 90% Присутність

  270. Фото Юрій Арістов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 93% Присутність

  271. Фото Ігор Артюшенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  272. Фото Владислав Атрошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Чернігівська область

  273. Фото Юлія Овчинникова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,0% випадків 94% Присутність

  274. Фото Злата Огнєвіч

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  275. Фото Денис Омельянович

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  276. Фото Богдан Онуфрик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  277. Фото Віктор Остапчук

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  278. Фото Тетяна Острікова

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.