126 депутатів

  1. Фото Антон Яценко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 68% випадків 71% Присутність

  2. Фото Андрій Аксьонов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 49% випадків 61% Присутність

  3. Фото Андрій Антонищак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  4. Фото Андрій Артеменко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  5. Фото Арсен Аваков

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  6. Фото Арсеній Яценюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  7. Фото Андрій Білецький

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  8. Фото Андрій Боблях

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 6,6% випадків 87% Присутність

  9. Фото Андрій Богданець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 27% випадків 82% Присутність

  10. Фото Андрій Вадатурський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  11. Фото Андрій Гальченко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

  12. Фото Андрій Герус

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,5% випадків 80% Присутність

  13. Фото Андрій Гордєєв

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  14. Фото Андрій Денисенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  15. Фото Андрій Деркач

    Член фракції Позафракційні, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 70% випадків 27% Присутність

  16. Фото Андрій Жупанин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 95% Присутність

  17. Фото Андрій Журжій

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  18. Фото Андрій Задорожний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,2% випадків 93% Присутність

  19. Фото Андрій Іванчук

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 35% випадків 79% Присутність

  20. Фото Андрій Іллєнко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  21. Фото Андрій Кісельов

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  22. Фото Андрій Кіт

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 35% випадків 86% Присутність

  23. Фото Андрій Клочко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,6% випадків 98% Присутність

  24. Фото Андрій Кожем'якін

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 57% випадків 43% Присутність

  25. Фото Андрій Костін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 91% Присутність

  26. Фото Андрій Левус

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  27. Фото Андрій Лозовой

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  28. Фото Андрій Лопушанський

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  29. Фото Андрій Мірошник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  30. Фото Андрій Мотовиловець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 33% випадків 95% Присутність

  31. Фото Андрій Немировський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  32. Фото Андрій Ніколаєнко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 26% випадків 72% Присутність

  33. Фото Андрій Одарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 80% Присутність

  34. Фото Андрій Осадчук

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 16% випадків 88% Присутність

  35. Фото Андрій Павелко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  36. Фото Андрій Парубій

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 14% випадків 95% Присутність

  37. Фото Андрій Помазанов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  38. Фото Андрій Пузійчук

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 15% випадків 68% Присутність

  39. Фото Андрій Река

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Полтавська область

  40. Фото Андрій Стріхарський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 7,9% випадків 83% Присутність

  41. Фото Андрій Тетерук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  42. Фото Андрій Холодов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 77% Присутність

  43. Фото Андрій Шараськін

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 18% випадків 86% Присутність

  44. Фото Андрій Шинькович

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  45. Фото Андрій Шипко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Дніпропетровська область

  46. Фото Зіновій Андрійович

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 16% випадків 83% Присутність

  47. Фото Альона Бабак

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  48. Фото Яків Безбах

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  49. Фото Анатолій Бурміч

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 94% Присутність

  50. Фото Артем Вітко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  51. Фото Артур Герасимов

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 8,4% випадків 86% Присутність

  52. Фото Антон Геращенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  53. Фото Анатолій Гіршфельд

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Харківська область

  54. Фото Анатолій Гунько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 21% випадків 82% Присутність

  55. Фото Анатолій Денисенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Харківська область

  56. Фото Анатолій Дирів

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Івано-Франківська область

  57. Фото Артем Дмитрук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 18% випадків 89% Присутність

  58. Фото Анатолій Драбовський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 6,9% випадків 89% Присутність

  59. Фото Ярослав Дубневич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 37% випадків 66% Присутність

  60. Фото Артем Дубнов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  61. Фото Анатолій Євлахов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  62. Фото Ярослав Єдаков

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  63. Фото Ярослав Железняк

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 20% випадків 92% Присутність

  64. Фото Аліна Загоруйко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 91% Присутність

  65. Фото Яна Зінкевич

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 16% випадків 84% Присутність

  66. Фото Артем Ільюк

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Миколаївська область

  67. Фото Антон Кіссе

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 32% випадків 90% Присутність

  68. Фото Анна Коваленко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 3,7% випадків 80% Присутність

  69. Фото Артем Ковальов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 90% Присутність

  70. Фото Анна Колісник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 84% Присутність

  71. Фото Аркадій Корнацький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  72. Фото Анатолій Костюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,2% випадків 96% Присутність

  73. Фото Альона Кошелєва

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  74. Фото Анатолій Кузьменко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Кіровоградська область

  75. Фото Артем Культенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  76. Фото Артем Кунаєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 93% Присутність

  77. Фото Анжеліка Лабунська

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 15% випадків 25% Присутність

  78. Фото Ярослав Лесюк

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  79. Фото Анастасія Ляшенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 22% випадків 54% Присутність

  80. Фото Ярослав Маркевич

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  81. Фото Артур Мартовицький

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

  82. Фото Анатолій Матвієнко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  83. Фото Ярослав Москаленко

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Київська область

  84. Фото Артем Нагаєвський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,8% випадків 93% Присутність

  85. Фото Анатолій Остапенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 97% Присутність

  86. Фото Артур Палатний

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  87. Фото Антон Поляков

    Член фракції Former депутатська група За майбутнє, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 34% випадків 65% Присутність

  88. Фото Анна Пуртова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 7,2% випадків 82% Присутність

  89. Фото Арсеній Пушкаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,2% випадків 83% Присутність

  90. Фото Анастасія Радіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 80% Присутність

  91. Фото Анна Романова

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  92. Фото Ярослав Рущишин

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 21% випадків 85% Присутність

  93. Фото Анна Скороход

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Київська область

    Проти фракції у 29% випадків 53% Присутність

  94. Фото Антоніна Славицька

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 89% Присутність

  95. Фото Анатолій Урбанський

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 33% випадків 93% Присутність

  96. Фото Ахтем Чийгоз

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 21% випадків 95% Присутність

  97. Фото Артем Чорноморов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 15% випадків 92% Присутність

  98. Фото Антон Швачко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  99. Фото Альона Шкрум

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 22% випадків 59% Присутність

  100. Фото Ярослав Юрчишин

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 15% випадків 91% Присутність

  101. Фото Олександр Абдуллін

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 18% випадків 78% Присутність

  102. Фото Ігор Абрамович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 66% випадків 71% Присутність

  103. Фото Ігор Алексєєв

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  104. Фото Сергій Алєксєєв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 31% випадків 91% Присутність

  105. Фото Олександр Аліксійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 12% випадків 84% Присутність

  106. Фото Ірина Аллахвердієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 76% Присутність

  107. Фото Василь Амельченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  108. Фото Михайло Ананченко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 22% випадків 93% Присутність

  109. Фото Дмитро Андрієвський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по м. Київ

  110. Фото Володимир Ар'єв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 85% Присутність

  111. Фото Давид Арахамія

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 67% Присутність

  112. Фото Володимир Арешонков

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 23% випадків 90% Присутність

  113. Фото Юрій Арістов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 93% Присутність

  114. Фото Олег Арсенюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 14% випадків 94% Присутність

  115. Фото Ігор Артюшенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  116. Фото Владислав Атрошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Чернігівська область

  117. Фото Павло Якименко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 85% Присутність

  118. Фото Євген Яковенко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 38% випадків 60% Присутність

  119. Фото Неллі Яковлєва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  120. Фото Василь Яніцький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  121. Фото Галина Янченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 84% Присутність

  122. Фото Богдан Яременко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 25% випадків 93% Присутність

  123. Фото Костянтин Яриніч

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Кіровоградська область

  124. Фото Дмитро Ярош

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  125. Фото Єлизавета Ясько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 74% Присутність

  126. Фото Юлія Яцик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 15% випадків 89% Присутність

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.