288 депутатів

  1. Фото Владислав Бухарєв

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Сумська область

  2. Фото Ігор Васильєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 9,6% випадків 97% Присутність

  3. Фото Степан Івахів

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 59% випадків 53% Присутність

  4. Фото Сергій Мартиняк

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  5. Фото Вячеслав Рубльов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 25% випадків 74% Присутність

  6. Фото Василь Вірастюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 3,1% випадків 99% Присутність

  7. Фото Володимир В'ятрович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 8,6% випадків 91% Присутність

  8. Фото Вікторія Вагнєр

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 7,0% випадків 81% Присутність

  9. Фото Святослав Вакарчук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 47% випадків 70% Присутність

  10. Фото Сергій Валентиров

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  11. Фото Володимир Ватрас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 2,8% випадків 97% Присутність

  12. Фото Сергій Вельможний

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 29% випадків 95% Присутність

  13. Фото Сергій Висоцький

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  14. Фото Сергій Власенко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 13% випадків 70% Присутність

  15. Фото Віктор Вовк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  16. Фото Віталій Войцехівський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 6,3% випадків 99% Присутність

  17. Фото Світлана Войцеховська

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  18. Фото Вікторія Войціцька

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  19. Фото Володимир Воронов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,6% випадків 88% Присутність

  20. Фото Валерій Вощевський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  21. Фото Сергій Сажко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  22. Фото Сергій Северин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 15% випадків 88% Присутність

  23. Фото Владислав Севрюков

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  24. Фото Семен Семенченко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  25. Фото Вадим Сидорчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  26. Фото Сергій Скуратовський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  27. Фото Сергій Соболєв

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 14% випадків 75% Присутність

  28. Фото Володимир Соляр

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  29. Фото Віталій Сташук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по м. Київ

  30. Фото Валерій Стернійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 87% Присутність

  31. Фото Вадим Столар

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 42% випадків 9,2% Присутність

  32. Фото Вадим Струневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 31% випадків 83% Присутність

  33. Фото Вікторія Сюмар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 25% випадків 94% Присутність

  34. Фото Геннадій Вацак

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 69% Присутність

  35. Фото Тетяна Скрипка

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 21% випадків 97% Присутність

  36. Фото Іван Спориш

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  37. Фото Олександр Сугоняко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Сумська область

  38. Фото Василь Амельченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  39. Фото Василь Брензович

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  40. Фото Василь Гуляєв

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  41. Фото Василь Мокан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 9,9% випадків 92% Присутність

  42. Фото Василь Німченко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 28% випадків 85% Присутність

  43. Фото Василь Петьовка

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 33% випадків 94% Присутність

  44. Фото Василь Яніцький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  45. Фото Сергій Алєксєєв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 32% випадків 91% Присутність

  46. Фото Володимир Ар'єв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 84% Присутність

  47. Фото Володимир Арешонков

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 24% випадків 90% Присутність

  48. Фото Владислав Атрошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Чернігівська область

  49. Фото Сергій Бабак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 91% Присутність

  50. Фото Валерій Бабенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  51. Фото Віктор Балога

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 45% випадків 55% Присутність

  52. Фото Володимир Бандуров

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  53. Фото Віталій Барвіненко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  54. Фото Степан Барна

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  55. Фото Віталій Безгін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 95% Присутність

  56. Фото Сергій Березенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  57. Фото Станіслав Березкін

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Кіровоградська область

  58. Фото Соломія Бобровська

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  59. Фото Вячеслав Богуслаєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  60. Фото Валерій Божик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 12% випадків 82% Присутність

  61. Фото Віктор Бондар

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 44% випадків 76% Присутність

  62. Фото Владислав Бородін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 12% випадків 78% Присутність

  63. Фото Віталій Борт

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 55% випадків 78% Присутність

  64. Фото Сергій Бунін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 21% випадків 86% Присутність

  65. Фото Ігор Васильковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  66. Фото Галина Васильченко

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 7,8% випадків 87% Присутність

  67. Фото Вадим Галайчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,7% випадків 92% Присутність

  68. Фото Віктор Галасюк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  69. Фото Володимир Гевко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 5,6% випадків 97% Присутність

  70. Фото Валерій Гнатенко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 25% випадків 88% Присутність

  71. Фото Владислав Голуб

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  72. Фото Вікторія Гриб

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 39% випадків 93% Присутність

  73. Фото Сергій Гривко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  74. Фото Володимир Гройсман

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Позафракційні

  75. Фото Віталій Гудзенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  76. Фото Володимир Гусак

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  77. Фото Валерій Давиденко

    Член фракції Former депутатська група ДОВІРА, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 31% випадків 57% Присутність

  78. Фото Владислав Данілін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  79. Фото Віталій Данілов

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 19% випадків 57% Присутність

  80. Фото Сергій Демченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 13% випадків 91% Присутність

  81. Фото Вадим Денисенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  82. Фото Валентин Дідич

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  83. Фото Сергій Драюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  84. Фото Валерій Дубіль

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 65% Присутність

  85. Фото Сергій Дунаєв

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 33% випадків 87% Присутність

  86. Фото Сергій Євтушок

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 6,9% випадків 98% Присутність

  87. Фото Віктор Єленський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  88. Фото Світлана Заліщук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  89. Фото Валерія Заружко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  90. Фото Володимир Захарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 7,2% випадків 95% Присутність

  91. Фото Валерій Зуб

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 7,3% випадків 97% Присутність

  92. Фото Володимир Зубик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

  93. Фото Володимир Іванов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 14% випадків 89% Присутність

  94. Фото Вадим Івченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 93% Присутність

  95. Фото Сергій Іонушас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 96% Присутність

  96. Фото Валерій Іщенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  97. Фото Володимир Кабаченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 11% випадків 84% Присутність

  98. Фото Володимир Кальцев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 34% випадків 84% Присутність

  99. Фото Сергій Кальченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 25% випадків 96% Присутність

  100. Фото Сергій Каплін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Полтавська область

  101. Фото Валерій Карпунцов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  102. Фото Володимир Кацуба

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  103. Фото Сергій Квіт

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  104. Фото В'ячеслав Кириленко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  105. Фото Сергій Ківалов

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Одеська область

  106. Фото Вікторія Кінзбурська

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  107. Фото Сергій Кіраль

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  108. Фото Сергій Клюєв

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Донецька область

  109. Фото Віталій Ковальчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  110. Фото Володимир Козак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 96% Присутність

  111. Фото Сергій Козир

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 3,2% випадків 99% Присутність

  112. Фото Сергій Колебошин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 9,7% випадків 95% Присутність

  113. Фото Валерій Колюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 12% випадків 98% Присутність

  114. Фото Вячеслав Константіновський

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  115. Фото Віктор Король

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  116. Фото Віталій Корчик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  117. Фото Сергій Кострійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,6% випадків 99% Присутність

  118. Фото Володимир Крейденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  119. Фото Вадим Кривенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  120. Фото Віктор Кривенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  121. Фото Вадим Кривохатько

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Запорізька область

  122. Фото Владислав Криклій

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    100% фракційна дисципліна 60% Присутність

  123. Фото Степан Кубів

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 27% випадків 98% Присутність

  124. Фото Сергій Кудлаєнко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  125. Фото Сергій Кузьміних

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 20% випадків 89% Присутність

  126. Фото Валерій Куліч

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  127. Фото Сергій Куніцин

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  128. Фото Віталій Купрій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  129. Фото Володимир Куренной

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  130. Фото Віталій Курило

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  131. Фото Сергій Лабазюк

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 48% випадків 76% Присутність

  132. Фото Сергій Ларін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 57% випадків 63% Присутність

  133. Фото Сергій Лещенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  134. Фото Володимир Литвин

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Житомирська область

  135. Фото Сергій Литвиненко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 15% випадків 87% Присутність

  136. Фото Валерій Лунченко

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 28% випадків 92% Присутність

  137. Фото Сергій Льовочкін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 67% випадків 77% Присутність

  138. Фото Віктор М'ялик

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 45% випадків 89% Присутність

  139. Фото Сергій Магера

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 40% випадків 91% Присутність

  140. Фото Суто Мамоян

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 46% випадків 86% Присутність

  141. Фото Сергій Мандзій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 3,7% випадків 96% Присутність

  142. Фото Сергій Матвієнков

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  143. Фото Віктор Медведчук

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 31% випадків 50% Присутність

  144. Фото В'ячеслав Медяник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  145. Фото Сергій Мельник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  146. Фото Володимир Мельниченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  147. Фото Сергій Мельничук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  148. Фото Володимир Мисик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  149. Фото Сергій Мінько

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 33% випадків 68% Присутність

  150. Фото Сергій Міщенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  151. Фото Володимир Мороз

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 24% випадків 91% Присутність

  152. Фото Сергій Нагорняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 25% випадків 75% Присутність

  153. Фото Валентин Наливайченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 7,3% випадків 95% Присутність

  154. Фото Владлен Неклюдов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,4% випадків 100% Присутність

  155. Фото Вадим Нестеренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  156. Фото Валентин Ничипоренко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  157. Фото Вадим Новинський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 41% випадків 39% Присутність

  158. Фото Віктор Остапчук

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  159. Фото Володимир Парасюк

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  160. Фото Валерій Пацкан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  161. Фото Сергій Пашинський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  162. Фото Віктор Пинзеник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  163. Фото Валерій Писаренко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  164. Фото Вадим Підберезняк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

  165. Фото Вікторія Подгорна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  166. Фото Владіслав Поляк

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 25% випадків 78% Присутність

  167. Фото Вікторія Пташник

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  168. Фото Вадим Рабінович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 50% випадків 11% Присутність

  169. Фото Віктор Развадовський

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Житомирська область

  170. Фото Сергій Рахманін

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 15% випадків 89% Присутність

  171. Фото Сергій Рибалка

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  172. Фото Віктор Романюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

  173. Фото Сергій Рудик

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 29% випадків 71% Присутність

  174. Фото Сергій Тарута

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 27% випадків 58% Присутність

  175. Фото Володимир Тимофійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 7,8% випадків 98% Присутність

  176. Фото Сергій Тригубенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  177. Фото Сергій Фаєрмарк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  178. Фото Софія Федина

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 8,5% випадків 94% Присутність

  179. Фото Сергій Хлань

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  180. Фото Віталій Хомутиннік

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  181. Фото Володимир Цабаль

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 8,9% випадків 83% Присутність

  182. Фото Віталій Чепинога

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  183. Фото Степан Чернявський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 11% випадків 93% Присутність

  184. Фото Віктор Чорний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 24% випадків 80% Присутність

  185. Фото Віктор Чумак

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  186. Фото Сергій Шахов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 41% випадків 93% Присутність

  187. Фото Сергій Швець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 42% випадків 86% Присутність

  188. Фото Віктор Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  189. Фото Володимир Шкварилюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  190. Фото Сергій Штепа

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 7,2% випадків 99% Присутність

  191. Фото Святослав Юраш

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 96% Присутність

  192. Фото Лариса Білозір

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 89% Присутність

  193. Фото Ірина Борзова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  194. Фото Максим Гузенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  195. Фото Ігор Гузь

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 37% випадків 87% Присутність

  196. Фото Руслан Демчак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  197. Фото Андрій Деркач

    Член фракції Позафракційні, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 67% випадків 28% Присутність

  198. Фото Олександр Домбровський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  199. Фото Анатолій Драбовський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 7,0% випадків 89% Присутність

  200. Фото Ігор Єремеєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  201. Фото Микола Задорожній

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 15% випадків 93% Присутність

  202. Фото Ірина Констанкевич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 28% випадків 93% Присутність

  203. Фото Микола Кучер

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 27% випадків 73% Присутність

  204. Фото Микола Лаврик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Сумська область

  205. Фото Ігор Лапін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Волинська область

  206. Фото Юрій Македон

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  207. Фото Олег Медуниця

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Сумська область

  208. Фото Олег Мейдич

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 11% випадків 65% Присутність

  209. Фото Іван Мельничук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  210. Фото Ігор Молоток

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 33% випадків 84% Присутність

  211. Фото Ігор Палиця

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 58% випадків 61% Присутність

  212. Фото Максим Пашковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 7,1% випадків 90% Присутність

  213. Фото Олексій Порошенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  214. Фото Петро Юрчишин

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 33% випадків 88% Присутність

  215. Фото Андрій Вадатурський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  216. Фото Петро Ванат

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  217. Фото Ольга Василевська-Смаглюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 27% випадків 84% Присутність

  218. Фото Леся Василенко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 11% випадків 54% Присутність

  219. Фото Ігор Василів

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 25% випадків 94% Присутність

  220. Фото Ігор Васюник

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  221. Фото Микола Величкович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 10% випадків 97% Присутність

  222. Фото Олег Велікін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  223. Фото Ірина Венедіктова

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 96% Присутність

  224. Фото Федір Веніславський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,4% випадків 93% Присутність

  225. Фото Ірина Верещук

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 94% Присутність

  226. Фото Наталія Веселова

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  227. Фото Олександр Вілкул

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  228. Фото Іван Вінник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  229. Фото Олена Вінтоняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,2% випадків 83% Присутність

  230. Фото Артем Вітко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  231. Фото Юрій Вознюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Рівненська область

  232. Фото Михайло Волинець

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 14% випадків 96% Присутність

  233. Фото Дар'я Володіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 69% Присутність

  234. Фото Олег Волошин

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 68% Присутність

  235. Фото Олег Воронько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  236. Фото Юрій Воропаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  237. Фото Петро Сабашук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  238. Фото Іван Савка

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  239. Фото Максим Саврасов

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 31% випадків 98% Присутність

  240. Фото Надія Савченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  241. Фото Олексій Савченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  242. Фото Ольга Савченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 33% випадків 69% Присутність

  243. Фото Юрій Савчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  244. Фото Оксана Савчук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 32% випадків 87% Присутність

  245. Фото Ольга Саладуха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,2% випадків 83% Присутність

  246. Фото Орест Саламаха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 8,9% випадків 92% Присутність

  247. Фото Олександр Салійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 98% Присутність

  248. Фото Олександр Санченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 10% випадків 90% Присутність

  249. Фото Юлія Світлична

    Член фракції Позафракційні, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 22% випадків 74% Присутність

  250. Фото Дмитро Святаш

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  251. Фото Роман Семенуха

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  252. Фото Остап Семерак

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  253. Фото Олег Семінський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 17% випадків 94% Присутність

  254. Фото Руслан Сидорович

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  255. Фото Денис Силантьєв

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  256. Фото Олег Синютка

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 15% випадків 93% Присутність

  257. Фото Оксана Сироїд

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  258. Фото Ірина Сисоєнко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  259. Фото Олександр Скічко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 11% випадків 80% Присутність

  260. Фото Микола Скорик

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 24% випадків 70% Присутність

  261. Фото Анна Скороход

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Київська область

    Проти фракції у 28% випадків 52% Присутність

  262. Фото Олексій Скрипник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  263. Фото Антоніна Славицька

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 88% Присутність

  264. Фото Єгор Соболєв

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  265. Фото Олександр Сова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  266. Фото Ольга Совгиря

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 89% Присутність

  267. Фото Інна Совсун

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 16% випадків 84% Присутність

  268. Фото Юрій Соловей

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  269. Фото Юрій Солод

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 57% випадків 40% Присутність

  270. Фото Дмитро Соломчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 89% Присутність

  271. Фото Руслан Сольвар

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  272. Фото Микола Сольський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 48% випадків 86% Присутність

  273. Фото Олена Сотник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  274. Фото Роман Соха

    Член фракції Позафракційні, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 12% випадків 94% Присутність

  275. Фото Олександр Сочка

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  276. Фото Олександр Співаковський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  277. Фото Ольга Стефанишина

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 9,3% випадків 89% Присутність

  278. Фото Руслан Стефанчук

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 38% випадків 96% Присутність

  279. Фото Микола Стефанчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 3,6% випадків 92% Присутність

  280. Фото Дмитро Стеценко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  281. Фото Юрій Стець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  282. Фото Дмитро Сторожук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  283. Фото Андрій Стріхарський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 8,1% випадків 83% Присутність

  284. Фото Олександр Супруненко

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по м. Київ

  285. Фото Григорій Суркіс

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 35% випадків 60% Присутність

  286. Фото Ірина Суслова

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  287. Фото Олександр Сухов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 33% випадків 97% Присутність

  288. Фото Павло Сушко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 92% Присутність

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.