237 депутатів

  1. Фото Володимир Іванов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  2. Фото Василь Вірастюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 2,6% випадків 99% Присутність

  3. Фото Володимир Тимофійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 7,7% випадків 98% Присутність

  4. Фото Ірина Борзова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  5. Фото Ігор Гузь

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 36% випадків 87% Присутність

  6. Фото Ігор Єремеєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  7. Фото Ірина Констанкевич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 27% випадків 94% Присутність

  8. Фото Ігор Лапін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Волинська область

  9. Фото Іван Мельничук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  10. Фото Ігор Насалик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  11. Фото Ігор Палиця

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 58% випадків 60% Присутність

  12. Фото Вячеслав Рубльов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 24% випадків 74% Присутність

  13. Фото Іван Спориш

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  14. Фото Ігор Фріс

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 13% випадків 82% Присутність

  15. Фото Віктор Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  16. Фото Володимир В'ятрович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 8,4% випадків 92% Присутність

  17. Фото Володимир Ватрас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 2,9% випадків 97% Присутність

  18. Фото Володимир Воронов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,6% випадків 89% Присутність

  19. Фото Вікторія Вагнєр

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 6,9% випадків 80% Присутність

  20. Фото Ігор Василів

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 24% випадків 94% Присутність

  21. Фото Ігор Васильєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 9,5% випадків 97% Присутність

  22. Фото Ігор Васильковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  23. Фото Ігор Васюник

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  24. Фото Ірина Венедіктова

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 96% Присутність

  25. Фото Ірина Верещук

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 94% Присутність

  26. Фото Іван Вінник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  27. Фото Віктор Вовк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  28. Фото Віталій Войцехівський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 5,3% випадків 100% Присутність

  29. Фото Вікторія Войціцька

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  30. Фото Валерій Вощевський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  31. Фото Вадим Івченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 93% Присутність

  32. Фото Валерій Іщенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  33. Фото Геннадій Вацак

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 69% Присутність

  34. Фото Степан Івахів

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 59% випадків 52% Присутність

  35. Фото Володимир Ар'єв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 85% Присутність

  36. Фото Володимир Арешонков

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 23% випадків 90% Присутність

  37. Фото Володимир Бандуров

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  38. Фото Володимир Гевко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 5,5% випадків 97% Присутність

  39. Фото Володимир Гройсман

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Позафракційні

  40. Фото Володимир Гусак

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  41. Фото Володимир Захарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 7,1% випадків 96% Присутність

  42. Фото Володимир Зубик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

  43. Фото Володимир Кабаченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 11% випадків 84% Присутність

  44. Фото Володимир Кальцев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 34% випадків 84% Присутність

  45. Фото Володимир Кацуба

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  46. Фото Володимир Козак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  47. Фото Володимир Крейденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  48. Фото Володимир Куренной

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  49. Фото Володимир Литвин

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Житомирська область

  50. Фото Володимир Мельниченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  51. Фото Володимир Мисик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  52. Фото Володимир Мороз

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 24% випадків 90% Присутність

  53. Фото Володимир Парасюк

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  54. Фото Володимир Соляр

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  55. Фото Володимир Цабаль

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 8,7% випадків 83% Присутність

  56. Фото Володимир Шкварилюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  57. Фото Ігор Абрамович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 66% випадків 71% Присутність

  58. Фото Ігор Алексєєв

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  59. Фото Ірина Аллахвердієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 76% Присутність

  60. Фото Василь Амельченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  61. Фото Ігор Артюшенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  62. Фото Владислав Атрошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Чернігівська область

  63. Фото Валерій Бабенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  64. Фото Віктор Балога

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 45% випадків 55% Присутність

  65. Фото Іван Балога

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Закарпатська область

  66. Фото Віталій Барвіненко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  67. Фото Віталій Безгін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 95% Присутність

  68. Фото Вячеслав Богуслаєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  69. Фото Валерій Божик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 13% випадків 83% Присутність

  70. Фото Віктор Бондар

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 43% випадків 76% Присутність

  71. Фото Владислав Бородін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 11% випадків 79% Присутність

  72. Фото Віталій Борт

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 56% випадків 78% Присутність

  73. Фото Василь Брензович

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  74. Фото Ігор Бриченко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  75. Фото Владислав Бухарєв

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Сумська область

  76. Фото Вадим Галайчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,6% випадків 92% Присутність

  77. Фото Віктор Галасюк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  78. Фото Ігор Герасименко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 20% випадків 81% Присутність

  79. Фото Ірина Геращенко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 16% випадків 91% Присутність

  80. Фото Валерій Гнатенко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 26% випадків 88% Присутність

  81. Фото Владислав Голуб

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  82. Фото Вікторія Гриб

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 52% випадків 93% Присутність

  83. Фото Ігор Гринів

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  84. Фото Віталій Гудзенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  85. Фото Василь Гуляєв

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  86. Фото Валерій Давиденко

    Член фракції Former депутатська група ДОВІРА, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 32% випадків 57% Присутність

  87. Фото Владислав Данілін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  88. Фото Віталій Данілов

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 19% випадків 58% Присутність

  89. Фото Вадим Денисенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  90. Фото Ігор Діденко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  91. Фото Валентин Дідич

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  92. Фото Валерій Дубіль

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 65% Присутність

  93. Фото Віктор Єленський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  94. Фото Ірина Єфремова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  95. Фото Ігор Жданов

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  96. Фото Валерія Заружко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  97. Фото Валерій Зуб

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 6,7% випадків 97% Присутність

  98. Фото Іван Калаур

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,3% випадків 83% Присутність

  99. Фото Валерій Карпунцов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  100. Фото Ілля Кива

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 44% випадків 61% Присутність

  101. Фото В'ячеслав Кириленко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  102. Фото Іван Кириленко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 6,0% випадків 91% Присутність

  103. Фото Вікторія Кінзбурська

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  104. Фото Ігор Кісільов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 47% випадків 66% Присутність

  105. Фото Іванна Климпуш-Цинцадзе

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 89% Присутність

  106. Фото Віталій Ковальчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  107. Фото Ігор Колихаєв

    Член фракції Former депутатська група За майбутнє, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 35% випадків 78% Присутність

  108. Фото Валерій Колюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 12% випадків 97% Присутність

  109. Фото Ігор Кононенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  110. Фото Вячеслав Константіновський

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  111. Фото Ігор Копитін

    Член фракції Позафракційні, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 21% випадків 99% Присутність

  112. Фото Віктор Король

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  113. Фото Віталій Корчик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  114. Фото Ігор Котвіцький

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  115. Фото Вадим Кривенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  116. Фото Віктор Кривенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  117. Фото Вадим Кривохатько

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Запорізька область

  118. Фото Ігор Кривошеєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 93% Присутність

  119. Фото Владислав Криклій

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    100% фракційна дисципліна 60% Присутність

  120. Фото Іван Крулько

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 83% Присутність

  121. Фото Валерій Куліч

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  122. Фото Іван Куліченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  123. Фото Віталій Купрій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  124. Фото Віталій Курило

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  125. Фото Валерій Лунченко

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 28% випадків 92% Присутність

  126. Фото Ігор Луценко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  127. Фото Ірина Луценко

    Член фракції Former фракція Європейська солідарність, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 27% Присутність

  128. Фото Віктор М'ялик

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 45% випадків 89% Присутність

  129. Фото Ігор Марчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 8,2% випадків 90% Присутність

  130. Фото Віктор Медведчук

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 31% випадків 48% Присутність

  131. Фото В'ячеслав Медяник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,4% випадків 98% Присутність

  132. Фото Іван Мирний

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  133. Фото Іван Мірошніченко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  134. Фото Василь Мокан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 10% випадків 92% Присутність

  135. Фото Ігор Молоток

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 31% випадків 84% Присутність

  136. Фото Ігор Мосійчук

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  137. Фото Ігор Мурдій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 13% випадків 91% Присутність

  138. Фото Валентин Наливайченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 7,2% випадків 94% Присутність

  139. Фото Ігор Негулевський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 39% випадків 96% Присутність

  140. Фото Владлен Неклюдов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,3% випадків 100% Присутність

  141. Фото Вадим Нестеренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  142. Фото Валентин Ничипоренко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  143. Фото Василь Німченко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 28% випадків 85% Присутність

  144. Фото Вадим Новинський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 48% випадків 38% Присутність

  145. Фото Віктор Остапчук

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  146. Фото Валерій Пацкан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  147. Фото Василь Петьовка

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 33% випадків 93% Присутність

  148. Фото Віктор Пинзеник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  149. Фото Валерій Писаренко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  150. Фото Вадим Підберезняк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

  151. Фото Ігор Побер

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  152. Фото Вікторія Подгорна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  153. Фото Ірина Подоляк

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано по Львівська область

  154. Фото Владіслав Поляк

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 29% випадків 78% Присутність

  155. Фото Ігор Попов

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  156. Фото Вікторія Пташник

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  157. Фото Вадим Рабінович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 50% випадків 11% Присутність

  158. Фото Віктор Развадовський

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Житомирська область

  159. Фото Іван Рибак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернівецька область

  160. Фото Віктор Романюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

  161. Фото Іван Савка

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  162. Фото Владислав Севрюков

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  163. Фото Вадим Сидорчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  164. Фото Ірина Сисоєнко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  165. Фото Інна Совсун

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 16% випадків 84% Присутність

  166. Фото Віталій Сташук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по м. Київ

  167. Фото Валерій Стернійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 88% Присутність

  168. Фото Вадим Столар

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 42% випадків 9,0% Присутність

  169. Фото Вадим Струневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 30% випадків 84% Присутність

  170. Фото Ірина Суслова

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  171. Фото Вікторія Сюмар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 25% випадків 94% Присутність

  172. Фото Ірина Фріз

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 26% випадків 82% Присутність

  173. Фото Іван Фурсін

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Одеська область

  174. Фото Віталій Хомутиннік

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  175. Фото Іван Чайківський

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 37% випадків 89% Присутність

  176. Фото Віталій Чепинога

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  177. Фото Віктор Чорний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 24% випадків 80% Присутність

  178. Фото Віктор Чумак

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  179. Фото Іван Шинкаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,6% випадків 95% Присутність

  180. Фото Ігор Шкіря

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Донецька область

  181. Фото Ігор Шурма

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  182. Фото Іван Юнаков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 88% Присутність

  183. Фото Василь Яніцький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  184. Фото Зіновій Андрійович

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 16% випадків 83% Присутність

  185. Фото Лариса Білозір

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 89% Присутність

  186. Фото Руслан Демчак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  187. Фото Юрій Дерев'янко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  188. Фото Анатолій Дирів

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Івано-Франківська область

  189. Фото Михайло Довбенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  190. Фото Олександр Домбровський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  191. Фото Анатолій Драбовський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 6,9% випадків 89% Присутність

  192. Фото Микола Кучер

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 27% випадків 73% Присутність

  193. Фото Юрій Македон

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  194. Фото Сергій Мартиняк

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  195. Фото Олександр Матусевич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 10% випадків 91% Присутність

  196. Фото Олег Мейдич

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 11% випадків 64% Присутність

  197. Фото Максим Пашковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 6,9% випадків 91% Присутність

  198. Фото Олексій Порошенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  199. Фото Едуард Прощук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 8,2% випадків 81% Присутність

  200. Фото Оксана Савчук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 41% випадків 86% Присутність

  201. Фото Юрій Соловей

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  202. Фото Юрій Тимошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  203. Фото Олександр Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  204. Фото Петро Юрчишин

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 32% випадків 88% Присутність

  205. Фото Андрій Вадатурський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  206. Фото Святослав Вакарчук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 47% випадків 70% Присутність

  207. Фото Сергій Валентиров

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  208. Фото Петро Ванат

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  209. Фото Ольга Василевська-Смаглюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 27% випадків 84% Присутність

  210. Фото Леся Василенко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 12% випадків 53% Присутність

  211. Фото Галина Васильченко

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 7,7% випадків 86% Присутність

  212. Фото Микола Величкович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 9,9% випадків 97% Присутність

  213. Фото Олег Велікін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  214. Фото Сергій Вельможний

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 28% випадків 95% Присутність

  215. Фото Федір Веніславський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,2% випадків 93% Присутність

  216. Фото Наталія Веселова

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  217. Фото Сергій Висоцький

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  218. Фото Олександр Вілкул

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  219. Фото Олена Вінтоняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,1% випадків 83% Присутність

  220. Фото Артем Вітко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  221. Фото Сергій Власенко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 13% випадків 70% Присутність

  222. Фото Юрій Вознюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Рівненська область

  223. Фото Світлана Войцеховська

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  224. Фото Михайло Волинець

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 14% випадків 96% Присутність

  225. Фото Дар'я Володіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 68% Присутність

  226. Фото Олег Волошин

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 68% Присутність

  227. Фото Олег Воронько

    Член фракції Позафракційні, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  228. Фото Юрій Воропаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  229. Фото Роман Іванісов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 19% випадків 84% Присутність

  230. Фото Андрій Іванчук

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 35% випадків 79% Присутність

  231. Фото Андрій Іллєнко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  232. Фото Артем Ільюк

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Миколаївська область

  233. Фото Марія Іонова

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 20% випадків 83% Присутність

  234. Фото Сергій Іонушас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 96% Присутність

  235. Фото Юлій Іоффе

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 25% випадків 91% Присутність

  236. Фото Дмитро Ісаєнко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 45% випадків 64% Присутність

  237. Фото Костянтин Іщейкін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Полтавська область

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.