227 депутатів

  1. Фото Геннадій Вацак

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 69% Присутність

  2. Фото Вячеслав Рубльов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 25% випадків 74% Присутність

  3. Фото Віталій Войцехівський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 6,3% випадків 99% Присутність

  4. Фото Віталій Гудзенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  5. Фото Володимир В'ятрович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 8,6% випадків 91% Присутність

  6. Фото Вікторія Вагнєр

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 7,0% випадків 81% Присутність

  7. Фото Галина Васильченко

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 7,8% випадків 87% Присутність

  8. Фото Володимир Ватрас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 2,8% випадків 97% Присутність

  9. Фото Василь Вірастюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 3,1% випадків 99% Присутність

  10. Фото Віктор Вовк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  11. Фото Вікторія Войціцька

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  12. Фото Володимир Воронов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,6% випадків 88% Присутність

  13. Фото Валерій Вощевський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  14. Фото Вадим Галайчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,7% випадків 92% Присутність

  15. Фото Віктор Галасюк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  16. Фото Володимир Гевко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 5,6% випадків 97% Присутність

  17. Фото Валерій Гнатенко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 25% випадків 88% Присутність

  18. Фото Владислав Голуб

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  19. Фото Ганна Гопко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  20. Фото Вікторія Гриб

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 39% випадків 93% Присутність

  21. Фото Володимир Гройсман

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Позафракційні

  22. Фото Василь Гуляєв

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  23. Фото Володимир Гусак

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  24. Фото Ігор Гузь

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 37% випадків 87% Присутність

  25. Фото Віталій Барвіненко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  26. Фото Віталій Безгін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 95% Присутність

  27. Фото Віталій Борт

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 55% випадків 78% Присутність

  28. Фото Віталій Данілов

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 19% випадків 57% Присутність

  29. Фото Віталій Ковальчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  30. Фото Віталій Корчик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  31. Фото Віталій Купрій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  32. Фото Віталій Курило

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  33. Фото Віталій Сташук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по м. Київ

  34. Фото Віталій Хомутиннік

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  35. Фото Віталій Чепинога

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  36. Фото Василь Амельченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  37. Фото Володимир Ар'єв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 84% Присутність

  38. Фото Володимир Арешонков

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 24% випадків 90% Присутність

  39. Фото Владислав Атрошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Чернігівська область

  40. Фото Валерій Бабенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  41. Фото Віктор Балога

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 45% випадків 55% Присутність

  42. Фото Володимир Бандуров

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  43. Фото Геннадій Бобов

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

  44. Фото Вячеслав Богуслаєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  45. Фото Валерій Божик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 12% випадків 82% Присутність

  46. Фото Ганна Бондар

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 11% випадків 94% Присутність

  47. Фото Віктор Бондар

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 44% випадків 76% Присутність

  48. Фото Владислав Бородін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 12% випадків 78% Присутність

  49. Фото Василь Брензович

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  50. Фото Владислав Бухарєв

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Сумська область

  51. Фото Михайло Головко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Тернопільська область

  52. Фото Валерій Давиденко

    Член фракції Former депутатська група ДОВІРА, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 31% випадків 57% Присутність

  53. Фото Владислав Данілін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  54. Фото Вадим Денисенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  55. Фото Валентин Дідич

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  56. Фото Валерій Дубіль

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 65% Присутність

  57. Фото Віктор Єленський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  58. Фото Григорій Заболотний

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  59. Фото Гліб Загорій

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  60. Фото Валерія Заружко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  61. Фото Володимир Захарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 7,2% випадків 95% Присутність

  62. Фото Валерій Зуб

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 7,3% випадків 97% Присутність

  63. Фото Володимир Зубик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

  64. Фото Володимир Іванов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 14% випадків 89% Присутність

  65. Фото Вадим Івченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 93% Присутність

  66. Фото Валерій Іщенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  67. Фото Володимир Кабаченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 11% випадків 84% Присутність

  68. Фото Володимир Кальцев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 34% випадків 84% Присутність

  69. Фото Валерій Карпунцов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  70. Фото Геннадій Касай

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 13% випадків 78% Присутність

  71. Фото Володимир Кацуба

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  72. Фото В'ячеслав Кириленко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  73. Фото Вікторія Кінзбурська

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  74. Фото Володимир Козак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 96% Присутність

  75. Фото Валерій Колюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 12% випадків 98% Присутність

  76. Фото Вячеслав Константіновський

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  77. Фото Віктор Король

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  78. Фото Володимир Крейденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  79. Фото Віктор Кривенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  80. Фото Вадим Кривенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  81. Фото Вадим Кривохатько

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Запорізька область

  82. Фото Геннадій Кривошея

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  83. Фото Владислав Криклій

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    100% фракційна дисципліна 60% Присутність

  84. Фото Валерій Куліч

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  85. Фото Володимир Куренной

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  86. Фото Гео Лерос

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 39% випадків 81% Присутність

  87. Фото Володимир Литвин

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Житомирська область

  88. Фото Ганна Лічман

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  89. Фото Георгій Логвинський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  90. Фото Валерій Лунченко

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 28% випадків 92% Присутність

  91. Фото Віктор М'ялик

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 45% випадків 89% Присутність

  92. Фото Георгій Мазурашу

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 21% випадків 99% Присутність

  93. Фото Григорій Мамка

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 29% випадків 88% Присутність

  94. Фото Віктор Медведчук

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 31% випадків 50% Присутність

  95. Фото В'ячеслав Медяник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  96. Фото Володимир Мельниченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  97. Фото Володимир Мисик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  98. Фото Галина Михайлюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,8% випадків 96% Присутність

  99. Фото Василь Мокан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 9,9% випадків 92% Присутність

  100. Фото Володимир Мороз

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 24% випадків 91% Присутність

  101. Фото Валентин Наливайченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 7,3% випадків 95% Присутність

  102. Фото Владлен Неклюдов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,4% випадків 100% Присутність

  103. Фото Григорій Немиря

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 9,4% випадків 81% Присутність

  104. Фото Вадим Нестеренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  105. Фото Валентин Ничипоренко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  106. Фото Василь Німченко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 28% випадків 85% Присутність

  107. Фото Вадим Новинський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 41% випадків 39% Присутність

  108. Фото Ганна Новосад

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 63% Присутність

  109. Фото Віктор Остапчук

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  110. Фото Володимир Парасюк

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  111. Фото Валерій Пацкан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  112. Фото Василь Петьовка

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 33% випадків 94% Присутність

  113. Фото Віктор Пинзеник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  114. Фото Валерій Писаренко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  115. Фото Вадим Підберезняк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

  116. Фото Вікторія Подгорна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  117. Фото Владіслав Поляк

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 25% випадків 78% Присутність

  118. Фото Вікторія Пташник

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  119. Фото Вадим Рабінович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 50% випадків 11% Присутність

  120. Фото Віктор Развадовський

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Житомирська область

  121. Фото Віктор Романюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

  122. Фото Владислав Севрюков

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  123. Фото Вадим Сидорчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  124. Фото Володимир Соляр

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  125. Фото Валерій Стернійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 87% Присутність

  126. Фото Вадим Столар

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 42% випадків 9,2% Присутність

  127. Фото Вадим Струневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 31% випадків 83% Присутність

  128. Фото Григорій Суркіс

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 35% випадків 60% Присутність

  129. Фото Вікторія Сюмар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 25% випадків 94% Присутність

  130. Фото Володимир Тимофійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 7,8% випадків 98% Присутність

  131. Фото Григорій Тіміш

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернівецька область

  132. Фото Геннадій Ткачук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  133. Фото Галина Третьякова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 29% випадків 94% Присутність

  134. Фото Володимир Цабаль

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 8,9% випадків 83% Присутність

  135. Фото Геннадій Чекіта

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  136. Фото Віктор Чорний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 24% випадків 80% Присутність

  137. Фото Віктор Чумак

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  138. Фото Григорій Шверк

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  139. Фото Віктор Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  140. Фото Володимир Шкварилюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  141. Фото Василь Яніцький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  142. Фото Галина Янченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 83% Присутність

  143. Фото Лариса Білозір

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 89% Присутність

  144. Фото Ірина Борзова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  145. Фото Руслан Демчак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  146. Фото Олександр Домбровський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  147. Фото Анатолій Драбовський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 7,0% випадків 89% Присутність

  148. Фото Ігор Єремеєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  149. Фото Степан Івахів

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 59% випадків 53% Присутність

  150. Фото Ірина Констанкевич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 28% випадків 93% Присутність

  151. Фото Микола Кучер

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 27% випадків 73% Присутність

  152. Фото Ігор Лапін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Волинська область

  153. Фото Юрій Македон

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  154. Фото Сергій Мартиняк

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  155. Фото Олег Мейдич

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 11% випадків 65% Присутність

  156. Фото Іван Мельничук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  157. Фото Ігор Палиця

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 58% випадків 61% Присутність

  158. Фото Максим Пашковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 7,1% випадків 90% Присутність

  159. Фото Олексій Порошенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  160. Фото Іван Спориш

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  161. Фото Петро Юрчишин

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 33% випадків 88% Присутність

  162. Фото Андрій Вадатурський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  163. Фото Святослав Вакарчук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 47% випадків 70% Присутність

  164. Фото Сергій Валентиров

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  165. Фото Петро Ванат

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  166. Фото Ольга Василевська-Смаглюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 27% випадків 84% Присутність

  167. Фото Леся Василенко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 11% випадків 54% Присутність

  168. Фото Ігор Василів

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 25% випадків 94% Присутність

  169. Фото Ігор Васильєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 9,6% випадків 97% Присутність

  170. Фото Ігор Васильковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  171. Фото Ігор Васюник

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  172. Фото Микола Величкович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 10% випадків 97% Присутність

  173. Фото Олег Велікін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  174. Фото Сергій Вельможний

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 29% випадків 95% Присутність

  175. Фото Ірина Венедіктова

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 96% Присутність

  176. Фото Федір Веніславський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,4% випадків 93% Присутність

  177. Фото Ірина Верещук

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 94% Присутність

  178. Фото Наталія Веселова

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  179. Фото Сергій Висоцький

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  180. Фото Олександр Вілкул

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  181. Фото Іван Вінник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  182. Фото Олена Вінтоняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,2% випадків 83% Присутність

  183. Фото Артем Вітко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  184. Фото Сергій Власенко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 13% випадків 70% Присутність

  185. Фото Юрій Вознюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Рівненська область

  186. Фото Світлана Войцеховська

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  187. Фото Михайло Волинець

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 14% випадків 96% Присутність

  188. Фото Дар'я Володіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 69% Присутність

  189. Фото Олег Волошин

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 68% Присутність

  190. Фото Олег Воронько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  191. Фото Юрій Воропаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  192. Фото Михайло Гаврилюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

  193. Фото Олександр Гайду

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 4,1% випадків 94% Присутність

  194. Фото Микола Галушко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 22% випадків 71% Присутність

  195. Фото Андрій Гальченко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

  196. Фото Юрій Гарбуз

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  197. Фото Михайло Гвоздьов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  198. Фото Ігор Герасименко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 20% випадків 81% Присутність

  199. Фото Артур Герасимов

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 8,6% випадків 86% Присутність

  200. Фото Ірина Геращенко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 16% випадків 93% Присутність

  201. Фото Антон Геращенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  202. Фото Олександр Герега

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 57% випадків 46% Присутність

  203. Фото Денис Герман

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 14% випадків 90% Присутність

  204. Фото Андрій Герус

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,5% випадків 79% Присутність

  205. Фото Данило Гетманцев

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 29% випадків 92% Присутність

  206. Фото Євгеній Гєллєр

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Донецька область

  207. Фото Анатолій Гіршфельд

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Харківська область

  208. Фото Дмитро Голубов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  209. Фото Олексій Гончаренко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 34% випадків 89% Присутність

  210. Фото Руслан Горбенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 88% Присутність

  211. Фото Олександр Горбунов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  212. Фото Роберт Горват

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 37% випадків 95% Присутність

  213. Фото Андрій Гордєєв

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  214. Фото Олександр Горенюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 7,8% випадків 82% Присутність

  215. Фото Олександр Горобець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 16% випадків 92% Присутність

  216. Фото Олександр Грановський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  217. Фото Сергій Гривко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  218. Фото Лілія Гриневич

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  219. Фото Ігор Гринів

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  220. Фото Оксана Гринчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,5% випадків 98% Присутність

  221. Фото Юлія Гришина

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 91% Присутність

  222. Фото Тетяна Грищенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 8,8% випадків 91% Присутність

  223. Фото Роман Грищук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 6,8% випадків 95% Присутність

  224. Фото Максим Гузенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  225. Фото Олександр Гулак

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  226. Фото Анатолій Гунько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 22% випадків 82% Присутність

  227. Фото Дмитро Гурін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 17% випадків 80% Присутність

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.