571 депутатів

  1. Фото Володимир В'ятрович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 8,4% випадків 92% Присутність

  2. Фото Володимир Ватрас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 2,9% випадків 97% Присутність

  3. Фото Віктор Вовк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  4. Фото Вікторія Войціцька

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  5. Фото Володимир Воронов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,6% випадків 89% Присутність

  6. Фото Валерій Вощевський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  7. Фото Валерія Заружко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  8. Фото Віталій Безгін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 95% Присутність

  9. Фото Віталій Борт

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 56% випадків 78% Присутність

  10. Фото Віталій Данілов

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 19% випадків 58% Присутність

  11. Фото Віталій Ковальчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  12. Фото Віталій Корчик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  13. Фото Віталій Чепинога

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  14. Фото Василь Амельченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  15. Фото Валерій Бабенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  16. Фото Віктор Балога

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 45% випадків 55% Присутність

  17. Фото Володимир Бандуров

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  18. Фото Вячеслав Богуслаєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  19. Фото Василь Брензович

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  20. Фото Вадим Галайчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,6% випадків 92% Присутність

  21. Фото Віктор Галасюк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  22. Фото Володимир Гройсман

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Позафракційні

  23. Фото Володимир Гусак

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  24. Фото Владислав Данілін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  25. Фото Вадим Денисенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  26. Фото Валерій Дубіль

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 65% Присутність

  27. Фото Віктор Єленський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  28. Фото Мар'ян Заблоцький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 35% випадків 95% Присутність

  29. Фото Вадим Івченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 93% Присутність

  30. Фото Валерій Іщенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  31. Фото Володимир Кабаченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 11% випадків 84% Присутність

  32. Фото Володимир Кальцев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 34% випадків 84% Присутність

  33. Фото Валерій Карпунцов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  34. Фото В'ячеслав Кириленко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  35. Фото Володимир Козак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  36. Фото Віктор Король

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  37. Фото Володимир Крейденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  38. Фото Вадим Кривенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  39. Фото Віктор Кривенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  40. Фото Вадим Кривохатько

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Запорізька область

  41. Фото Владислав Криклій

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    100% фракційна дисципліна 60% Присутність

  42. Фото Володимир Куренной

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  43. Фото Валерій Лунченко

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 28% випадків 92% Присутність

  44. Фото Віктор Медведчук

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 31% випадків 48% Присутність

  45. Фото Василь Мокан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 10% випадків 92% Присутність

  46. Фото Валентин Наливайченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 7,2% випадків 94% Присутність

  47. Фото Владлен Неклюдов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,3% випадків 100% Присутність

  48. Фото Василь Німченко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 28% випадків 85% Присутність

  49. Фото Вадим Новинський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 48% випадків 38% Присутність

  50. Фото Злата Огнєвіч

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  51. Фото Валерій Пацкан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  52. Фото Василь Петьовка

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 33% випадків 93% Присутність

  53. Фото Віктор Пинзеник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  54. Фото Вадим Підберезняк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

  55. Фото Вікторія Подгорна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  56. Фото Владіслав Поляк

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 29% випадків 78% Присутність

  57. Фото Вікторія Пташник

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  58. Фото Вадим Рабінович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 50% випадків 11% Присутність

  59. Фото Вячеслав Рубльов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 24% випадків 74% Присутність

  60. Фото Владислав Севрюков

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  61. Фото Вадим Сидорчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  62. Фото Володимир Соляр

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  63. Фото Валерій Стернійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 88% Присутність

  64. Фото Вадим Столар

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 42% випадків 9,0% Присутність

  65. Фото Вадим Струневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 30% випадків 84% Присутність

  66. Фото Вікторія Сюмар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 25% випадків 94% Присутність

  67. Фото Володимир Цабаль

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 8,7% випадків 83% Присутність

  68. Фото Віктор Чорний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 24% випадків 80% Присутність

  69. Фото Володимир Шкварилюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  70. Фото Віталій Войцехівський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 5,3% випадків 100% Присутність

  71. Фото Вікторія Вагнєр

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 6,9% випадків 80% Присутність

  72. Фото Василь Вірастюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 2,6% випадків 99% Присутність

  73. Фото Володимир Захарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 7,1% випадків 96% Присутність

  74. Фото Валерій Зуб

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 6,7% випадків 97% Присутність

  75. Фото Володимир Зубик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

  76. Фото Святослав Вакарчук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 47% випадків 70% Присутність

  77. Фото Сергій Валентиров

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  78. Фото Петро Ванат

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  79. Фото Леся Василенко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 12% випадків 53% Присутність

  80. Фото Ігор Васюник

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  81. Фото Геннадій Вацак

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 69% Присутність

  82. Фото Микола Величкович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 9,9% випадків 97% Присутність

  83. Фото Олег Велікін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  84. Фото Ірина Венедіктова

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 96% Присутність

  85. Фото Федір Веніславський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,2% випадків 93% Присутність

  86. Фото Ірина Верещук

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 94% Присутність

  87. Фото Наталія Веселова

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  88. Фото Сергій Висоцький

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  89. Фото Олександр Вілкул

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  90. Фото Олена Вінтоняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,1% випадків 83% Присутність

  91. Фото Артем Вітко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  92. Фото Сергій Власенко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 13% випадків 70% Присутність

  93. Фото Світлана Войцеховська

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  94. Фото Михайло Волинець

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 14% випадків 96% Присутність

  95. Фото Дар'я Володіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 68% Присутність

  96. Фото Олег Волошин

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 68% Присутність

  97. Фото Юрій Воропаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  98. Фото Григорій Заболотний

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  99. Фото Михайло Забродський

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  100. Фото Олександр Завітневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  101. Фото Гліб Загорій

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  102. Фото Юрій Загородній

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 87% Присутність

  103. Фото Аліна Загоруйко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 91% Присутність

  104. Фото Андрій Задорожний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,2% випадків 93% Присутність

  105. Фото Світлана Заліщук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  106. Фото Юрій Заславський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 76% Присутність

  107. Фото Роман Заставний

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  108. Фото Роман Зварич

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  109. Фото Яна Зінкевич

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 16% випадків 84% Присутність

  110. Фото Любомир Зубач

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  111. Фото Віталій Барвіненко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  112. Фото Віталій Гудзенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  113. Фото Віталій Купрій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  114. Фото Віталій Курило

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  115. Фото Віталій Сташук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по м. Київ

  116. Фото Віталій Хомутиннік

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  117. Фото Зіновій Андрійович

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 16% випадків 83% Присутність

  118. Фото Володимир Ар'єв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 85% Присутність

  119. Фото Володимир Арешонков

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 23% випадків 90% Присутність

  120. Фото Владислав Атрошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Чернігівська область

  121. Фото Валерій Божик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 13% випадків 83% Присутність

  122. Фото Віктор Бондар

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 43% випадків 76% Присутність

  123. Фото Владислав Бородін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 11% випадків 79% Присутність

  124. Фото Владислав Бухарєв

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Сумська область

  125. Фото Володимир Гевко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 5,5% випадків 97% Присутність

  126. Фото Валерій Гнатенко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 26% випадків 88% Присутність

  127. Фото Владислав Голуб

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  128. Фото Вікторія Гриб

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 52% випадків 93% Присутність

  129. Фото Василь Гуляєв

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  130. Фото Валерій Давиденко

    Член фракції Former депутатська група ДОВІРА, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 32% випадків 57% Присутність

  131. Фото Валентин Дідич

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  132. Фото Володимир Іванов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  133. Фото Володимир Кацуба

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  134. Фото Вікторія Кінзбурська

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  135. Фото Валерій Колюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 12% випадків 97% Присутність

  136. Фото Вячеслав Константіновський

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  137. Фото Валерій Куліч

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  138. Фото Володимир Литвин

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Житомирська область

  139. Фото Віктор М'ялик

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 45% випадків 89% Присутність

  140. Фото В'ячеслав Медяник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,4% випадків 98% Присутність

  141. Фото Володимир Мельниченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  142. Фото Володимир Мисик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  143. Фото Володимир Мороз

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 24% випадків 90% Присутність

  144. Фото Вадим Нестеренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  145. Фото Валентин Ничипоренко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  146. Фото Віктор Остапчук

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  147. Фото Володимир Парасюк

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  148. Фото Валерій Писаренко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  149. Фото Віктор Развадовський

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Житомирська область

  150. Фото Віктор Романюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

  151. Фото Володимир Тимофійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 7,7% випадків 98% Присутність

  152. Фото Віктор Чумак

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  153. Фото Віктор Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  154. Фото Василь Яніцький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  155. Фото Олександр Абдуллін

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 18% випадків 78% Присутність

  156. Фото Ігор Абрамович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 66% випадків 71% Присутність

  157. Фото Арсен Аваков

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  158. Фото Ігор Алексєєв

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  159. Фото Сергій Алєксєєв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 31% випадків 91% Присутність

  160. Фото Ірина Аллахвердієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 76% Присутність

  161. Фото Михайло Ананченко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 22% випадків 93% Присутність

  162. Фото Андрій Антонищак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  163. Фото Давид Арахамія

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 67% Присутність

  164. Фото Юрій Арістов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 93% Присутність

  165. Фото Андрій Артеменко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  166. Фото Ігор Артюшенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  167. Фото Альона Бабак

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  168. Фото Сергій Бабак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 91% Присутність

  169. Фото Роман Бабій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 94% Присутність

  170. Фото Юрій Бабій

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

  171. Фото Олександр Бакуменко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  172. Фото Євген Балицький

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Запорізька область

  173. Фото Павло Балога

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Закарпатська область

  174. Фото Іван Балога

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Закарпатська область

  175. Фото Марина Бардіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 80% Присутність

  176. Фото Степан Барна

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  177. Фото Тетяна Бахтеєва

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  178. Фото Жан Беленюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,1% випадків 63% Присутність

  179. Фото Федір Бендюженко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  180. Фото Юрій Береза

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  181. Фото Олег Березюк

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  182. Фото Ольга Бєлькова

    Член фракції Former фракція Батьківщина, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 23% випадків 76% Присутність

  183. Фото Олексій Білий

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  184. Фото Лариса Білозір

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 89% Присутність

  185. Фото Оксана Білозір

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  186. Фото Дмитро Білоцерковець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  187. Фото Соломія Бобровська

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  188. Фото Ольга Богомолець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  189. Фото Єлізавета Богуцька

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 94% Присутність

  190. Фото Юрій Бойко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 65% випадків 88% Присутність

  191. Фото Олена Бойко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  192. Фото Олег Бондаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 89% Присутність

  193. Фото Костянтин Бондарєв

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 19% випадків 68% Присутність

  194. Фото Ірина Борзова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  195. Фото Євгеній Брагар

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 95% Присутність

  196. Фото Олександр Бригинець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  197. Фото Ігор Бриченко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  198. Фото Юрій Буглак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  199. Фото Лада Булах

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,4% випадків 88% Присутність

  200. Фото Анатолій Бурміч

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 94% Присутність

  201. Фото Михайло Гвоздьов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  202. Фото Артур Герасимов

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 8,4% випадків 86% Присутність

  203. Фото Антон Геращенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  204. Фото Ірина Геращенко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 16% випадків 91% Присутність

  205. Фото Андрій Герус

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,5% випадків 80% Присутність

  206. Фото Данило Гетманцев

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 29% випадків 92% Присутність

  207. Фото Олексій Гончаренко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 34% випадків 88% Присутність

  208. Фото Ганна Гопко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  209. Фото Руслан Горбенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 88% Присутність

  210. Фото Олександр Горбунов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  211. Фото Роберт Горват

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 37% випадків 95% Присутність

  212. Фото Олександр Грановський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  213. Фото Сергій Гривко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  214. Фото Лілія Гриневич

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  215. Фото Ігор Гринів

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  216. Фото Оксана Гринчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,4% випадків 98% Присутність

  217. Фото Юлія Гришина

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 91% Присутність

  218. Фото Ігор Гузь

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 36% випадків 87% Присутність

  219. Фото Олександр Гулак

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  220. Фото Олександр Данченко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  221. Фото Євген Дейдей

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  222. Фото Руслан Демчак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  223. Фото Людмила Денісова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  224. Фото Мустафа Джемілєв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 18% випадків 78% Присутність

  225. Фото Денис Дзензерський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  226. Фото Ігор Діденко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  227. Фото Юлія Діденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  228. Фото Оксана Дмитрієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 91% Присутність

  229. Фото Михайло Добкін

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  230. Фото Олександр Долженков

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  231. Фото Олександр Домбровський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  232. Фото Тетяна Донець

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  233. Фото Анатолій Драбовський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 6,9% випадків 89% Присутність

  234. Фото Сергій Драюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  235. Фото Олександр Дроздик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  236. Фото Сергій Дунаєв

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 34% випадків 87% Присутність

  237. Фото Сергій Євтушок

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 7,7% випадків 96% Присутність

  238. Фото Ярослав Єдаков

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  239. Фото Остап Єднак

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  240. Фото Ігор Єремеєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  241. Фото Ірина Єфремова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  242. Фото Ігор Жданов

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  243. Фото Ярослав Железняк

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 20% випадків 92% Присутність

  244. Фото Андрій Жупанин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 95% Присутність

  245. Фото Андрій Журжій

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  246. Фото Андрій Іванчук

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 35% випадків 79% Присутність

  247. Фото Степан Івахів

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 59% випадків 52% Присутність

  248. Фото Марія Іонова

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 20% випадків 83% Присутність

  249. Фото Сергій Іонушас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 96% Присутність

  250. Фото Юлій Іоффе

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 25% випадків 91% Присутність

  251. Фото Дмитро Ісаєнко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 45% випадків 64% Присутність

  252. Фото Олександр Кабанов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 93% Присутність

  253. Фото Микола Кадикало

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  254. Фото Іван Калаур

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,3% випадків 83% Присутність

  255. Фото Сергій Кальченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 25% випадків 96% Присутність

  256. Фото Геннадій Касай

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 13% випадків 78% Присутність

  257. Фото Наталія Кацер-Бучковська

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  258. Фото Олександр Качний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 27% випадків 91% Присутність

  259. Фото Олександр Качура

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 90% Присутність

  260. Фото Сергій Квіт

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  261. Фото Ілля Кива

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 44% випадків 61% Присутність

  262. Фото Іван Кириленко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 6,0% випадків 91% Присутність

  263. Фото Микола Кириченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  264. Фото Олексій Кириченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  265. Фото Павло Кишкар

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  266. Фото Сергій Кіраль

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  267. Фото Андрій Кісельов

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  268. Фото Юрій Кісєль

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  269. Фото Ігор Кісільов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 47% випадків 66% Присутність

  270. Фото Юлія Клименко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 11% випадків 85% Присутність

  271. Фото Іванна Климпуш-Цинцадзе

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 89% Присутність

  272. Фото Андрій Клочко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,6% випадків 98% Присутність

  273. Фото Микола Княжицький

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 20% випадків 90% Присутність

  274. Фото Руслан Князевич

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 22% випадків 94% Присутність

  275. Фото Михайло Кобцев

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  276. Фото Анна Коваленко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 3,7% випадків 80% Присутність

  277. Фото Ольга Коваль

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,7% випадків 98% Присутність

  278. Фото Артем Ковальов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 90% Присутність

  279. Фото Наталія Ковальчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  280. Фото Андрій Кожем'якін

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 57% випадків 43% Присутність

  281. Фото Тарас Козак

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 55% випадків 35% Присутність

  282. Фото Леонід Козаченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  283. Фото Олена Колганова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  284. Фото Дмитро Колєсніков

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  285. Фото Анна Колісник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 84% Присутність

  286. Фото Олександр Колтунович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 90% Присутність

  287. Фото Олена Кондратюк

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 42% випадків 99% Присутність

  288. Фото Ігор Кононенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  289. Фото Ірина Констанкевич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 27% випадків 94% Присутність

  290. Фото Олександр Копиленко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  291. Фото Олександр Корнієнко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  292. Фото Наталія Королевська

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 51% випадків 48% Присутність

  293. Фото Оксана Корчинська

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  294. Фото Павло Костенко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  295. Фото Роман Костенко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  296. Фото Андрій Костін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 91% Присутність

  297. Фото Сергій Кострійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,8% випадків 98% Присутність

  298. Фото Анатолій Костюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,2% випадків 96% Присутність

  299. Фото Ігор Котвіцький

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  300. Фото Альона Кошелєва

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  301. Фото Євгенія Кравчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 92% Присутність

  302. Фото Тарас Кремінь

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  303. Фото Ігор Кривошеєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 93% Присутність

  304. Фото Геннадій Кривошея

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  305. Фото Іван Крулько

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 83% Присутність

  306. Фото Михайло Крячко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 32% випадків 82% Присутність

  307. Фото Олександр Ксенжук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  308. Фото Степан Кубів

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 26% випадків 98% Присутність

  309. Фото Олександр Кубраков

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,0% випадків 82% Присутність

  310. Фото Сергій Кудлаєнко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  311. Фото Олександра Кужель

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  312. Фото Ренат Кузьмін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 55% випадків 65% Присутність

  313. Фото Артем Культенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  314. Фото Артем Кунаєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 93% Присутність

  315. Фото Сергій Куніцин

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  316. Фото Олег Купрієнко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  317. Фото Микола Кучер

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 27% випадків 73% Присутність

  318. Фото Олексій Кучеренко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 17% випадків 87% Присутність

  319. Фото Михайло Лаба

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 14% випадків 97% Присутність

  320. Фото Анжеліка Лабунська

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 15% випадків 25% Присутність

  321. Фото Олег Лаврик

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  322. Фото Михайло Ланьо

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Закарпатська область

  323. Фото Ігор Лапін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Волинська область

  324. Фото Сергій Ларін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 57% випадків 61% Присутність

  325. Фото Андрій Левус

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  326. Фото Олена Ледовських

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  327. Фото Олексій Ленський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  328. Фото Гео Лерос

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 39% випадків 80% Присутність

  329. Фото Ярослав Лесюк

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  330. Фото Сергій Лещенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  331. Фото Дмитро Лінько

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  332. Фото Георгій Логвинський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  333. Фото Роман Лозинський

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 11% випадків 93% Присутність

  334. Фото Андрій Лозовой

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  335. Фото Руслан Лук'янчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  336. Фото Юрій Луценко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  337. Фото Ірина Луценко

    Член фракції Former фракція Європейська солідарність, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 27% Присутність

  338. Фото Ігор Луценко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  339. Фото Сергій Льовочкін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 67% випадків 77% Присутність

  340. Фото Юлія Льовочкіна

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 51% випадків 41% Присутність

  341. Фото Олег Ляшко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  342. Фото Давид Макар'ян

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  343. Фото Михайло Макаренко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 27% випадків 90% Присутність

  344. Фото Олег Макаров

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 71% Присутність

  345. Фото Юрій Македон

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  346. Фото Денис Малюська

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 37% випадків 77% Присутність

  347. Фото Григорій Мамка

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 29% випадків 88% Присутність

  348. Фото Суто Мамоян

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 46% випадків 86% Присутність

  349. Фото Юлій Мамчур

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  350. Фото Сергій Мандзій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 3,6% випадків 96% Присутність

  351. Фото Олександр Маріковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 80% Присутність

  352. Фото Ярослав Маркевич

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  353. Фото Микола Мартиненко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  354. Фото Сергій Мартиняк

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  355. Фото Олег Марусяк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 95% Присутність

  356. Фото Людмила Марченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,1% випадків 86% Присутність

  357. Фото Денис Маслов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,9% випадків 97% Присутність

  358. Фото Олена Масоріна

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  359. Фото Анатолій Матвієнко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  360. Фото Костянтин Матейченко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  361. Фото Марія Матіос

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  362. Фото Олена Матузко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  363. Фото Олег Мейдич

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 11% випадків 64% Присутність

  364. Фото Павло Мельник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 8,9% випадків 96% Присутність

  365. Фото Сергій Мельничук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  366. Фото Іван Мельничук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  367. Фото Хвича Мепарішвілі

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  368. Фото Олександр Мережко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,5% випадків 92% Присутність

  369. Фото Іван Мирний

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  370. Фото Галина Михайлюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,8% випадків 96% Присутність

  371. Фото Сергій Мінько

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 32% випадків 68% Присутність

  372. Фото Андрій Мірошник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  373. Фото Юрій Мірошниченко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  374. Фото Іван Мірошніченко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  375. Фото Денис Монастирський

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 89% Присутність

  376. Фото Юрій Мороко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  377. Фото Ігор Мосійчук

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  378. Фото Андрій Мотовиловець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 33% випадків 95% Присутність

  379. Фото Олена Мошенець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  380. Фото Роман Мулик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 87% Присутність

  381. Фото Олексій Мушак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  382. Фото Артем Нагаєвський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,8% випадків 93% Присутність

  383. Фото Мустафа-Масі Найєм

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  384. Фото Роман Насіров

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  385. Фото Дмитро Наталуха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 81% Присутність

  386. Фото Андрій Немировський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  387. Фото Григорій Немиря

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 9,3% випадків 81% Присутність

  388. Фото Олександр Нечаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  389. Фото Марина Нікітіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 17% випадків 95% Присутність

  390. Фото Андрій Ніколаєнко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 26% випадків 72% Присутність

  391. Фото Наталія Новак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  392. Фото Михайло Новіков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 85% Присутність

  393. Фото Ганна Новосад

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 63% Присутність

  394. Фото Юлія Овчинникова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,0% випадків 94% Присутність

  395. Фото Богдан Онуфрик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  396. Фото Олександр Опанасенко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  397. Фото Олексій Оржель

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 60% Присутність

  398. Фото Андрій Осадчук

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 16% випадків 88% Присутність

  399. Фото Анатолій Остапенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 97% Присутність

  400. Фото Тетяна Острікова

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  401. Фото Андрій Павелко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  402. Фото Ростислав Павленко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 8,3% випадків 86% Присутність

  403. Фото Юрій Павленко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 30% випадків 88% Присутність

  404. Фото Петро Павловський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 99% Присутність

  405. Фото Максим Павлюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 96% Присутність

  406. Фото Микола Паламарчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  407. Фото Артур Палатний

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  408. Фото Ігор Палиця

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 58% випадків 60% Присутність

  409. Фото Михайло Папієв

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 30% випадків 84% Присутність

  410. Фото Андрій Парубій

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 14% випадків 95% Присутність

  411. Фото Сергій Пашинський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  412. Фото Максим Пашковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 6,9% випадків 91% Присутність

  413. Фото Павло Петренко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  414. Фото Євген Петруняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 86% Присутність

  415. Фото Павло Пинзеник

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  416. Фото Роксолана Підласа

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 17% випадків 95% Присутність

  417. Фото Лев Підлісецький

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  418. Фото Тетяна Плачкова

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 29% випадків 88% Присутність

  419. Фото Ігор Побер

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  420. Фото Михайло Побочіх

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  421. Фото Максим Поляков

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  422. Фото Андрій Помазанов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  423. Фото Олександр Пономарьов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 32% випадків 86% Присутність

  424. Фото Ігор Попов

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  425. Фото Олексій Порошенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  426. Фото Петро Порошенко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 52% випадків 37% Присутність

  427. Фото Микита Потураєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 85% Присутність

  428. Фото Дмитро Припутень

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,8% випадків 98% Присутність

  429. Фото Олександр Присяжнюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  430. Фото Наталія Приходько

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 21% випадків 81% Присутність

  431. Фото Оксана Продан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  432. Фото Олександр Пузанов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 54% випадків 80% Присутність

  433. Фото Андрій Пузійчук

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 15% випадків 68% Присутність

  434. Фото Арсеній Пушкаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,2% випадків 83% Присутність

  435. Фото Анастасія Радіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 80% Присутність

  436. Фото Михайло Радуцький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 33% випадків 94% Присутність

  437. Фото Дмитро Разумков

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 29% випадків 94% Присутність

  438. Фото Сергій Рахманін

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 35% випадків 89% Присутність

  439. Фото Елла Рєпіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,8% випадків 94% Присутність

  440. Фото Сергій Рибалка

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  441. Фото Павло Розенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  442. Фото Анна Романова

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  443. Фото Олександр Романовський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  444. Фото Роман Романюк

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  445. Фото Ольга Руденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,5% випадків 84% Присутність

  446. Фото Кіра Рудик

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 24% випадків 58% Присутність

  447. Фото Олексій Рябчин

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  448. Фото Петро Сабашук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  449. Фото Іван Савка

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  450. Фото Максим Саврасов

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 31% випадків 98% Присутність

  451. Фото Ольга Савченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 33% випадків 69% Присутність

  452. Фото Надія Савченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  453. Фото Олексій Савченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  454. Фото Юрій Савчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  455. Фото Ольга Саладуха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,6% випадків 83% Присутність

  456. Фото Олександр Салійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 97% Присутність

  457. Фото Олександр Санченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 10% випадків 90% Присутність

  458. Фото Роман Семенуха

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  459. Фото Семен Семенченко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  460. Фото Остап Семерак

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  461. Фото Руслан Сидорович

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  462. Фото Денис Силантьєв

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  463. Фото Олег Синютка

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 15% випадків 93% Присутність

  464. Фото Оксана Сироїд

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  465. Фото Ірина Сисоєнко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  466. Фото Микола Скорик

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 24% випадків 70% Присутність

  467. Фото Олексій Скрипник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  468. Фото Сергій Скуратовський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  469. Фото Антоніна Славицька

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 89% Присутність

  470. Фото Єгор Соболєв

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  471. Фото Сергій Соболєв

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 14% випадків 75% Присутність

  472. Фото Олександр Сова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 93% Присутність

  473. Фото Ольга Совгиря

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  474. Фото Інна Совсун

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 16% випадків 84% Присутність

  475. Фото Дмитро Соломчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 89% Присутність

  476. Фото Микола Сольський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 47% випадків 86% Присутність

  477. Фото Олена Сотник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  478. Фото Роман Соха

    Член фракції Позафракційні, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 12% випадків 94% Присутність

  479. Фото Олександр Сочка

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  480. Фото Іван Спориш

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  481. Фото Ольга Стефанишина

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 8,9% випадків 88% Присутність

  482. Фото Руслан Стефанчук

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 96% Присутність

  483. Фото Дмитро Стеценко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  484. Фото Юрій Стець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  485. Фото Дмитро Сторожук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  486. Фото Григорій Суркіс

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 35% випадків 58% Присутність

  487. Фото Ірина Суслова

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  488. Фото Павло Сушко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 92% Присутність

  489. Фото Тарас Тарасенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 86% Присутність

  490. Фото Олег Тарасов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 84% Присутність

  491. Фото Борис Тарасюк

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  492. Фото Сергій Тарута

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 26% випадків 57% Присутність

  493. Фото Андрій Тетерук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  494. Фото Юлія Тимошенко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 19% випадків 55% Присутність

  495. Фото Дмитро Тимчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  496. Фото Ростислав Тістик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 96% Присутність

  497. Фото Максим Ткаченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  498. Фото Олександр Ткаченко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 48% випадків 77% Присутність

  499. Фото Геннадій Ткачук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  500. Фото Микола Томенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  501. Фото Богдан Торохтій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,8% випадків 88% Присутність

  502. Фото Галина Третьякова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 29% випадків 94% Присутність

  503. Фото Сергій Тригубенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  504. Фото Олександр Турчинов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  505. Фото Рустем Умєров

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 29% випадків 60% Присутність

  506. Фото Павло Унгурян

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  507. Фото Олексій Устенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 94% Присутність

  508. Фото Олександра Устінова

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 15% випадків 78% Присутність

  509. Фото Сергій Фаєрмарк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  510. Фото Софія Федина

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 8,3% випадків 94% Присутність

  511. Фото Олександр Федієнко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,8% випадків 96% Присутність

  512. Фото Михайло Федоров

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 19% випадків 60% Присутність

  513. Фото Єгор Фірсов

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  514. Фото Ірина Фріз

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 26% випадків 82% Присутність

  515. Фото Павло Фролов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,8% випадків 90% Присутність

  516. Фото Микола Фролов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  517. Фото Павло Халімон

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 32% випадків 90% Присутність

  518. Фото Михайло Хміль

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  519. Фото Андрій Холодов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 77% Присутність

  520. Фото Олена Хоменко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,3% випадків 82% Присутність

  521. Фото Тетяна Циба

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,2% випадків 92% Присутність

  522. Фото Михайло Цимбалюк

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 6,7% випадків 98% Присутність

  523. Фото Ольга Червакова

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  524. Фото Олександр Черненко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  525. Фото Єгор Чернєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 90% Присутність

  526. Фото Юрій Чижмарь

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  527. Фото Ахтем Чийгоз

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 21% випадків 95% Присутність

  528. Фото Тетяна Чорновол

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  529. Фото Рефат Чубаров

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  530. Фото Андрій Шараськін

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 18% випадків 86% Присутність

  531. Фото Антон Швачко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  532. Фото Григорій Шверк

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  533. Фото Євгеній Шевченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 24% випадків 72% Присутність

  534. Фото Іван Шинкаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,6% випадків 95% Присутність

  535. Фото Остап Шипайло

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 30% випадків 89% Присутність

  536. Фото Альона Шкрум

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 22% випадків 59% Присутність

  537. Фото Дмитро Шлемко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  538. Фото Маргарита Шол

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 97% Присутність

  539. Фото Сергій Штепа

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 6,5% випадків 99% Присутність

  540. Фото Олена Шуляк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 87% Присутність

  541. Фото Ігор Шурма

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  542. Фото Нестор Шуфрич

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 22% випадків 86% Присутність

  543. Фото Юрій-Богдан Шухевич

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  544. Фото Ніна Южаніна

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 17% випадків 89% Присутність

  545. Фото Тетяна Юзькова

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Позафракційні

  546. Фото Іван Юнаков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 88% Присутність

  547. Фото Святослав Юраш

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,5% випадків 96% Присутність

  548. Фото Ярослав Юрчишин

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 15% випадків 91% Присутність

  549. Фото Петро Юрчишин

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 32% випадків 88% Присутність

  550. Фото Павло Якименко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 85% Присутність

  551. Фото Неллі Яковлєва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  552. Фото Галина Янченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 84% Присутність

  553. Фото Єлизавета Ясько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 74% Присутність

  554. Фото Арсеній Яценюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  555. Фото Юлія Яцик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 15% випадків 89% Присутність

  556. Фото Андрій Вадатурський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  557. Фото Ольга Василевська-Смаглюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 27% випадків 84% Присутність

  558. Фото Ігор Василів

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 24% випадків 94% Присутність

  559. Фото Ігор Васильєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 9,5% випадків 97% Присутність

  560. Фото Ігор Васильковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  561. Фото Галина Васильченко

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 7,7% випадків 86% Присутність

  562. Фото Сергій Вельможний

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 28% випадків 95% Присутність

  563. Фото Іван Вінник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  564. Фото Юрій Вознюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Рівненська область

  565. Фото Олег Воронько

    Член фракції Позафракційні, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  566. Фото Леся Забуранна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 16% випадків 77% Присутність

  567. Фото Микола Задорожній

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 15% випадків 92% Присутність

  568. Фото Максим Заремський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 8,4% випадків 96% Присутність

  569. Фото Юхим Звягільський

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  570. Фото Юрій Здебський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 5,2% випадків 98% Присутність

  571. Фото Максим Зуєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 6,6% випадків 74% Присутність

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.