240 депутатів

  1. Фото Віталій Курило

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  2. Фото Лариса Білозір

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 89% Присутність

  3. Фото Вікторія Гриб

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 39% випадків 93% Присутність

  4. Фото Володимир Парасюк

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  5. Фото Вячеслав Рубльов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 25% випадків 74% Присутність

  6. Фото Віталій Войцехівський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 6,3% випадків 99% Присутність

  7. Фото Володимир В'ятрович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 8,6% випадків 91% Присутність

  8. Фото Вікторія Вагнєр

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 7,0% випадків 81% Присутність

  9. Фото Леся Василенко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 11% випадків 54% Присутність

  10. Фото Володимир Ватрас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 2,8% випадків 97% Присутність

  11. Фото Василь Вірастюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 3,1% випадків 99% Присутність

  12. Фото Віктор Вовк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  13. Фото Вікторія Войціцька

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  14. Фото Володимир Воронов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,6% випадків 88% Присутність

  15. Фото Валерій Вощевський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  16. Фото Володимир Литвин

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Житомирська область

  17. Фото Валерій Лунченко

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 28% випадків 92% Присутність

  18. Фото Галина Васильченко

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 7,8% випадків 87% Присутність

  19. Фото Геннадій Вацак

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 69% Присутність

  20. Фото Сергій Вельможний

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 29% випадків 95% Присутність

  21. Фото Ігор Лапін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Волинська область

  22. Фото Андрій Лопушанський

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  23. Фото Олександр Лукашев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 27% випадків 89% Присутність

  24. Фото Віталій Барвіненко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  25. Фото Віталій Безгін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 95% Присутність

  26. Фото Віталій Борт

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 55% випадків 78% Присутність

  27. Фото Віталій Гудзенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  28. Фото Віталій Данілов

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 19% випадків 57% Присутність

  29. Фото Віталій Ковальчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  30. Фото Віталій Корчик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  31. Фото Віталій Купрій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  32. Фото Віталій Сташук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по м. Київ

  33. Фото Віталій Хомутиннік

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  34. Фото Віталій Чепинога

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  35. Фото Василь Амельченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  36. Фото Володимир Ар'єв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 84% Присутність

  37. Фото Володимир Арешонков

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 24% випадків 90% Присутність

  38. Фото Владислав Атрошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Чернігівська область

  39. Фото Валерій Бабенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  40. Фото Віктор Балога

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 45% випадків 55% Присутність

  41. Фото Володимир Бандуров

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  42. Фото Вячеслав Богуслаєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  43. Фото Валерій Божик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 12% випадків 82% Присутність

  44. Фото Віктор Бондар

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 44% випадків 76% Присутність

  45. Фото Владислав Бородін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 12% випадків 78% Присутність

  46. Фото Василь Брензович

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  47. Фото Людмила Буймістер

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 20% випадків 47% Присутність

  48. Фото Лада Булах

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,5% випадків 88% Присутність

  49. Фото Владислав Бухарєв

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Сумська область

  50. Фото Вадим Галайчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,7% випадків 92% Присутність

  51. Фото Віктор Галасюк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  52. Фото Володимир Гевко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 5,6% випадків 97% Присутність

  53. Фото Валерій Гнатенко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 25% випадків 88% Присутність

  54. Фото Владислав Голуб

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  55. Фото Лілія Гриневич

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  56. Фото Володимир Гройсман

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Позафракційні

  57. Фото Василь Гуляєв

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  58. Фото Володимир Гусак

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  59. Фото Валерій Давиденко

    Член фракції Former депутатська група ДОВІРА, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 31% випадків 57% Присутність

  60. Фото Владислав Данілін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  61. Фото Вадим Денисенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  62. Фото Людмила Денісова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  63. Фото Валентин Дідич

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  64. Фото Валерій Дубіль

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 65% Присутність

  65. Фото Віктор Єленський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  66. Фото Леонід Ємець

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по м. Київ

  67. Фото Леся Забуранна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 16% випадків 76% Присутність

  68. Фото Валерія Заружко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  69. Фото Володимир Захарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 7,2% випадків 95% Присутність

  70. Фото Валерій Зуб

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 7,3% випадків 97% Присутність

  71. Фото Любомир Зубач

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  72. Фото Володимир Зубик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

  73. Фото Володимир Іванов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 14% випадків 89% Присутність

  74. Фото Вадим Івченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 93% Присутність

  75. Фото Валерій Іщенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  76. Фото Володимир Кабаченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 11% випадків 84% Присутність

  77. Фото Володимир Кальцев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 34% випадків 84% Присутність

  78. Фото Валерій Карпунцов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  79. Фото Володимир Кацуба

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  80. Фото В'ячеслав Кириленко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  81. Фото Вікторія Кінзбурська

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  82. Фото Леонід Клімов

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  83. Фото Володимир Козак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 96% Присутність

  84. Фото Леонід Козаченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  85. Фото Валерій Колюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 12% випадків 98% Присутність

  86. Фото Вячеслав Константіновський

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  87. Фото Віктор Король

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  88. Фото Володимир Крейденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  89. Фото Вадим Кривенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  90. Фото Віктор Кривенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  91. Фото Вадим Кривохатько

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Запорізька область

  92. Фото Владислав Криклій

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    100% фракційна дисципліна 60% Присутність

  93. Фото Валерій Куліч

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  94. Фото Володимир Куренной

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  95. Фото Віктор М'ялик

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 45% випадків 89% Присутність

  96. Фото Людмила Марченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,3% випадків 86% Присутність

  97. Фото Віктор Медведчук

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 31% випадків 50% Присутність

  98. Фото В'ячеслав Медяник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  99. Фото Володимир Мельниченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  100. Фото Володимир Мисик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  101. Фото Василь Мокан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 9,9% випадків 92% Присутність

  102. Фото Володимир Мороз

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 24% випадків 91% Присутність

  103. Фото Валентин Наливайченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 7,3% випадків 95% Присутність

  104. Фото Владлен Неклюдов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,4% випадків 100% Присутність

  105. Фото Вадим Нестеренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  106. Фото Валентин Ничипоренко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  107. Фото Василь Німченко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 28% випадків 85% Присутність

  108. Фото Вадим Новинський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 41% випадків 39% Присутність

  109. Фото Віктор Остапчук

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  110. Фото Валерій Пацкан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  111. Фото Василь Петьовка

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 33% випадків 94% Присутність

  112. Фото Віктор Пинзеник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  113. Фото Валерій Писаренко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  114. Фото Вадим Підберезняк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

  115. Фото Лев Підлісецький

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  116. Фото Вікторія Подгорна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  117. Фото Владіслав Поляк

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 25% випадків 78% Присутність

  118. Фото Вікторія Пташник

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  119. Фото Вадим Рабінович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 50% випадків 11% Присутність

  120. Фото Віктор Развадовський

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Житомирська область

  121. Фото Віктор Романюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

  122. Фото Владислав Севрюков

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  123. Фото Вадим Сидорчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  124. Фото Володимир Соляр

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  125. Фото Валерій Стернійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 87% Присутність

  126. Фото Вадим Столар

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 42% випадків 9,2% Присутність

  127. Фото Вадим Струневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 31% випадків 83% Присутність

  128. Фото Вікторія Сюмар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 25% випадків 94% Присутність

  129. Фото Володимир Тимофійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 7,8% випадків 98% Присутність

  130. Фото Володимир Цабаль

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 8,9% випадків 83% Присутність

  131. Фото Віктор Чорний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 24% випадків 80% Присутність

  132. Фото Віктор Чумак

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  133. Фото Віктор Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  134. Фото Володимир Шкварилюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  135. Фото Любов Шпак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 12% випадків 73% Присутність

  136. Фото Василь Яніцький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  137. Фото Євген Бакулін

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Луганська область

  138. Фото Павло Бакунець

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 33% випадків 97% Присутність

  139. Фото Тарас Батенко

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 26% випадків 93% Присутність

  140. Фото Михайло Бондар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 17% випадків 96% Присутність

  141. Фото Ірина Борзова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  142. Фото Юрій Гарбуз

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  143. Фото Ігор Гузь

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 37% випадків 87% Присутність

  144. Фото Руслан Демчак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  145. Фото Дмитро Добродомов

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  146. Фото Олександр Домбровський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  147. Фото Анатолій Драбовський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 7,0% випадків 89% Присутність

  148. Фото Ярослав Дубневич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 38% випадків 68% Присутність

  149. Фото Богдан Дубневич

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  150. Фото Сергій Дунаєв

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 33% випадків 87% Присутність

  151. Фото Ігор Єремеєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  152. Фото Степан Івахів

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 59% випадків 53% Присутність

  153. Фото Юлій Іоффе

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 25% випадків 91% Присутність

  154. Фото Юрій Камельчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 24% випадків 97% Присутність

  155. Фото Андрій Кіт

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 35% випадків 85% Присутність

  156. Фото Микола Княжицький

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 21% випадків 90% Присутність

  157. Фото Ірина Констанкевич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 28% випадків 93% Присутність

  158. Фото Олексій Кузнєцов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 5,7% випадків 97% Присутність

  159. Фото Микола Кучер

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 27% випадків 73% Присутність

  160. Фото Юрій Македон

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  161. Фото Сергій Мартиняк

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  162. Фото Богдан Матківський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  163. Фото Олег Мейдич

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 11% випадків 65% Присутність

  164. Фото Іван Мельничук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  165. Фото Олег Мусій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  166. Фото Ігор Палиця

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 58% випадків 61% Присутність

  167. Фото Максим Пашковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 7,1% випадків 90% Присутність

  168. Фото Наталія Піпа

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 15% випадків 84% Присутність

  169. Фото Ірина Подоляк

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано по Львівська область

  170. Фото Олексій Порошенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  171. Фото Ярослав Рущишин

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 21% випадків 84% Присутність

  172. Фото Орест Саламаха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 8,9% випадків 92% Присутність

  173. Фото Іван Спориш

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  174. Фото Олександр Сухов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 33% випадків 97% Присутність

  175. Фото Сергій Шахов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 41% випадків 93% Присутність

  176. Фото Оксана Юринець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  177. Фото Петро Юрчишин

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 33% випадків 88% Присутність

  178. Фото Андрій Вадатурський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  179. Фото Святослав Вакарчук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 47% випадків 70% Присутність

  180. Фото Сергій Валентиров

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  181. Фото Петро Ванат

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  182. Фото Ольга Василевська-Смаглюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 27% випадків 84% Присутність

  183. Фото Ігор Василів

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 25% випадків 94% Присутність

  184. Фото Ігор Васильєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 9,6% випадків 97% Присутність

  185. Фото Ігор Васильковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  186. Фото Ігор Васюник

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  187. Фото Микола Величкович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 10% випадків 97% Присутність

  188. Фото Олег Велікін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  189. Фото Ірина Венедіктова

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 96% Присутність

  190. Фото Федір Веніславський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,4% випадків 93% Присутність

  191. Фото Ірина Верещук

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 94% Присутність

  192. Фото Наталія Веселова

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  193. Фото Сергій Висоцький

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  194. Фото Олександр Вілкул

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  195. Фото Іван Вінник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  196. Фото Олена Вінтоняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,2% випадків 83% Присутність

  197. Фото Артем Вітко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  198. Фото Сергій Власенко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 13% випадків 70% Присутність

  199. Фото Юрій Вознюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Рівненська область

  200. Фото Світлана Войцеховська

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  201. Фото Михайло Волинець

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 14% випадків 96% Присутність

  202. Фото Дар'я Володіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 69% Присутність

  203. Фото Олег Волошин

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 68% Присутність

  204. Фото Олег Воронько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  205. Фото Юрій Воропаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  206. Фото Михайло Лаба

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 15% випадків 97% Присутність

  207. Фото Сергій Лабазюк

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 48% випадків 76% Присутність

  208. Фото Анжеліка Лабунська

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 15% випадків 25% Присутність

  209. Фото Микола Лаврик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Сумська область

  210. Фото Олег Лаврик

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  211. Фото Михайло Ланьо

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Закарпатська область

  212. Фото Сергій Ларін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 57% випадків 63% Присутність

  213. Фото Андрій Левус

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  214. Фото Юрій Левченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  215. Фото Олена Ледовських

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  216. Фото Олексій Ленський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  217. Фото Олексій Леонов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 8,9% випадків 96% Присутність

  218. Фото Гео Лерос

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 39% випадків 81% Присутність

  219. Фото Ярослав Лесюк

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  220. Фото Сергій Лещенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  221. Фото Олена Лис

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 6,5% випадків 89% Присутність

  222. Фото Сергій Литвиненко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 15% випадків 87% Присутність

  223. Фото Олександр Лівік

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  224. Фото Дмитро Лінько

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  225. Фото Олександр Літвінов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 21% випадків 99% Присутність

  226. Фото Ганна Лічман

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  227. Фото Георгій Логвинський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  228. Фото Роман Лозинський

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 11% випадків 92% Присутність

  229. Фото Андрій Лозовой

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  230. Фото Дмитро Лубінець

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 31% випадків 90% Присутність

  231. Фото Руслан Лук'янчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  232. Фото Юрій Луценко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  233. Фото Ірина Луценко

    Член фракції Former фракція Європейська солідарність, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 27% Присутність

  234. Фото Ігор Луценко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  235. Фото Сергій Льовочкін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 67% випадків 77% Присутність

  236. Фото Юлія Льовочкіна

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 51% випадків 42% Присутність

  237. Фото Дмитро Любота

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 96% Присутність

  238. Фото Микола Люшняк

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 29% випадків 91% Присутність

  239. Фото Анастасія Ляшенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 23% випадків 54% Присутність

  240. Фото Олег Ляшко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.