266 депутатів

  1. Фото Дмитро Кисилевський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 5,5% випадків 93% Присутність

  2. Фото Костянтин Павлов

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

  3. Фото Костянтин Усов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  4. Фото Костянтин Яриніч

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Кіровоградська область

  5. Фото Денис Герман

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 14% випадків 90% Присутність

  6. Фото Дмитро Лубінець

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 30% випадків 90% Присутність

  7. Фото Кирилл Нестеренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 11% випадків 85% Присутність

  8. Фото Денис Омельянович

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  9. Фото Дмитро Чорний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 15% випадків 96% Присутність

  10. Фото Дмитро Шпенов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 68% випадків 54% Присутність

  11. Фото Дмитро Ярош

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  12. Фото Костянтин Касай

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 12% випадків 81% Присутність

  13. Фото Денис Дзензерський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  14. Фото Дмитро Добкін

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Харківська область

  15. Фото Дмитро Добродомов

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  16. Фото Дмитро Колєсніков

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  17. Фото Дмитро Костюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 17% випадків 94% Присутність

  18. Фото Олександр Дануца

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 10% випадків 82% Присутність

  19. Фото Сергій Демченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 13% випадків 90% Присутність

  20. Фото Андрій Денисенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  21. Фото Валентин Дідич

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  22. Фото Олесь Довгий

    Член фракції Позафракційні, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 38% випадків 33% Присутність

  23. Фото Олександр Дубінін

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  24. Фото Олександр Дубінський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Київська область

    Проти фракції у 79% випадків 32% Присутність

  25. Фото Олег Дунда

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 14% випадків 79% Присутність

  26. Фото Роман Каптєлов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 41% випадків 97% Присутність

  27. Фото Сергій Клюєв

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Донецька область

  28. Фото Олександр Ковальов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 28% випадків 88% Присутність

  29. Фото Валерій Колюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 12% випадків 97% Присутність

  30. Фото Юрій Корявченков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 7,0% випадків 92% Присутність

  31. Фото Олена Криворучкіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 3,5% випадків 98% Присутність

  32. Фото Олег Кришин

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Дніпропетровська область

  33. Фото Юрій Кузбит

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 7,9% випадків 95% Присутність

  34. Фото Анатолій Кузьменко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Кіровоградська область

  35. Фото Іван Куліченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  36. Фото Віталій Купрій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  37. Фото Максим Курячий

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  38. Фото Костянтин Бондарєв

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 19% випадків 68% Присутність

  39. Фото Костянтин Жеваго

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Полтавська область

  40. Фото Костянтин Іщейкін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Полтавська область

  41. Фото Костянтин Матейченко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  42. Фото Дмитро Андрієвський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по м. Київ

  43. Фото Давид Арахамія

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 67% Присутність

  44. Фото Дмитро Білоцерковець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  45. Фото Дар'я Володіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 68% Присутність

  46. Фото Данило Гетманцев

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 29% випадків 92% Присутність

  47. Фото Дмитро Голубов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  48. Фото Дмитро Гурін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 17% випадків 79% Присутність

  49. Фото Дмитро Ісаєнко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 45% випадків 64% Присутність

  50. Фото Дмитро Лінько

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  51. Фото Дмитро Любота

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 96% Присутність

  52. Фото Давид Макар'ян

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  53. Фото Денис Малюська

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 37% випадків 77% Присутність

  54. Фото Денис Маслов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,9% випадків 97% Присутність

  55. Фото Дмитро Микиша

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 14% випадків 81% Присутність

  56. Фото Денис Монастирський

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 89% Присутність

  57. Фото Дмитро Нальотов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 10% випадків 94% Присутність

  58. Фото Дмитро Наталуха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 81% Присутність

  59. Фото Дмитро Припутень

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,8% випадків 98% Присутність

  60. Фото Дмитро Разумков

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 29% випадків 94% Присутність

  61. Фото Кіра Рудик

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 24% випадків 58% Присутність

  62. Фото Дмитро Святаш

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  63. Фото Денис Силантьєв

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  64. Фото Дмитро Соломчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 89% Присутність

  65. Фото Дмитро Стеценко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  66. Фото Дмитро Сторожук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  67. Фото Дмитро Тимчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  68. Фото Дмитро Шенцев

    Член фракції Позафракційні, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 59% випадків 20% Присутність

  69. Фото Дмитро Шлемко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  70. Фото Андрій Аксьонов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 49% випадків 61% Присутність

  71. Фото Микола Бабенко

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Київська область

    Проти фракції у 23% випадків 75% Присутність

  72. Фото Яків Безбах

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  73. Фото Станіслав Березкін

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Кіровоградська область

  74. Фото Владислав Бородін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 11% випадків 79% Присутність

  75. Фото Максим Бужанський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 25% випадків 88% Присутність

  76. Фото Сергій Бунін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 21% випадків 86% Присутність

  77. Фото Ольга Василевська-Смаглюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 27% випадків 84% Присутність

  78. Фото Олег Воронько

    Член фракції Позафракційні, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  79. Фото Михайло Гаврилюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

  80. Фото Микола Галушко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 21% випадків 71% Присутність

  81. Фото Андрій Гальченко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

  82. Фото Євгеній Гєллєр

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Донецька область

  83. Фото Валерій Гнатенко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 26% випадків 88% Присутність

  84. Фото Олександр Горобець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 16% випадків 92% Присутність

  85. Фото Віталій Гудзенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  86. Фото Максим Єфімов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 67% випадків 84% Присутність

  87. Фото Володимир Захарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 7,1% випадків 96% Присутність

  88. Фото Юхим Звягільський

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  89. Фото Ганна Лічман

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,4% випадків 98% Присутність

  90. Фото Сергій Магера

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 53% випадків 91% Присутність

  91. Фото Муса Магомедов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 46% випадків 79% Присутність

  92. Фото Артур Мартовицький

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

  93. Фото Олександр Марченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  94. Фото Сергій Матвієнков

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  95. Фото В'ячеслав Медяник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,4% випадків 98% Присутність

  96. Фото Юрій Мисягін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 9,4% випадків 88% Присутність

  97. Фото Сергій Міщенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  98. Фото Володимир Мороз

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 24% випадків 90% Присутність

  99. Фото Ярослав Москаленко

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Київська область

  100. Фото Ігор Мурдій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 13% випадків 91% Присутність

  101. Фото Олег Недава

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Донецька область

  102. Фото Вадим Нестеренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  103. Фото Вадим Новинський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 48% випадків 38% Присутність

  104. Фото Олександр Онищенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  105. Фото Михайло Поплавський

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Кіровоградська область

  106. Фото Тетяна Ричкова

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  107. Фото Павло Різаненко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  108. Фото Віктор Романюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

  109. Фото Сергій Сажко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  110. Фото Сергій Северин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 15% випадків 88% Присутність

  111. Фото Анна Скороход

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Київська область

    Проти фракції у 29% випадків 53% Присутність

  112. Фото Юрій Солод

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 57% випадків 39% Присутність

  113. Фото Руслан Сольвар

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  114. Фото Сергій Тарута

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 26% випадків 57% Присутність

  115. Фото Руслан Требушкін

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 44% випадків 71% Присутність

  116. Фото Олександр Трухін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 23% випадків 73% Присутність

  117. Фото Борис Філатов

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  118. Фото Федір Христенко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 57% випадків 75% Присутність

  119. Фото Андрій Шипко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Дніпропетровська область

  120. Фото Ігор Шкіря

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Донецька область

  121. Фото Євген Яковенко

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 38% випадків 60% Присутність

  122. Фото Валерій Давиденко

    Член фракції Former депутатська група ДОВІРА, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 32% випадків 57% Присутність

  123. Фото Владислав Данілін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  124. Фото Віталій Данілов

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 19% випадків 58% Присутність

  125. Фото Олександр Данченко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  126. Фото Євген Дейдей

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  127. Фото Руслан Демчак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  128. Фото Вадим Денисенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  129. Фото Анатолій Денисенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Харківська область

  130. Фото Людмила Денісова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  131. Фото Юрій Дерев'янко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  132. Фото Андрій Деркач

    Член фракції Позафракційні, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 70% випадків 27% Присутність

  133. Фото Олександр Дехтярчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  134. Фото Мустафа Джемілєв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 18% випадків 78% Присутність

  135. Фото Павло Дзюблик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Житомирська область

  136. Фото Максим Дирдін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 7,5% випадків 99% Присутність

  137. Фото Анатолій Дирів

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Івано-Франківська область

  138. Фото Ігор Діденко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  139. Фото Юлія Діденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  140. Фото Олег Дмитренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  141. Фото Оксана Дмитрієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 91% Присутність

  142. Фото Артем Дмитрук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 18% випадків 89% Присутність

  143. Фото Михайло Добкін

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  144. Фото Михайло Довбенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  145. Фото Олександр Долженков

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  146. Фото Олександр Домбровський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  147. Фото Тетяна Донець

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  148. Фото Анатолій Драбовський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 6,9% випадків 89% Присутність

  149. Фото Сергій Драюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  150. Фото Олександр Дроздик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  151. Фото Валерій Дубіль

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 65% Присутність

  152. Фото Ярослав Дубневич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 37% випадків 66% Присутність

  153. Фото Богдан Дубневич

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  154. Фото Артем Дубнов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  155. Фото Сергій Дунаєв

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 34% випадків 87% Присутність

  156. Фото Олександр Кабанов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 93% Присутність

  157. Фото Володимир Кабаченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 11% випадків 84% Присутність

  158. Фото Микола Кадикало

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  159. Фото Іван Калаур

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,3% випадків 83% Присутність

  160. Фото Володимир Кальцев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 34% випадків 84% Присутність

  161. Фото Сергій Кальченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 25% випадків 96% Присутність

  162. Фото Юрій Камельчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 24% випадків 97% Присутність

  163. Фото Сергій Каплін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Полтавська область

  164. Фото Валерій Карпунцов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  165. Фото Геннадій Касай

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 13% випадків 78% Присутність

  166. Фото Наталія Кацер-Бучковська

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  167. Фото Володимир Кацуба

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  168. Фото Олександр Качний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 27% випадків 91% Присутність

  169. Фото Олександр Качура

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 90% Присутність

  170. Фото Сергій Квіт

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  171. Фото Ілля Кива

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 44% випадків 61% Присутність

  172. Фото Іван Кириленко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 6,0% випадків 91% Присутність

  173. Фото В'ячеслав Кириленко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  174. Фото Микола Кириченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  175. Фото Олексій Кириченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  176. Фото Богдан Кицак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 13% випадків 97% Присутність

  177. Фото Павло Кишкар

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  178. Фото Сергій Ківалов

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Одеська область

  179. Фото Вікторія Кінзбурська

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  180. Фото Сергій Кіраль

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  181. Фото Олександр Кірш

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Харківська область

  182. Фото Андрій Кісельов

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  183. Фото Юрій Кісєль

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  184. Фото Ігор Кісільов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 47% випадків 66% Присутність

  185. Фото Антон Кіссе

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 32% випадків 90% Присутність

  186. Фото Андрій Кіт

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 35% випадків 86% Присутність

  187. Фото Юлія Клименко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 11% випадків 85% Присутність

  188. Фото Іванна Климпуш-Цинцадзе

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 89% Присутність

  189. Фото Леонід Клімов

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  190. Фото Андрій Клочко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,6% випадків 98% Присутність

  191. Фото Микола Княжицький

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 20% випадків 90% Присутність

  192. Фото Руслан Князевич

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 22% випадків 94% Присутність

  193. Фото Михайло Кобцев

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  194. Фото Анна Коваленко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 3,7% випадків 80% Присутність

  195. Фото Ольга Коваль

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,7% випадків 98% Присутність

  196. Фото Артем Ковальов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 90% Присутність

  197. Фото Олексій Ковальов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 16% випадків 88% Присутність

  198. Фото Олександр Ковальчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 13% випадків 95% Присутність

  199. Фото Наталія Ковальчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  200. Фото Віталій Ковальчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  201. Фото Олександр Кодола

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Чернігівська область

  202. Фото Андрій Кожем'якін

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 57% випадків 43% Присутність

  203. Фото Володимир Козак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  204. Фото Тарас Козак

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 55% випадків 35% Присутність

  205. Фото Леонід Козаченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  206. Фото Борис Козир

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  207. Фото Сергій Козир

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 2,8% випадків 100% Присутність

  208. Фото Олена Колганова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  209. Фото Сергій Колебошин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 9,5% випадків 95% Присутність

  210. Фото Олег Колєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 14% випадків 99% Присутність

  211. Фото Ігор Колихаєв

    Член фракції Former депутатська група За майбутнє, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 35% випадків 78% Присутність

  212. Фото Анна Колісник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 84% Присутність

  213. Фото Олександр Колтунович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 90% Присутність

  214. Фото Олена Кондратюк

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 42% випадків 99% Присутність

  215. Фото Ігор Кононенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  216. Фото Ірина Констанкевич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 27% випадків 94% Присутність

  217. Фото Вячеслав Константіновський

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  218. Фото Олена Копанчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 6,6% випадків 84% Присутність

  219. Фото Олександр Копиленко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  220. Фото Ігор Копитін

    Член фракції Позафракційні, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 21% випадків 99% Присутність

  221. Фото Аркадій Корнацький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  222. Фото Олександр Корнієнко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  223. Фото Наталія Королевська

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 51% випадків 48% Присутність

  224. Фото Віктор Король

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  225. Фото Віталій Корчик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  226. Фото Оксана Корчинська

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  227. Фото Роман Костенко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  228. Фото Павло Костенко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  229. Фото Андрій Костін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 91% Присутність

  230. Фото Сергій Кострійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,8% випадків 98% Присутність

  231. Фото Анатолій Костюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,2% випадків 96% Присутність

  232. Фото Ігор Котвіцький

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  233. Фото Альона Кошелєва

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  234. Фото Євгенія Кравчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 92% Присутність

  235. Фото Олексій Красов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 10% випадків 87% Присутність

  236. Фото Володимир Крейденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  237. Фото Тарас Кремінь

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  238. Фото Віктор Кривенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  239. Фото Вадим Кривенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  240. Фото Вадим Кривохатько

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Запорізька область

  241. Фото Ігор Кривошеєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 93% Присутність

  242. Фото Геннадій Кривошея

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  243. Фото Владислав Криклій

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    100% фракційна дисципліна 60% Присутність

  244. Фото Іван Крулько

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 83% Присутність

  245. Фото Михайло Крячко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 32% випадків 82% Присутність

  246. Фото Олександр Ксенжук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  247. Фото Степан Кубів

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 26% випадків 98% Присутність

  248. Фото Олександр Кубраков

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,0% випадків 82% Присутність

  249. Фото Сергій Кудлаєнко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  250. Фото Олександра Кужель

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  251. Фото Олексій Кузнєцов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 5,6% випадків 97% Присутність

  252. Фото Ренат Кузьмін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 55% випадків 65% Присутність

  253. Фото Сергій Кузьміних

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 19% випадків 88% Присутність

  254. Фото Олег Кулініч

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 26% випадків 94% Присутність

  255. Фото Валерій Куліч

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  256. Фото Артем Культенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  257. Фото Артем Кунаєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 93% Присутність

  258. Фото Олександр Куницький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  259. Фото Сергій Куніцин

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  260. Фото Олег Купрієнко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  261. Фото Володимир Куренной

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  262. Фото Віталій Курило

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  263. Фото Тарас Кутовий

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Полтавська область

  264. Фото Микола Кучер

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 27% випадків 73% Присутність

  265. Фото Олексій Кучер

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 6,2% випадків 83% Присутність

  266. Фото Олексій Кучеренко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 17% випадків 87% Присутність

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.