236 депутатів

  1. Фото Людмила Марченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,3% випадків 86% Присутність

  2. Фото Людмила Буймістер

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 20% випадків 47% Присутність

  3. Фото Мар'яна Безугла

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 7,8% випадків 100% Присутність

  4. Фото Михайло Бондар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 17% випадків 96% Присутність

  5. Фото Максим Дирдін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 7,6% випадків 98% Присутність

  6. Фото Леонід Ємець

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по м. Київ

  7. Фото Леся Забуранна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 16% випадків 76% Присутність

  8. Фото Максим Перебийніс

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 4,7% випадків 91% Присутність

  9. Фото Микола Тищенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 23% випадків 86% Присутність

  10. Фото Михайло Лаба

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 15% випадків 97% Присутність

  11. Фото Микола Лаврик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Сумська область

  12. Фото Михайло Ланьо

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Закарпатська область

  13. Фото Микола Люшняк

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 29% випадків 91% Присутність

  14. Фото Муса Магомедов

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 37% випадків 79% Присутність

  15. Фото Михайло Макаренко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 27% випадків 90% Присутність

  16. Фото Микола Мартиненко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  17. Фото Марія Матіос

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  18. Фото Марія Мезенцева

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  19. Фото Максим Микитась

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Чернігівська область

  20. Фото Юрій Левченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  21. Фото Олександр Лівік

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  22. Фото Андрій Лопушанський

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  23. Фото Олександр Лукашев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 27% випадків 89% Присутність

  24. Фото Богдан Матківський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  25. Фото Олег Мусій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  26. Фото Людмила Денісова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  27. Фото Михайло Ананченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,2% випадків 94% Присутність

  28. Фото Микола Бабенко

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Київська область

    Проти фракції у 23% випадків 74% Присутність

  29. Фото Марина Бардіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 80% Присутність

  30. Фото Максим Березін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  31. Фото Лариса Білозір

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 89% Присутність

  32. Фото Максим Бужанський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 25% випадків 89% Присутність

  33. Фото Лада Булах

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,5% випадків 88% Присутність

  34. Фото Максим Бурбак

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Чернівецька область

  35. Фото Леся Василенко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 11% випадків 54% Присутність

  36. Фото Микола Величкович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 10% випадків 97% Присутність

  37. Фото Михайло Волинець

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 14% випадків 96% Присутність

  38. Фото Михайло Гаврилюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

  39. Фото Микола Галушко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 22% випадків 71% Присутність

  40. Фото Михайло Гвоздьов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  41. Фото Михайло Головко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Тернопільська область

  42. Фото Лілія Гриневич

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  43. Фото Максим Гузенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  44. Фото Мустафа Джемілєв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 19% випадків 78% Присутність

  45. Фото Михайло Добкін

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  46. Фото Михайло Довбенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  47. Фото Максим Єфімов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 66% випадків 84% Присутність

  48. Фото Мар'ян Заблоцький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 36% випадків 95% Присутність

  49. Фото Михайло Забродський

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 17% випадків 87% Присутність

  50. Фото Микола Задорожній

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 15% випадків 93% Присутність

  51. Фото Максим Заремський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 8,6% випадків 96% Присутність

  52. Фото Любомир Зубач

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  53. Фото Максим Зуєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 6,7% випадків 75% Присутність

  54. Фото Марія Іонова

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 20% випадків 83% Присутність

  55. Фото Микола Кадикало

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  56. Фото Микола Кириченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  57. Фото Леонід Клімов

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  58. Фото Микола Княжицький

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 21% випадків 90% Присутність

  59. Фото Михайло Кобцев

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  60. Фото Леонід Козаченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  61. Фото Михайло Крячко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 33% випадків 84% Присутність

  62. Фото Максим Курячий

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  63. Фото Микола Кучер

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 27% випадків 73% Присутність

  64. Фото Олександр Марченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  65. Фото Мустафа-Масі Найєм

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  66. Фото Марина Нікітіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 17% випадків 96% Присутність

  67. Фото Михайло Новіков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,5% випадків 86% Присутність

  68. Фото Максим Павлюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 96% Присутність

  69. Фото Микола Паламарчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  70. Фото Михайло Папієв

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 30% випадків 85% Присутність

  71. Фото Максим Пашковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 7,1% випадків 90% Присутність

  72. Фото Лев Підлісецький

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  73. Фото Михайло Побочіх

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  74. Фото Максим Поляков

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  75. Фото Михайло Поплавський

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Кіровоградська область

  76. Фото Микита Потураєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 85% Присутність

  77. Фото Михайло Радуцький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 34% випадків 94% Присутність

  78. Фото Максим Саврасов

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 31% випадків 98% Присутність

  79. Фото Микола Скорик

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 24% випадків 70% Присутність

  80. Фото Микола Сольський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 48% випадків 86% Присутність

  81. Фото Микола Стефанчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 3,6% випадків 92% Присутність

  82. Фото Максим Ткаченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 93% Присутність

  83. Фото Микола Томенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  84. Фото Михайло Федоров

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 19% випадків 60% Присутність

  85. Фото Микола Федорук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Чернівецька область

  86. Фото Микола Фролов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  87. Фото Михайло Хміль

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  88. Фото Михайло Цимбалюк

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 6,8% випадків 98% Присутність

  89. Фото Маргарита Шол

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 97% Присутність

  90. Фото Любов Шпак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 12% випадків 73% Присутність

  91. Фото Дмитро Андрієвський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по м. Київ

  92. Фото Володимир Ар'єв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 84% Присутність

  93. Фото Євген Бакулін

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Луганська область

  94. Фото Павло Бакунець

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 33% випадків 97% Присутність

  95. Фото Тарас Батенко

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 26% випадків 93% Присутність

  96. Фото Борислав Береза

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  97. Фото Андрій Білецький

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  98. Фото Ганна Бондар

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 11% випадків 94% Присутність

  99. Фото Андрій Вадатурський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  100. Фото Галина Васильченко

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 7,8% випадків 87% Присутність

  101. Фото Сергій Вельможний

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 29% випадків 95% Присутність

  102. Фото Олександр Гайду

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 4,1% випадків 94% Присутність

  103. Фото Юрій Гарбуз

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  104. Фото Вікторія Гриб

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 39% випадків 93% Присутність

  105. Фото Роман Грищук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 6,8% випадків 95% Присутність

  106. Фото Дмитро Гурін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 17% випадків 80% Присутність

  107. Фото Дмитро Добродомов

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  108. Фото Богдан Дубневич

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  109. Фото Ярослав Дубневич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 38% випадків 68% Присутність

  110. Фото Артем Дубнов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 13% випадків 88% Присутність

  111. Фото Сергій Дунаєв

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 33% випадків 87% Присутність

  112. Фото Олександр Жолобецький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  113. Фото Андрій Іллєнко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  114. Фото Артем Ільюк

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Миколаївська область

  115. Фото Юлій Іоффе

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 25% випадків 91% Присутність

  116. Фото Юрій Камельчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 24% випадків 97% Присутність

  117. Фото Андрій Кіт

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 35% випадків 85% Присутність

  118. Фото Борис Козир

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  119. Фото Вячеслав Константіновський

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  120. Фото Ігор Копитін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 2,9% випадків 99% Присутність

  121. Фото Аркадій Корнацький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  122. Фото Олексій Кузнєцов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 5,7% випадків 97% Присутність

  123. Фото Віталій Курило

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  124. Фото Ігор Негулевський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 40% випадків 96% Присутність

  125. Фото Володимир Парасюк

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  126. Фото Олександр Пасічний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 7,2% випадків 99% Присутність

  127. Фото Наталія Піпа

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 15% випадків 84% Присутність

  128. Фото Ірина Подоляк

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано по Львівська область

  129. Фото Анна Пуртова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 7,2% випадків 82% Присутність

  130. Фото Євген Рибчинський

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по м. Київ

  131. Фото Ярослав Рущишин

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 21% випадків 84% Присутність

  132. Фото Орест Саламаха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 8,9% випадків 92% Присутність

  133. Фото Віталій Сташук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по м. Київ

  134. Фото Олександр Супруненко

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по м. Київ

  135. Фото Олександр Сухов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 33% випадків 97% Присутність

  136. Фото Олександр Третьяков

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по м. Київ

  137. Фото Артем Чорноморов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 15% випадків 92% Присутність

  138. Фото Віктор Чумак

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  139. Фото Сергій Шахов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 41% випадків 93% Присутність

  140. Фото Сергій Швець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 42% випадків 86% Присутність

  141. Фото Оксана Юринець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  142. Фото Олександр Юрченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 30% випадків 88% Присутність

  143. Фото Богдан Яременко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 26% випадків 93% Присутність

  144. Фото Сергій Лабазюк

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 48% випадків 76% Присутність

  145. Фото Анжеліка Лабунська

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 15% випадків 25% Присутність

  146. Фото Олег Лаврик

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  147. Фото Ігор Лапін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Волинська область

  148. Фото Сергій Ларін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 57% випадків 63% Присутність

  149. Фото Андрій Левус

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  150. Фото Олена Ледовських

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  151. Фото Олексій Ленський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  152. Фото Олексій Леонов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 8,9% випадків 96% Присутність

  153. Фото Гео Лерос

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 39% випадків 81% Присутність

  154. Фото Ярослав Лесюк

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  155. Фото Сергій Лещенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  156. Фото Олена Лис

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 6,5% випадків 89% Присутність

  157. Фото Володимир Литвин

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Житомирська область

  158. Фото Сергій Литвиненко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 15% випадків 87% Присутність

  159. Фото Дмитро Лінько

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  160. Фото Олександр Літвінов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 21% випадків 99% Присутність

  161. Фото Ганна Лічман

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  162. Фото Георгій Логвинський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  163. Фото Роман Лозинський

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 11% випадків 92% Присутність

  164. Фото Андрій Лозовой

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  165. Фото Дмитро Лубінець

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 31% випадків 90% Присутність

  166. Фото Руслан Лук'янчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  167. Фото Валерій Лунченко

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 28% випадків 92% Присутність

  168. Фото Юрій Луценко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  169. Фото Ігор Луценко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  170. Фото Ірина Луценко

    Член фракції Former фракція Європейська солідарність, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 27% Присутність

  171. Фото Сергій Льовочкін

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 67% випадків 77% Присутність

  172. Фото Юлія Льовочкіна

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 51% випадків 42% Присутність

  173. Фото Дмитро Любота

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 96% Присутність

  174. Фото Анастасія Ляшенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 23% випадків 54% Присутність

  175. Фото Олег Ляшко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  176. Фото Віктор М'ялик

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 45% випадків 89% Присутність

  177. Фото Сергій Магера

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 40% випадків 91% Присутність

  178. Фото Георгій Мазурашу

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 21% випадків 99% Присутність

  179. Фото Давид Макар'ян

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  180. Фото Олег Макаров

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 71% Присутність

  181. Фото Юрій Македон

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  182. Фото Денис Малюська

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 37% випадків 77% Присутність

  183. Фото Григорій Мамка

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 29% випадків 88% Присутність

  184. Фото Суто Мамоян

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 46% випадків 86% Присутність

  185. Фото Юлій Мамчур

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  186. Фото Сергій Мандзій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 3,7% випадків 96% Присутність

  187. Фото Олександр Маріковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 81% Присутність

  188. Фото Ярослав Маркевич

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  189. Фото Сергій Мартиняк

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  190. Фото Артур Мартовицький

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

  191. Фото Олег Марусяк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 96% Присутність

  192. Фото Ігор Марчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 8,3% випадків 90% Присутність

  193. Фото Денис Маслов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,1% випадків 97% Присутність

  194. Фото Олена Масоріна

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  195. Фото Анатолій Матвієнко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  196. Фото Сергій Матвієнков

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  197. Фото Едуард Матвійчук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Одеська область

  198. Фото Костянтин Матейченко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  199. Фото Олена Матузко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  200. Фото Олександр Матусевич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 10% випадків 91% Присутність

  201. Фото Роман Мацола

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  202. Фото Віктор Медведчук

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 31% випадків 50% Присутність

  203. Фото Олег Медуниця

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Сумська область

  204. Фото В'ячеслав Медяник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  205. Фото Олег Мейдич

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 11% випадків 65% Присутність

  206. Фото Сергій Мельник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  207. Фото Павло Мельник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 9,1% випадків 96% Присутність

  208. Фото Володимир Мельниченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  209. Фото Сергій Мельничук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  210. Фото Іван Мельничук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  211. Фото Хвича Мепарішвілі

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  212. Фото Олександр Мережко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,5% випадків 94% Присутність

  213. Фото Дмитро Микиша

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 14% випадків 81% Присутність

  214. Фото Іван Мирний

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  215. Фото Володимир Мисик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  216. Фото Юрій Мисягін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 9,6% випадків 87% Присутність

  217. Фото Галина Михайлюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,8% випадків 96% Присутність

  218. Фото Сергій Мінько

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 33% випадків 68% Присутність

  219. Фото Андрій Мірошник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  220. Фото Юрій Мірошниченко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  221. Фото Іван Мірошніченко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  222. Фото Сергій Міщенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  223. Фото Олексій Мовчан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 21% випадків 92% Присутність

  224. Фото Василь Мокан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 9,9% випадків 92% Присутність

  225. Фото Ігор Молоток

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 33% випадків 84% Присутність

  226. Фото Денис Монастирський

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 89% Присутність

  227. Фото Володимир Мороз

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 24% випадків 91% Присутність

  228. Фото Юрій Мороко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  229. Фото Ігор Мосійчук

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  230. Фото Ярослав Москаленко

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Київська область

  231. Фото Андрій Мотовиловець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 34% випадків 95% Присутність

  232. Фото Олена Мошенець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  233. Фото Роман Мулик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 87% Присутність

  234. Фото Євгеній Мураєв

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Харківська область

  235. Фото Ігор Мурдій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 13% випадків 91% Присутність

  236. Фото Олексій Мушак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.