117 депутатів

  1. Фото Борислав Береза

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  2. Фото Наталія Новак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  3. Фото Наталія Веселова

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  4. Фото Богдан Дубневич

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  5. Фото Наталія Кацер-Бучковська

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  6. Фото Богдан Кицак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 13% випадків 97% Присутність

  7. Фото Наталія Ковальчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  8. Фото Борис Козир

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  9. Фото Наталія Королевська

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 51% випадків 48% Присутність

  10. Фото Богдан Матківський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  11. Фото Богдан Онуфрик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  12. Фото Наталія Піпа

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 15% випадків 84% Присутність

  13. Фото Борис Приходько

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 25% випадків 97% Присутність

  14. Фото Наталія Приходько

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 21% випадків 81% Присутність

  15. Фото Борислав Розенблат

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Житомирська область

  16. Фото Надія Савченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  17. Фото Борис Тарасюк

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  18. Фото Богдан Торохтій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,8% випадків 88% Присутність

  19. Фото Борис Філатов

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  20. Фото Нестор Шуфрич

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 22% випадків 86% Присутність

  21. Фото Ніна Южаніна

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 17% випадків 89% Присутність

  22. Фото Неллі Яковлєва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  23. Фото Богдан Яременко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 25% випадків 93% Присутність

  24. Фото Альона Бабак

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  25. Фото Сергій Бабак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 91% Присутність

  26. Фото Валерій Бабенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  27. Фото Микола Бабенко

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Київська область

    Проти фракції у 23% випадків 75% Присутність

  28. Фото Юрій Бабій

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

  29. Фото Роман Бабій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 94% Присутність

  30. Фото Євген Бакулін

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Луганська область

  31. Фото Олександр Бакуменко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  32. Фото Олександр Бакумов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 10% випадків 100% Присутність

  33. Фото Павло Бакунець

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 32% випадків 97% Присутність

  34. Фото Євген Балицький

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Запорізька область

  35. Фото Віктор Балога

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 45% випадків 55% Присутність

  36. Фото Павло Балога

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Закарпатська область

  37. Фото Іван Балога

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Закарпатська область

  38. Фото Володимир Бандуров

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  39. Фото Віталій Барвіненко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  40. Фото Марина Бардіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 80% Присутність

  41. Фото Олег Барна

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Тернопільська область

  42. Фото Степан Барна

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  43. Фото Тарас Батенко

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 25% випадків 93% Присутність

  44. Фото Тетяна Бахтеєва

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  45. Фото Яків Безбах

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  46. Фото Віталій Безгін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 95% Присутність

  47. Фото Мар'яна Безугла

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 7,7% випадків 100% Присутність

  48. Фото Жан Беленюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,1% випадків 63% Присутність

  49. Фото Федір Бендюженко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  50. Фото Юрій Береза

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  51. Фото Сергій Березенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  52. Фото Максим Березін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  53. Фото Станіслав Березкін

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Кіровоградська область

  54. Фото Олег Березюк

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  55. Фото Ольга Бєлькова

    Член фракції Former фракція Батьківщина, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 23% випадків 76% Присутність

  56. Фото Андрій Білецький

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  57. Фото Олексій Білий

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  58. Фото Олександр Біловол

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  59. Фото Лариса Білозір

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 89% Присутність

  60. Фото Оксана Білозір

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  61. Фото Дмитро Білоцерковець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  62. Фото Андрій Боблях

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 6,6% випадків 87% Присутність

  63. Фото Геннадій Бобов

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

  64. Фото Соломія Бобровська

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  65. Фото Руслан Богдан

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Полтавська область

  66. Фото Андрій Богданець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 27% випадків 82% Присутність

  67. Фото Ольга Богомолець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  68. Фото Вячеслав Богуслаєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  69. Фото Єлізавета Богуцька

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 94% Присутність

  70. Фото Валерій Божик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 13% випадків 83% Присутність

  71. Фото Олена Бойко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  72. Фото Юрій Бойко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 65% випадків 88% Присутність

  73. Фото Михайло Бондар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 16% випадків 96% Присутність

  74. Фото Ганна Бондар

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 11% випадків 92% Присутність

  75. Фото Віктор Бондар

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 43% випадків 76% Присутність

  76. Фото Олег Бондаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 89% Присутність

  77. Фото Костянтин Бондарєв

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 19% випадків 68% Присутність

  78. Фото Ірина Борзова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  79. Фото Владислав Бородін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 11% випадків 79% Присутність

  80. Фото Віталій Борт

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 56% випадків 78% Присутність

  81. Фото Євгеній Брагар

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 95% Присутність

  82. Фото Василь Брензович

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  83. Фото Олександр Бригинець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  84. Фото Ігор Бриченко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  85. Фото Юрій Бублик

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Полтавська область

  86. Фото Юрій Буглак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  87. Фото Максим Бужанський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 25% випадків 88% Присутність

  88. Фото Людмила Буймістер

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 21% випадків 47% Присутність

  89. Фото Лада Булах

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,4% випадків 88% Присутність

  90. Фото Сергій Бунін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 21% випадків 86% Присутність

  91. Фото Максим Бурбак

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Чернівецька область

  92. Фото Анатолій Бурміч

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 94% Присутність

  93. Фото Владислав Бухарєв

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Сумська область

  94. Фото Артем Нагаєвський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,8% випадків 93% Присутність

  95. Фото Сергій Нагорняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 24% випадків 75% Присутність

  96. Фото Мустафа-Масі Найєм

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  97. Фото Валентин Наливайченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 7,2% випадків 94% Присутність

  98. Фото Дмитро Нальотов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 10% випадків 94% Присутність

  99. Фото Ігор Насалик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  100. Фото Роман Насіров

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  101. Фото Дмитро Наталуха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 81% Присутність

  102. Фото Федір Негой

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  103. Фото Ігор Негулевський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 39% випадків 96% Присутність

  104. Фото Олег Недава

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Донецька область

  105. Фото Владлен Неклюдов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,3% випадків 100% Присутність

  106. Фото Андрій Немировський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  107. Фото Григорій Немиря

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 9,3% випадків 81% Присутність

  108. Фото Кирилл Нестеренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 11% випадків 85% Присутність

  109. Фото Вадим Нестеренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  110. Фото Олександр Нечаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  111. Фото Валентин Ничипоренко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  112. Фото Марина Нікітіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 17% випадків 95% Присутність

  113. Фото Андрій Ніколаєнко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 26% випадків 72% Присутність

  114. Фото Василь Німченко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 28% випадків 85% Присутність

  115. Фото Вадим Новинський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 48% випадків 38% Присутність

  116. Фото Михайло Новіков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 85% Присутність

  117. Фото Ганна Новосад

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 63% Присутність

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.