241 депутатів

  1. Фото Олександр Горенюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 7,6% випадків 82% Присутність

  2. Фото Олексій Леонов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 8,7% випадків 96% Присутність

  3. Фото Олег Колєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 14% випадків 99% Присутність

  4. Фото Олександр Пресман

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  5. Фото Олександр Урбанський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  6. Фото Геннадій Чекіта

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  7. Фото Олексій Гончаренко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 34% випадків 88% Присутність

  8. Фото Олексій Оржель

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 60% Присутність

  9. Фото Олександр Гайду

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 4,0% випадків 93% Присутність

  10. Фото Олександр Герега

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 56% випадків 45% Присутність

  11. Фото Ганна Гопко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  12. Фото Олександр Горбунов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  13. Фото Олександр Горобець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 16% випадків 92% Присутність

  14. Фото Олександр Грановський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  15. Фото Оксана Гринчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,4% випадків 98% Присутність

  16. Фото Олександр Гулак

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  17. Фото Олександр Онищенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  18. Фото Олександр Опанасенко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  19. Фото Олег Осуховський

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Рівненська область

  20. Фото Дмитро Голубов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  21. Фото Василь Гуляєв

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  22. Фото Олексій Білий

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  23. Фото Олексій Жмеренецький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 6,6% випадків 96% Присутність

  24. Фото Олексій Кириченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  25. Фото Олексій Ковальов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 16% випадків 88% Присутність

  26. Фото Олексій Красов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 10% випадків 87% Присутність

  27. Фото Олексій Кузнєцов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 5,6% випадків 97% Присутність

  28. Фото Олексій Кучер

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 6,2% випадків 83% Присутність

  29. Фото Олексій Кучеренко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 17% випадків 87% Присутність

  30. Фото Олексій Ленський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  31. Фото Олексій Мовчан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 21% випадків 93% Присутність

  32. Фото Олексій Мушак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  33. Фото Олексій Порошенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  34. Фото Олексій Рябчин

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  35. Фото Олексій Савченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  36. Фото Олексій Скрипник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  37. Фото Олексій Устенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 94% Присутність

  38. Фото Олександр Абдуллін

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 18% випадків 78% Присутність

  39. Фото Олександр Аліксійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 12% випадків 84% Присутність

  40. Фото Олег Арсенюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 14% випадків 94% Присутність

  41. Фото Олександр Бакуменко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  42. Фото Олександр Бакумов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 10% випадків 100% Присутність

  43. Фото Олег Барна

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Тернопільська область

  44. Фото Олег Березюк

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  45. Фото Ольга Бєлькова

    Член фракції Former фракція Батьківщина, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 23% випадків 76% Присутність

  46. Фото Олександр Біловол

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  47. Фото Оксана Білозір

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  48. Фото Геннадій Бобов

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

  49. Фото Ольга Богомолець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  50. Фото Олена Бойко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  51. Фото Ганна Бондар

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 11% випадків 92% Присутність

  52. Фото Олег Бондаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 89% Присутність

  53. Фото Олександр Бригинець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  54. Фото Ольга Василевська-Смаглюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 27% випадків 84% Присутність

  55. Фото Галина Васильченко

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 7,7% випадків 86% Присутність

  56. Фото Геннадій Вацак

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 69% Присутність

  57. Фото Олег Велікін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  58. Фото Олександр Вілкул

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  59. Фото Олена Вінтоняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,1% випадків 83% Присутність

  60. Фото Олег Волошин

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 68% Присутність

  61. Фото Олег Воронько

    Член фракції Позафракційні, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  62. Фото Олександр Дануца

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 10% випадків 82% Присутність

  63. Фото Олександр Данченко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  64. Фото Олександр Дехтярчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  65. Фото Олег Дмитренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  66. Фото Оксана Дмитрієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 91% Присутність

  67. Фото Олесь Довгий

    Член фракції Позафракційні, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 38% випадків 33% Присутність

  68. Фото Олександр Долженков

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  69. Фото Олександр Домбровський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  70. Фото Олександр Дроздик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  71. Фото Олександр Дубінін

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  72. Фото Олександр Дубінський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Київська область

    Проти фракції у 79% випадків 32% Присутність

  73. Фото Олег Дунда

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 14% випадків 79% Присутність

  74. Фото Остап Єднак

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  75. Фото Олександр Жолобецький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  76. Фото Григорій Заболотний

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  77. Фото Олександр Завітневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  78. Фото Гліб Загорій

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  79. Фото Олександр Кабанов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 93% Присутність

  80. Фото Геннадій Касай

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 13% випадків 78% Присутність

  81. Фото Олександр Качний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 27% випадків 91% Присутність

  82. Фото Олександр Качура

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 90% Присутність

  83. Фото Олександр Кірш

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Харківська область

  84. Фото Ольга Коваль

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,7% випадків 98% Присутність

  85. Фото Олександр Ковальов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 28% випадків 88% Присутність

  86. Фото Олександр Ковальчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 13% випадків 95% Присутність

  87. Фото Олександр Кодола

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Чернігівська область

  88. Фото Олена Колганова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  89. Фото Олександр Колтунович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 90% Присутність

  90. Фото Олена Кондратюк

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 42% випадків 99% Присутність

  91. Фото Олена Копанчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 6,6% випадків 84% Присутність

  92. Фото Олександр Копиленко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  93. Фото Олександр Корнієнко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  94. Фото Оксана Корчинська

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  95. Фото Олена Криворучкіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 3,5% випадків 98% Присутність

  96. Фото Геннадій Кривошея

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  97. Фото Олег Кришин

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Дніпропетровська область

  98. Фото Олександр Ксенжук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  99. Фото Олександр Кубраков

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,0% випадків 82% Присутність

  100. Фото Олександра Кужель

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  101. Фото Олег Кулініч

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 26% випадків 94% Присутність

  102. Фото Олександр Куницький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  103. Фото Олег Купрієнко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  104. Фото Олег Лаврик

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  105. Фото Олена Ледовських

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  106. Фото Гео Лерос

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 39% випадків 80% Присутність

  107. Фото Олена Лис

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 6,5% випадків 89% Присутність

  108. Фото Олександр Лівік

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  109. Фото Олександр Літвінов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 21% випадків 99% Присутність

  110. Фото Ганна Лічман

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,4% випадків 98% Присутність

  111. Фото Георгій Логвинський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  112. Фото Олександр Лукашев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 27% випадків 89% Присутність

  113. Фото Олег Ляшко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  114. Фото Георгій Мазурашу

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 21% випадків 99% Присутність

  115. Фото Олег Макаров

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 71% Присутність

  116. Фото Григорій Мамка

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 29% випадків 88% Присутність

  117. Фото Олександр Маріковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 80% Присутність

  118. Фото Олег Марусяк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 95% Присутність

  119. Фото Олександр Марченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  120. Фото Олена Масоріна

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  121. Фото Олена Матузко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  122. Фото Олександр Матусевич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 10% випадків 91% Присутність

  123. Фото Олег Медуниця

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Сумська область

  124. Фото Олег Мейдич

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 11% випадків 64% Присутність

  125. Фото Олександр Мережко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,5% випадків 92% Присутність

  126. Фото Галина Михайлюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,8% випадків 96% Присутність

  127. Фото Олена Мошенець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  128. Фото Олег Мусій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  129. Фото Олег Недава

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Донецька область

  130. Фото Григорій Немиря

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 9,3% випадків 81% Присутність

  131. Фото Олександр Нечаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  132. Фото Ганна Новосад

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 63% Присутність

  133. Фото Олександр Пасічний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 7,0% випадків 99% Присутність

  134. Фото Олег Петренко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  135. Фото Олександр Пономарьов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 32% випадків 86% Присутність

  136. Фото Олександр Присяжнюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  137. Фото Оксана Продан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  138. Фото Олександр Пузанов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 54% випадків 80% Присутність

  139. Фото Олександр Ревега

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Житомирська область

  140. Фото Олександр Романовський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  141. Фото Ольга Руденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,5% випадків 84% Присутність

  142. Фото Ольга Савченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 33% випадків 69% Присутність

  143. Фото Оксана Савчук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 41% випадків 86% Присутність

  144. Фото Ольга Саладуха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,6% випадків 83% Присутність

  145. Фото Орест Саламаха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 8,8% випадків 92% Присутність

  146. Фото Олександр Салійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 97% Присутність

  147. Фото Олександр Санченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 10% випадків 90% Присутність

  148. Фото Остап Семерак

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  149. Фото Олег Семінський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 17% випадків 94% Присутність

  150. Фото Олег Синютка

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 15% випадків 93% Присутність

  151. Фото Оксана Сироїд

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  152. Фото Олександр Скічко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 11% випадків 80% Присутність

  153. Фото Олександр Сова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 93% Присутність

  154. Фото Ольга Совгиря

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  155. Фото Олена Сотник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  156. Фото Олександр Сочка

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  157. Фото Олександр Співаковський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  158. Фото Ольга Стефанишина

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 8,9% випадків 88% Присутність

  159. Фото Олександр Сугоняко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Сумська область

  160. Фото Олександр Супруненко

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по м. Київ

  161. Фото Григорій Суркіс

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 35% випадків 58% Присутність

  162. Фото Олександр Сухов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 32% випадків 97% Присутність

  163. Фото Олег Тарасов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 84% Присутність

  164. Фото Григорій Тіміш

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернівецька область

  165. Фото Олександр Ткаченко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 48% випадків 77% Присутність

  166. Фото Геннадій Ткачук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  167. Фото Олександр Третьяков

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по м. Київ

  168. Фото Галина Третьякова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 29% випадків 94% Присутність

  169. Фото Олександр Трухін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 23% випадків 73% Присутність

  170. Фото Олександр Турчинов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  171. Фото Олександра Устінова

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 15% випадків 78% Присутність

  172. Фото Олександр Федієнко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,8% випадків 96% Присутність

  173. Фото Олександр Фельдман

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 55% випадків 48% Присутність

  174. Фото Олена Хоменко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,3% випадків 82% Присутність

  175. Фото Ольга Червакова

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  176. Фото Олександр Черненко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  177. Фото Григорій Шверк

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  178. Фото Олександр Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  179. Фото Остап Шипайло

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 30% випадків 89% Присутність

  180. Фото Олена Шуляк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 87% Присутність

  181. Фото Оксана Юринець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  182. Фото Олександр Юрченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 26% випадків 88% Присутність

  183. Фото Галина Янченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 84% Присутність

  184. Фото Віталій Барвіненко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  185. Фото Ігор Васильковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  186. Фото Артем Дмитрук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 18% випадків 89% Присутність

  187. Фото Сергій Ківалов

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Одеська область

  188. Фото Антон Кіссе

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 32% випадків 90% Присутність

  189. Фото Леонід Клімов

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  190. Фото Сергій Колебошин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 9,5% випадків 95% Присутність

  191. Фото Едуард Матвійчук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Одеська область

  192. Фото Анатолій Урбанський

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 33% випадків 93% Присутність

  193. Фото Іван Фурсін

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Одеська область

  194. Фото Степан Чернявський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 11% випадків 93% Присутність

  195. Фото Михайло Гаврилюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

  196. Фото Вадим Галайчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,6% випадків 92% Присутність

  197. Фото Віктор Галасюк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  198. Фото Микола Галушко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 21% випадків 71% Присутність

  199. Фото Андрій Гальченко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

  200. Фото Юрій Гарбуз

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  201. Фото Михайло Гвоздьов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  202. Фото Володимир Гевко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 5,5% випадків 97% Присутність

  203. Фото Ігор Герасименко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 20% випадків 81% Присутність

  204. Фото Артур Герасимов

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 8,4% випадків 86% Присутність

  205. Фото Антон Геращенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  206. Фото Ірина Геращенко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 16% випадків 91% Присутність

  207. Фото Денис Герман

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 14% випадків 90% Присутність

  208. Фото Андрій Герус

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,5% випадків 80% Присутність

  209. Фото Данило Гетманцев

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 29% випадків 92% Присутність

  210. Фото Євгеній Гєллєр

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Донецька область

  211. Фото Анатолій Гіршфельд

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Харківська область

  212. Фото Валерій Гнатенко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 26% випадків 88% Присутність

  213. Фото Михайло Головко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Тернопільська область

  214. Фото Владислав Голуб

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  215. Фото Руслан Горбенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 88% Присутність

  216. Фото Роберт Горват

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 37% випадків 95% Присутність

  217. Фото Андрій Гордєєв

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  218. Фото Вікторія Гриб

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 52% випадків 93% Присутність

  219. Фото Сергій Гривко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  220. Фото Лілія Гриневич

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  221. Фото Ігор Гринів

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  222. Фото Юлія Гришина

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 91% Присутність

  223. Фото Тетяна Грищенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 8,7% випадків 91% Присутність

  224. Фото Роман Грищук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 6,7% випадків 95% Присутність

  225. Фото Володимир Гройсман

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Позафракційні

  226. Фото Віталій Гудзенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  227. Фото Максим Гузенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  228. Фото Ігор Гузь

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 36% випадків 87% Присутність

  229. Фото Анатолій Гунько

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 21% випадків 82% Присутність

  230. Фото Дмитро Гурін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 17% випадків 79% Присутність

  231. Фото Володимир Гусак

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  232. Фото Юлія Овчинникова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,0% випадків 94% Присутність

  233. Фото Злата Огнєвіч

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  234. Фото Юрій Одарченко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Херсонська область

  235. Фото Андрій Одарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 80% Присутність

  236. Фото Денис Омельянович

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  237. Фото Богдан Онуфрик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  238. Фото Андрій Осадчук

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 16% випадків 88% Присутність

  239. Фото Анатолій Остапенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 97% Присутність

  240. Фото Віктор Остапчук

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  241. Фото Тетяна Острікова

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

1 політик

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.