339 депутатів

  1. Фото Віталій Барвіненко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  2. Фото Олександр Горенюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 7,6% випадків 82% Присутність

  3. Фото Василь Гуляєв

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  4. Фото Олександр Домбровський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  5. Фото Олег Колєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 14% випадків 99% Присутність

  6. Фото Олексій Леонов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 8,7% випадків 96% Присутність

  7. Фото Олег Мейдич

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 11% випадків 64% Присутність

  8. Фото Олексій Порошенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  9. Фото Олександр Пресман

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  10. Фото Вячеслав Рубльов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 24% випадків 74% Присутність

  11. Фото Олександр Урбанський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  12. Фото Ольга Василевська-Смаглюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 27% випадків 84% Присутність

  13. Фото Віталій Войцехівський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 5,3% випадків 100% Присутність

  14. Фото Володимир В'ятрович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 8,4% випадків 92% Присутність

  15. Фото Вікторія Вагнєр

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 6,9% випадків 80% Присутність

  16. Фото Володимир Ватрас

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 2,9% випадків 97% Присутність

  17. Фото Олег Велікін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  18. Фото Олександр Вілкул

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  19. Фото Олена Вінтоняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,1% випадків 83% Присутність

  20. Фото Василь Вірастюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 2,6% випадків 99% Присутність

  21. Фото Віктор Вовк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  22. Фото Вікторія Войціцька

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  23. Фото Олег Волошин

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 68% Присутність

  24. Фото Володимир Воронов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,6% випадків 89% Присутність

  25. Фото Олег Воронько

    Член фракції Позафракційні, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 14% випадків 93% Присутність

  26. Фото Валерій Вощевський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  27. Фото Олександр Онищенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  28. Фото Олександр Опанасенко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  29. Фото Олексій Оржель

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 60% Присутність

  30. Фото Віктор Остапчук

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  31. Фото Олег Осуховський

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Рівненська область

  32. Фото Ігор Васильковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 23% випадків 63% Присутність

  33. Фото Геннадій Вацак

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 69% Присутність

  34. Фото Олександр Завітневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  35. Фото Віталій Безгін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 95% Присутність

  36. Фото Ольга Бєлькова

    Член фракції Former фракція Батьківщина, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 23% випадків 76% Присутність

  37. Фото Ольга Богомолець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  38. Фото Віталій Борт

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 56% випадків 78% Присутність

  39. Фото Віталій Гудзенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  40. Фото Віталій Данілов

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 19% випадків 58% Присутність

  41. Фото Ольга Коваль

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,7% випадків 98% Присутність

  42. Фото Віталій Ковальчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  43. Фото Віталій Корчик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  44. Фото Віталій Купрій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  45. Фото Віталій Курило

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  46. Фото Ольга Руденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,5% випадків 84% Присутність

  47. Фото Ольга Савченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 33% випадків 69% Присутність

  48. Фото Ольга Саладуха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,6% випадків 83% Присутність

  49. Фото Ольга Совгиря

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  50. Фото Віталій Сташук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по м. Київ

  51. Фото Ольга Стефанишина

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 8,9% випадків 88% Присутність

  52. Фото Віталій Хомутиннік

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  53. Фото Віталій Чепинога

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  54. Фото Ольга Червакова

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  55. Фото Олександр Абдуллін

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 18% випадків 78% Присутність

  56. Фото Олександр Аліксійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 12% випадків 84% Присутність

  57. Фото Василь Амельченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  58. Фото Володимир Ар'єв

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 12% випадків 85% Присутність

  59. Фото Володимир Арешонков

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 23% випадків 90% Присутність

  60. Фото Олег Арсенюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 14% випадків 94% Присутність

  61. Фото Владислав Атрошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Чернігівська область

  62. Фото Валерій Бабенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  63. Фото Олександр Бакуменко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  64. Фото Олександр Бакумов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 10% випадків 100% Присутність

  65. Фото Віктор Балога

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 45% випадків 55% Присутність

  66. Фото Володимир Бандуров

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  67. Фото Олег Барна

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Тернопільська область

  68. Фото Олег Березюк

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  69. Фото Олексій Білий

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  70. Фото Олександр Біловол

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  71. Фото Оксана Білозір

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  72. Фото Вячеслав Богуслаєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  73. Фото Валерій Божик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 13% випадків 83% Присутність

  74. Фото Олена Бойко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  75. Фото Віктор Бондар

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 43% випадків 76% Присутність

  76. Фото Олег Бондаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 89% Присутність

  77. Фото Владислав Бородін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 11% випадків 79% Присутність

  78. Фото Василь Брензович

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  79. Фото Олександр Бригинець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  80. Фото Владислав Бухарєв

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Сумська область

  81. Фото Артем Вітко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  82. Фото Олександр Гайду

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 4,0% випадків 93% Присутність

  83. Фото Вадим Галайчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,6% випадків 92% Присутність

  84. Фото Віктор Галасюк

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  85. Фото Володимир Гевко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 5,5% випадків 97% Присутність

  86. Фото Олександр Герега

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 56% випадків 45% Присутність

  87. Фото Валерій Гнатенко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 26% випадків 88% Присутність

  88. Фото Владислав Голуб

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  89. Фото Олексій Гончаренко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 34% випадків 88% Присутність

  90. Фото Олександр Горбунов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  91. Фото Олександр Горобець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 16% випадків 92% Присутність

  92. Фото Олександр Грановський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  93. Фото Вікторія Гриб

    Член фракції Позафракційні, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 52% випадків 93% Присутність

  94. Фото Оксана Гринчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,4% випадків 98% Присутність

  95. Фото Володимир Гройсман

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Позафракційні

  96. Фото Олександр Гулак

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  97. Фото Володимир Гусак

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  98. Фото Валерій Давиденко

    Член фракції Former депутатська група ДОВІРА, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 32% випадків 57% Присутність

  99. Фото Владислав Данілін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  100. Фото Олександр Дануца

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 10% випадків 82% Присутність

  101. Фото Олександр Данченко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  102. Фото Вадим Денисенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  103. Фото Олександр Дехтярчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  104. Фото Валентин Дідич

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  105. Фото Олег Дмитренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  106. Фото Оксана Дмитрієва

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 91% Присутність

  107. Фото Олесь Довгий

    Член фракції Позафракційні, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 38% випадків 33% Присутність

  108. Фото Олександр Долженков

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  109. Фото Олександр Дроздик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  110. Фото Валерій Дубіль

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 14% випадків 65% Присутність

  111. Фото Олександр Дубінін

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  112. Фото Олександр Дубінський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Київська область

    Проти фракції у 79% випадків 32% Присутність

  113. Фото Олег Дунда

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 14% випадків 79% Присутність

  114. Фото Остап Єднак

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  115. Фото Віктор Єленський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  116. Фото Олексій Жмеренецький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 6,6% випадків 96% Присутність

  117. Фото Олександр Жолобецький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  118. Фото Валерія Заружко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  119. Фото Володимир Захарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 7,1% випадків 96% Присутність

  120. Фото Валерій Зуб

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 6,7% випадків 97% Присутність

  121. Фото Володимир Зубик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

  122. Фото Володимир Іванов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 13% випадків 89% Присутність

  123. Фото Вадим Івченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 21% випадків 93% Присутність

  124. Фото Валерій Іщенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  125. Фото Олександр Кабанов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 93% Присутність

  126. Фото Володимир Кабаченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 11% випадків 84% Присутність

  127. Фото Володимир Кальцев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 34% випадків 84% Присутність

  128. Фото Валерій Карпунцов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  129. Фото Володимир Кацуба

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  130. Фото Олександр Качний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 27% випадків 91% Присутність

  131. Фото Олександр Качура

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 90% Присутність

  132. Фото В'ячеслав Кириленко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  133. Фото Олексій Кириченко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  134. Фото Вікторія Кінзбурська

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 11% випадків 88% Присутність

  135. Фото Олександр Кірш

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Харківська область

  136. Фото Олексій Ковальов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 16% випадків 88% Присутність

  137. Фото Олександр Ковальов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 28% випадків 88% Присутність

  138. Фото Олександр Ковальчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 13% випадків 95% Присутність

  139. Фото Олександр Кодола

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Чернігівська область

  140. Фото Володимир Козак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  141. Фото Олена Колганова

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  142. Фото Олександр Колтунович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 26% випадків 90% Присутність

  143. Фото Валерій Колюх

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 12% випадків 97% Присутність

  144. Фото Олена Кондратюк

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 42% випадків 99% Присутність

  145. Фото Вячеслав Константіновський

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  146. Фото Олена Копанчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 6,6% випадків 84% Присутність

  147. Фото Олександр Копиленко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  148. Фото Олександр Корнієнко

    Член фракції Позафракційні, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  149. Фото Віктор Король

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  150. Фото Оксана Корчинська

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  151. Фото Олексій Красов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 10% випадків 87% Присутність

  152. Фото Володимир Крейденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  153. Фото Віктор Кривенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  154. Фото Вадим Кривенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  155. Фото Олена Криворучкіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 3,5% випадків 98% Присутність

  156. Фото Вадим Кривохатько

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Запорізька область

  157. Фото Владислав Криклій

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    100% фракційна дисципліна 60% Присутність

  158. Фото Олег Кришин

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Дніпропетровська область

  159. Фото Олександр Ксенжук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  160. Фото Олександр Кубраков

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,0% випадків 82% Присутність

  161. Фото Олександра Кужель

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  162. Фото Олексій Кузнєцов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 5,6% випадків 97% Присутність

  163. Фото Олег Кулініч

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 26% випадків 94% Присутність

  164. Фото Валерій Куліч

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  165. Фото Олександр Куницький

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 16% випадків 90% Присутність

  166. Фото Олег Купрієнко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  167. Фото Володимир Куренной

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  168. Фото Олексій Кучер

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 6,2% випадків 83% Присутність

  169. Фото Олексій Кучеренко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 17% випадків 87% Присутність

  170. Фото Олег Лаврик

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  171. Фото Олена Ледовських

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  172. Фото Олексій Ленський

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  173. Фото Олена Лис

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 6,5% випадків 89% Присутність

  174. Фото Володимир Литвин

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Житомирська область

  175. Фото Олександр Лівік

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  176. Фото Олександр Літвінов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 21% випадків 99% Присутність

  177. Фото Олександр Лукашев

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 27% випадків 89% Присутність

  178. Фото Валерій Лунченко

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 28% випадків 92% Присутність

  179. Фото Олег Ляшко

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  180. Фото Віктор М'ялик

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Рівненська область

    Проти фракції у 45% випадків 89% Присутність

  181. Фото Олег Макаров

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 71% Присутність

  182. Фото Олександр Маріковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 80% Присутність

  183. Фото Олег Марусяк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 95% Присутність

  184. Фото Олександр Марченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Київська область

  185. Фото Олена Масоріна

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  186. Фото Олена Матузко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  187. Фото Олександр Матусевич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 10% випадків 91% Присутність

  188. Фото Віктор Медведчук

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 31% випадків 48% Присутність

  189. Фото Олег Медуниця

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Сумська область

  190. Фото В'ячеслав Медяник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 4,4% випадків 98% Присутність

  191. Фото Володимир Мельниченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Хмельницька область

  192. Фото Олександр Мережко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,5% випадків 92% Присутність

  193. Фото Володимир Мисик

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  194. Фото Олексій Мовчан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 21% випадків 93% Присутність

  195. Фото Василь Мокан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 10% випадків 92% Присутність

  196. Фото Володимир Мороз

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 24% випадків 90% Присутність

  197. Фото Олена Мошенець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 4,5% випадків 98% Присутність

  198. Фото Олег Мусій

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  199. Фото Олексій Мушак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  200. Фото Валентин Наливайченко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 7,2% випадків 94% Присутність

  201. Фото Олег Недава

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Донецька область

  202. Фото Владлен Неклюдов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,3% випадків 100% Присутність

  203. Фото Вадим Нестеренко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Дніпропетровська область

  204. Фото Олександр Нечаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  205. Фото Валентин Ничипоренко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  206. Фото Василь Німченко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 28% випадків 85% Присутність

  207. Фото Вадим Новинський

    Член фракції Позафракційні, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 48% випадків 38% Присутність

  208. Фото Володимир Парасюк

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  209. Фото Олександр Пасічний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 7,0% випадків 99% Присутність

  210. Фото Валерій Пацкан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  211. Фото Олег Петренко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  212. Фото Василь Петьовка

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 33% випадків 93% Присутність

  213. Фото Віктор Пинзеник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  214. Фото Валерій Писаренко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  215. Фото Вадим Підберезняк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

  216. Фото Вікторія Подгорна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 95% Присутність

  217. Фото Владіслав Поляк

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 29% випадків 78% Присутність

  218. Фото Олександр Пономарьов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 32% випадків 86% Присутність

  219. Фото Олександр Присяжнюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  220. Фото Оксана Продан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  221. Фото Вікторія Пташник

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  222. Фото Олександр Пузанов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 54% випадків 80% Присутність

  223. Фото Вадим Рабінович

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 50% випадків 11% Присутність

  224. Фото Віктор Развадовський

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Житомирська область

  225. Фото Олександр Ревега

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Житомирська область

  226. Фото Олександр Романовський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  227. Фото Віктор Романюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Київська область

  228. Фото Олексій Рябчин

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  229. Фото Олексій Савченко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  230. Фото Оксана Савчук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 41% випадків 86% Присутність

  231. Фото Орест Саламаха

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 8,8% випадків 92% Присутність

  232. Фото Олександр Салійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 10% випадків 97% Присутність

  233. Фото Олександр Санченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 10% випадків 90% Присутність

  234. Фото Владислав Севрюков

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  235. Фото Остап Семерак

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  236. Фото Олег Семінський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 17% випадків 94% Присутність

  237. Фото Вадим Сидорчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  238. Фото Олег Синютка

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 15% випадків 93% Присутність

  239. Фото Оксана Сироїд

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  240. Фото Олександр Скічко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано по Черкаська область

    Проти фракції у 11% випадків 80% Присутність

  241. Фото Олексій Скрипник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  242. Фото Олександр Сова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 93% Присутність

  243. Фото Володимир Соляр

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  244. Фото Олена Сотник

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  245. Фото Олександр Сочка

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  246. Фото Олександр Співаковський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  247. Фото Валерій Стернійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 88% Присутність

  248. Фото Вадим Столар

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 42% випадків 9,0% Присутність

  249. Фото Вадим Струневич

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 30% випадків 84% Присутність

  250. Фото Олександр Сугоняко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Сумська область

  251. Фото Олександр Супруненко

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по м. Київ

  252. Фото Олександр Сухов

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 32% випадків 97% Присутність

  253. Фото Вікторія Сюмар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 25% випадків 94% Присутність

  254. Фото Олег Тарасов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 84% Присутність

  255. Фото Володимир Тимофійчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 7,7% випадків 98% Присутність

  256. Фото Олександр Ткаченко

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 48% випадків 77% Присутність

  257. Фото Олександр Третьяков

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по м. Київ

  258. Фото Олександр Трухін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 23% випадків 73% Присутність

  259. Фото Олександр Турчинов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  260. Фото Олексій Устенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 23% випадків 94% Присутність

  261. Фото Олександра Устінова

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 15% випадків 78% Присутність

  262. Фото Олександр Федієнко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 5,8% випадків 96% Присутність

  263. Фото Олександр Фельдман

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 55% випадків 48% Присутність

  264. Фото Олена Хоменко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 8,3% випадків 82% Присутність

  265. Фото Володимир Цабаль

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 8,7% випадків 83% Присутність

  266. Фото Олександр Черненко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  267. Фото Віктор Чорний

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 24% випадків 80% Присутність

  268. Фото Віктор Чумак

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  269. Фото Віктор Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  270. Фото Олександр Шевченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  271. Фото Остап Шипайло

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 30% випадків 89% Присутність

  272. Фото Володимир Шкварилюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  273. Фото Олена Шуляк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 20% випадків 87% Присутність

  274. Фото Оксана Юринець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  275. Фото Олександр Юрченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 26% випадків 88% Присутність

  276. Фото Василь Яніцький

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Рівненська область

  277. Фото Лариса Білозір

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 89% Присутність

  278. Фото Ірина Борзова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  279. Фото Дмитро Голубов

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  280. Фото Ігор Гузь

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 36% випадків 87% Присутність

  281. Фото Руслан Демчак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  282. Фото Артем Дмитрук

    Член фракції Позафракційні, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 18% випадків 89% Присутність

  283. Фото Анатолій Драбовський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 6,9% випадків 89% Присутність

  284. Фото Ігор Єремеєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  285. Фото Степан Івахів

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 59% випадків 52% Присутність

  286. Фото Сергій Ківалов

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Одеська область

  287. Фото Антон Кіссе

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 32% випадків 90% Присутність

  288. Фото Леонід Клімов

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  289. Фото Сергій Колебошин

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 9,5% випадків 95% Присутність

  290. Фото Ірина Констанкевич

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 27% випадків 94% Присутність

  291. Фото Микола Кучер

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 27% випадків 73% Присутність

  292. Фото Ігор Лапін

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Волинська область

  293. Фото Юрій Македон

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  294. Фото Сергій Мартиняк

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Волинська область

  295. Фото Едуард Матвійчук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Одеська область

  296. Фото Іван Мельничук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  297. Фото Ігор Палиця

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 58% випадків 60% Присутність

  298. Фото Максим Пашковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 6,9% випадків 91% Присутність

  299. Фото Іван Спориш

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  300. Фото Анатолій Урбанський

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 33% випадків 93% Присутність

  301. Фото Іван Фурсін

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Одеська область

  302. Фото Геннадій Чекіта

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Одеська область

  303. Фото Степан Чернявський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Одеська область

    Проти фракції у 11% випадків 93% Присутність

  304. Фото Петро Юрчишин

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 32% випадків 88% Присутність

  305. Фото Світлана Войцеховська

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  306. Фото Андрій Вадатурський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  307. Фото Святослав Вакарчук

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 47% випадків 70% Присутність

  308. Фото Сергій Валентиров

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  309. Фото Петро Ванат

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  310. Фото Леся Василенко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 12% випадків 53% Присутність

  311. Фото Ігор Василів

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 24% випадків 94% Присутність

  312. Фото Ігор Васильєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Сумська область

    Проти фракції у 9,5% випадків 97% Присутність

  313. Фото Галина Васильченко

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 7,7% випадків 86% Присутність

  314. Фото Ігор Васюник

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  315. Фото Микола Величкович

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 9,9% випадків 97% Присутність

  316. Фото Сергій Вельможний

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Луганська область

    Проти фракції у 28% випадків 95% Присутність

  317. Фото Ірина Венедіктова

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 96% Присутність

  318. Фото Федір Веніславський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,2% випадків 93% Присутність

  319. Фото Ірина Верещук

    Член фракції Former фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 94% Присутність

  320. Фото Наталія Веселова

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  321. Фото Сергій Висоцький

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  322. Фото Іван Вінник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Херсонська область

  323. Фото Сергій Власенко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 13% випадків 70% Присутність

  324. Фото Юрій Вознюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Рівненська область

  325. Фото Михайло Волинець

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 14% випадків 96% Присутність

  326. Фото Дар'я Володіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 68% Присутність

  327. Фото Юрій Воропаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  328. Фото Юлія Овчинникова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,0% випадків 94% Присутність

  329. Фото Злата Огнєвіч

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  330. Фото Андрій Одарченко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 13% випадків 80% Присутність

  331. Фото Юрій Одарченко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Херсонська область

  332. Фото Денис Омельянович

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  333. Фото Богдан Онуфрик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  334. Фото Андрій Осадчук

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком Позафракційні

    Проти фракції у 16% випадків 88% Присутність

  335. Фото Анатолій Остапенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 97% Присутність

  336. Фото Тетяна Острікова

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  337. Фото Сергій Квіт

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  338. Фото Юлія Світлична

    Член фракції Позафракційні, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 35% випадків 75% Присутність

  339. Фото Світлана Заліщук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.