130 депутатів

  1. Фото Юрій Бойко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 65% випадків 88% Присутність

  2. Фото Юрій Бабій

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

  3. Фото Юрій Береза

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  4. Фото Юрій Бублик

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Полтавська область

  5. Фото Юрій Буглак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  6. Фото Борислав Береза

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  7. Фото Юрій Арістов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 93% Присутність

  8. Фото Юрій Вознюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Рівненська область

  9. Фото Юрій Воропаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  10. Фото Юрій Гарбуз

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  11. Фото Юрій Дерев'янко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  12. Фото Юрій Загородній

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 87% Присутність

  13. Фото Юрій Заславський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 77% Присутність

  14. Фото Юрій Здебський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 5,3% випадків 98% Присутність

  15. Фото Юрій Камельчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 24% випадків 97% Присутність

  16. Фото Юрій Кісєль

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 87% Присутність

  17. Фото Юрій Корявченков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 7,2% випадків 91% Присутність

  18. Фото Юрій Кузбит

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 8,1% випадків 95% Присутність

  19. Фото Юрій Левченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  20. Фото Юрій Луценко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  21. Фото Юрій Македон

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  22. Фото Юрій Мисягін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 9,6% випадків 87% Присутність

  23. Фото Юрій Мірошниченко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  24. Фото Юрій Мороко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  25. Фото Юрій Одарченко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Херсонська область

  26. Фото Юрій Павленко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 30% випадків 88% Присутність

  27. Фото Юрій Савчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  28. Фото Юрій Соловей

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  29. Фото Юрій Солод

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 57% випадків 40% Присутність

  30. Фото Юрій Стець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  31. Фото Юрій Тимошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  32. Фото Юрій Чижмарь

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  33. Фото Юрій Шаповалов

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 33% випадків 84% Присутність

  34. Фото Юрій-Богдан Шухевич

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  35. Фото Олена Бойко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  36. Фото Юлія Гришина

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 91% Присутність

  37. Фото Юлія Діденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  38. Фото Богдан Дубневич

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  39. Фото Юхим Звягільський

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  40. Фото Юлій Іоффе

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 25% випадків 91% Присутність

  41. Фото Богдан Кицак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Житомирська область

    Проти фракції у 14% випадків 97% Присутність

  42. Фото Юлія Клименко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 12% випадків 85% Присутність

  43. Фото Борис Козир

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Миколаївська область

  44. Фото Юлія Льовочкіна

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 51% випадків 42% Присутність

  45. Фото Юлій Мамчур

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  46. Фото Богдан Матківський

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  47. Фото Юлія Овчинникова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,1% випадків 94% Присутність

  48. Фото Богдан Онуфрик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  49. Фото Борис Приходько

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 26% випадків 97% Присутність

  50. Фото Борислав Розенблат

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Житомирська область

  51. Фото Юлія Світлична

    Член фракції Позафракційні, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 22% випадків 74% Присутність

  52. Фото Борис Тарасюк

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

  53. Фото Юлія Тимошенко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 19% випадків 55% Присутність

  54. Фото Богдан Торохтій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,9% випадків 88% Присутність

  55. Фото Борис Філатов

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  56. Фото Богдан Яременко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 26% випадків 93% Присутність

  57. Фото Юлія Яцик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 15% випадків 89% Присутність

  58. Фото Сергій Бабак

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 91% Присутність

  59. Фото Альона Бабак

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  60. Фото Валерій Бабенко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  61. Фото Микола Бабенко

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Київська область

    Проти фракції у 23% випадків 74% Присутність

  62. Фото Роман Бабій

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 94% Присутність

  63. Фото Євген Бакулін

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Луганська область

  64. Фото Олександр Бакуменко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  65. Фото Олександр Бакумов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 10% випадків 100% Присутність

  66. Фото Павло Бакунець

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 33% випадків 97% Присутність

  67. Фото Євген Балицький

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Запорізька область

  68. Фото Віктор Балога

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 45% випадків 55% Присутність

  69. Фото Павло Балога

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Закарпатська область

  70. Фото Іван Балога

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Закарпатська область

  71. Фото Володимир Бандуров

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  72. Фото Віталій Барвіненко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  73. Фото Марина Бардіна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 14% випадків 80% Присутність

  74. Фото Олег Барна

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Тернопільська область

  75. Фото Степан Барна

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  76. Фото Тарас Батенко

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 26% випадків 93% Присутність

  77. Фото Тетяна Бахтеєва

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  78. Фото Яків Безбах

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Дніпропетровська область

  79. Фото Віталій Безгін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 16% випадків 95% Присутність

  80. Фото Мар'яна Безугла

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 7,8% випадків 100% Присутність

  81. Фото Жан Беленюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,2% випадків 63% Присутність

  82. Фото Федір Бендюженко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  83. Фото Сергій Березенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Чернігівська область

  84. Фото Максим Березін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  85. Фото Станіслав Березкін

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Кіровоградська область

  86. Фото Олег Березюк

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  87. Фото Ольга Бєлькова

    Член фракції Former фракція Батьківщина, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 23% випадків 76% Присутність

  88. Фото Андрій Білецький

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  89. Фото Олексій Білий

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  90. Фото Олександр Біловол

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  91. Фото Оксана Білозір

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком Позафракційні

  92. Фото Лариса Білозір

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 31% випадків 89% Присутність

  93. Фото Дмитро Білоцерковець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  94. Фото Андрій Боблях

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 6,6% випадків 86% Присутність

  95. Фото Геннадій Бобов

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Черкаська область

  96. Фото Соломія Бобровська

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 86% Присутність

  97. Фото Руслан Богдан

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Полтавська область

  98. Фото Андрій Богданець

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Тернопільська область

    Проти фракції у 28% випадків 82% Присутність

  99. Фото Ольга Богомолець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  100. Фото Вячеслав Богуслаєв

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Запорізька область

  101. Фото Єлізавета Богуцька

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 24% випадків 94% Присутність

  102. Фото Валерій Божик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Чернівецька область

    Проти фракції у 12% випадків 82% Присутність

  103. Фото Ганна Бондар

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 11% випадків 94% Присутність

  104. Фото Михайло Бондар

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 17% випадків 96% Присутність

  105. Фото Віктор Бондар

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Хмельницька область

    Проти фракції у 44% випадків 76% Присутність

  106. Фото Олег Бондаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 89% Присутність

  107. Фото Костянтин Бондарєв

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 20% випадків 67% Присутність

  108. Фото Ірина Борзова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 10% випадків 95% Присутність

  109. Фото Владислав Бородін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 12% випадків 78% Присутність

  110. Фото Віталій Борт

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 55% випадків 78% Присутність

  111. Фото Євгеній Брагар

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 95% Присутність

  112. Фото Василь Брензович

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  113. Фото Олександр Бригинець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  114. Фото Ігор Бриченко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  115. Фото Максим Бужанський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 25% випадків 89% Присутність

  116. Фото Людмила Буймістер

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 20% випадків 47% Присутність

  117. Фото Лада Булах

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,5% випадків 88% Присутність

  118. Фото Сергій Бунін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Київська область

    Проти фракції у 21% випадків 86% Присутність

  119. Фото Максим Бурбак

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Чернівецька область

  120. Фото Анатолій Бурміч

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 94% Присутність

  121. Фото Владислав Бухарєв

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Сумська область

  122. Фото Ніна Южаніна

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 17% випадків 91% Присутність

  123. Фото Тетяна Юзькова

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Позафракційні

  124. Фото Іван Юнаков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 88% Присутність

  125. Фото Святослав Юраш

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 96% Присутність

  126. Фото Тарас Юрик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Тернопільська область

  127. Фото Оксана Юринець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  128. Фото Олександр Юрченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 30% випадків 88% Присутність

  129. Фото Ярослав Юрчишин

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 92% Присутність

  130. Фото Петро Юрчишин

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 33% випадків 88% Присутність

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.