138 депутатів

  1. Фото Юрій Павленко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 30% випадків 88% Присутність

  2. Фото Юрій Бублик

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Полтавська область

  3. Фото Юрій Шаповалов

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 33% випадків 84% Присутність

  4. Фото Павло Павліш

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Херсонська область

    Проти фракції у 24% випадків 86% Присутність

  5. Фото Петро Павловський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 15% випадків 99% Присутність

  6. Фото Павло Петренко

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  7. Фото Павло Пинзеник

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  8. Фото Петро Порошенко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком фракція Європейська солідарність

    Проти фракції у 52% випадків 37% Присутність

  9. Фото Петро Юрчишин

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 33% випадків 88% Присутність

  10. Фото Юрій Арістов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 93% Присутність

  11. Фото Юрій Бабій

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

  12. Фото Юрій Береза

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  13. Фото Юрій Бойко

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 65% випадків 88% Присутність

  14. Фото Юрій Буглак

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  15. Фото Юрій Вознюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Рівненська область

  16. Фото Юрій Воропаєв

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  17. Фото Юрій Гарбуз

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Луганська область

  18. Фото Юрій Дерев'янко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  19. Фото Юрій Загородній

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 28% випадків 87% Присутність

  20. Фото Юрій Заславський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 77% Присутність

  21. Фото Юрій Здебський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 5,3% випадків 98% Присутність

  22. Фото Юрій Камельчук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 24% випадків 97% Присутність

  23. Фото Юрій Кісєль

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 87% Присутність

  24. Фото Юрій Корявченков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 7,2% випадків 91% Присутність

  25. Фото Юрій Кузбит

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Кіровоградська область

    Проти фракції у 8,1% випадків 95% Присутність

  26. Фото Юрій Левченко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по м. Київ

  27. Фото Юрій Луценко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  28. Фото Юрій Македон

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  29. Фото Юрій Мисягін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Дніпропетровська область

    Проти фракції у 9,6% випадків 87% Присутність

  30. Фото Юрій Мірошниченко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  31. Фото Юрій Мороко

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

  32. Фото Юрій Одарченко

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Херсонська область

  33. Фото Юрій Савчук

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  34. Фото Юрій Соловей

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Івано-Франківська область

  35. Фото Юрій Солод

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Донецька область

    Проти фракції у 57% випадків 40% Присутність

  36. Фото Юрій Стець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  37. Фото Юрій Тимошенко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Івано-Франківська область

  38. Фото Юрій Чижмарь

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  39. Фото Юрій-Богдан Шухевич

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  40. Фото Павло Бакунець

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 33% випадків 97% Присутність

  41. Фото Павло Балога

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Закарпатська область

  42. Фото Петро Ванат

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  43. Фото Юлія Гришина

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 91% Присутність

  44. Фото Павло Дзюблик

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Житомирська область

  45. Фото Юлія Діденко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  46. Фото Юхим Звягільський

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Донецька область

  47. Фото Юлій Іоффе

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 25% випадків 91% Присутність

  48. Фото Павло Кишкар

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  49. Фото Юлія Клименко

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 12% випадків 85% Присутність

  50. Фото Павло Костенко

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  51. Фото Юлія Льовочкіна

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 51% випадків 42% Присутність

  52. Фото Юлій Мамчур

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  53. Фото Павло Мельник

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 9,1% випадків 96% Присутність

  54. Фото Юлія Овчинникова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,1% випадків 94% Присутність

  55. Фото Ростислав Павленко

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 8,3% випадків 86% Присутність

  56. Фото Павло Різаненко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Київська область

  57. Фото Павло Розенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  58. Фото Петро Сабашук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Запорізька область

  59. Фото Юлія Світлична

    Член фракції Позафракційні, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 22% випадків 74% Присутність

  60. Фото Павло Сушко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 92% Присутність

  61. Фото Юлія Тимошенко

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

    Проти фракції у 19% випадків 55% Присутність

  62. Фото Павло Унгурян

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  63. Фото Павло Фролов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,0% випадків 90% Присутність

  64. Фото Павло Халімон

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 33% випадків 90% Присутність

  65. Фото Павло Якименко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 18% випадків 85% Присутність

  66. Фото Юлія Яцик

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 15% випадків 89% Присутність

  67. Фото Максим Березін

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 13% випадків 87% Присутність

  68. Фото Андрій Боблях

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 6,6% випадків 86% Присутність

  69. Фото Руслан Богдан

    Член фракції Former політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", обрано по Полтавська область

  70. Фото Костянтин Жеваго

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Полтавська область

  71. Фото Костянтин Іщейкін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Полтавська область

  72. Фото Сергій Каплін

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Полтавська область

  73. Фото Костянтин Касай

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 12% випадків 82% Присутність

  74. Фото Олег Кулініч

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 26% випадків 94% Присутність

  75. Фото Тарас Кутовий

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Полтавська область

  76. Фото Анастасія Ляшенко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 23% випадків 54% Присутність

  77. Фото Олексій Мовчан

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 21% випадків 92% Присутність

  78. Фото Дмитро Нальотов

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Полтавська область

    Проти фракції у 10% випадків 94% Присутність

  79. Фото Андрій Река

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано по Полтавська область

  80. Фото Андрій Павелко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  81. Фото Костянтин Павлов

    Член фракції Former Політичної партії "Опозиційний блок", обрано по Дніпропетровська область

  82. Фото Максим Павлюк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 12% випадків 96% Присутність

  83. Фото Микола Паламарчук

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  84. Фото Артур Палатний

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  85. Фото Ігор Палиця

    Член фракції депутатська група За майбутнє, обрано по Волинська область

    Проти фракції у 58% випадків 61% Присутність

  86. Фото Михайло Папієв

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком Політичної партії "Опозиційний блок"

    Проти фракції у 30% випадків 85% Присутність

  87. Фото Володимир Парасюк

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Львівська область

  88. Фото Андрій Парубій

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

    Проти фракції у 14% випадків 95% Присутність

  89. Фото Олександр Пасічний

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Миколаївська область

    Проти фракції у 7,2% випадків 99% Присутність

  90. Фото Тарас Пастух

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано по Тернопільська область

  91. Фото Валерій Пацкан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  92. Фото Сергій Пашинський

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  93. Фото Максим Пашковський

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Вінницька область

    Проти фракції у 7,1% випадків 90% Присутність

  94. Фото Максим Перебийніс

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 4,7% випадків 91% Присутність

  95. Фото Олег Петренко

    Член фракції Former Позафракційні, обрано по Черкаська область

  96. Фото Євген Петруняк

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 22% випадків 85% Присутність

  97. Фото Василь Петьовка

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 33% випадків 94% Присутність

  98. Фото Євген Пивоваров

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Харківська область

    Проти фракції у 9,4% випадків 94% Присутність

  99. Фото Віктор Пинзеник

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  100. Фото Валерій Писаренко

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Харківська область

  101. Фото Вадим Підберезняк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Позафракційні

  102. Фото Роксолана Підласа

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 17% випадків 95% Присутність

  103. Фото Лев Підлісецький

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  104. Фото Наталія Піпа

    Член фракції фракція Голос, обрано по Львівська область

    Проти фракції у 15% випадків 84% Присутність

  105. Фото Тетяна Плачкова

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 29% випадків 88% Присутність

  106. Фото Ігор Побер

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  107. Фото Михайло Побочіх

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  108. Фото Вікторія Подгорна

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 11% випадків 96% Присутність

  109. Фото Ірина Подоляк

    Член фракції Former Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ", обрано по Львівська область

  110. Фото Владіслав Поляк

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Закарпатська область

    Проти фракції у 25% випадків 78% Присутність

  111. Фото Антон Поляков

    Член фракції Former депутатська група За майбутнє, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 30% випадків 65% Присутність

  112. Фото Максим Поляков

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  113. Фото Андрій Помазанов

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  114. Фото Олександр Пономарьов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано по Запорізька область

    Проти фракції у 32% випадків 86% Присутність

  115. Фото Михайло Поплавський

    Член фракції Former Група "Воля народу", обрано по Кіровоградська область

  116. Фото Ігор Попов

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Радикальної партії Олега Ляшка

  117. Фото Олексій Порошенко

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Вінницька область

  118. Фото Микита Потураєв

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 21% випадків 85% Присутність

  119. Фото Олександр Пресман

    Член фракції Former Група "Партія "Відродження", обрано по Одеська область

  120. Фото Дмитро Припутень

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 6,8% випадків 98% Присутність

  121. Фото Олександр Присяжнюк

    Член фракції Former Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", обрано за списком Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

  122. Фото Наталія Приходько

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 21% випадків 81% Присутність

  123. Фото Борис Приходько

    Член фракції депутатська група ДОВІРА, обрано по Чернігівська область

    Проти фракції у 26% випадків 97% Присутність

  124. Фото Оксана Продан

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

  125. Фото Едуард Прощук

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по Івано-Франківська область

    Проти фракції у 8,4% випадків 80% Присутність

  126. Фото Вікторія Пташник

    Член фракції Former Позафракційні, обрано за списком Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"

  127. Фото Олександр Пузанов

    Член фракції фракція Опозиційна платформа - За життя, обрано за списком фракція Опозиційна платформа - За життя

    Проти фракції у 53% випадків 79% Присутність

  128. Фото Андрій Пузійчук

    Член фракції фракція Батьківщина, обрано за списком фракція Батьківщина

    Проти фракції у 15% випадків 69% Присутність

  129. Фото Анна Пуртова

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 7,2% випадків 82% Присутність

  130. Фото Арсеній Пушкаренко

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 9,3% випадків 83% Присутність

  131. Фото Ніна Южаніна

    Член фракції фракція Європейська солідарність, обрано за списком ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

    Проти фракції у 17% випадків 91% Присутність

  132. Фото Тетяна Юзькова

    Член фракції Former Радикальної партії Олега Ляшка, обрано за списком Позафракційні

  133. Фото Іван Юнаков

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 13% випадків 88% Присутність

  134. Фото Святослав Юраш

    Член фракції фракція Слуга народу, обрано за списком фракція Слуга народу

    Проти фракції у 7,7% випадків 96% Присутність

  135. Фото Тарас Юрик

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Тернопільська область

  136. Фото Оксана Юринець

    Член фракції Former ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", обрано по Львівська область

  137. Фото Олександр Юрченко

    Член фракції Позафракційні, обрано по м. Київ

    Проти фракції у 30% випадків 88% Присутність

  138. Фото Ярослав Юрчишин

    Член фракції фракція Голос, обрано за списком фракція Голос

    Проти фракції у 16% випадків 92% Присутність

Ти можеш також переглянути перелік Голосувань, Політик та Депутатів.